ورژن 2 دسکتاپ GitHub اینجا است و با چندین ویژگی جدید برای بهبود گردش کار توسعه دهنده آمده است. این به روز رسانی جدید به شما اجازه می‌دهد به راحتی حل مناقشات ادغام را داشته باشید. همچنین پشتیبانی از rebasing، stashing و موارد دیگر را دارا است. در مورد ویژگی‌های جدید در نسخه 2.0 در زیر بیشتر بدانید.

Stashing:

در دسکتاپ 2.0، اگر شما آماده نیستید که کار خود را در فرایند Commit قرار دهید، می‌توانید تغییرات خود را به شاخه جدید منتقل کنید یا آنها را در شاخه فعلی خود نگه دارید.

Rebasing:

اگر شما در یک مخزن یا ریپوزیتوری کار می‌کنید که در آن نمی خواهید این ادغام‌ها را انجام دهید، دسکتاپ 2.0 در حال حاضر از Rebasing پشتیبانی می‌کند تا به شما کمک کند که تاریخچه Commit را پاک‌ سازی کنید.

همکاری پیشرفته‌تر:

شما می‌توانید اموجی‌ها را به پیام‌های Commit اضافه کنید، یک همکار نویسنده یک Commit را فقط با ذکر نام کاربری GitHub خود انتخاب کنید و هنگام فرایند Commit کار خود را در GitHub توسط گام بعدی پیشنهاد شده پیش ببرید.

مایکروسافت همچنین در تلاش است که تقاضای کشیدن را بین GitHub و دسکتاپ هماهنگ کند. شما می‌توانید به راحتی هر درخواست کشیدن از GitHub.com را در GitHub Desktop باز کنید. شما می‌توانید قابلیت‌ها را آزمایش کنید، اعمال بیشتری انجام دهید یا نگاهی دقیق‌تر به کد روی دستگاهتان در طول بررسی داشته باشید.

دسکتاپ جدید با قابلیت‌های جدید در انتظار شما است.

منبع :

MSPOWERUSER

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,