متاسفانه در عصر حاضر سبک زندگی اغلب ما به گونه ای تغییر کرده است که در دنیای تکنولوژی و دیجیتال غرق شده ایم و به دلیل مشغله فراوان به ندرت به ذهن خود استراحت می دهیم. همه این ها سبب شده است که استرس به یکی از وفادار ترین همراهانمان در زندگی روزمره بدل شود. در این پست قصد داریم تا با معرفی یک اپلیکیشن بسیار ساده مقدار کمی آرامش را به مغز خود هدیه دهیم. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

Quiet Mind نام اپلیکیشنی بسیار ساده ولی کاربردی است که استفاده از آن به همه کسانی که به آرامش نیاز دارند توصیه می شود. این اپلیکیشن مجموعه ای نچندان غنی از اصوات موجود در طبیعت است که برای دستگاه های ویندوز و ویندوز موبایل ۱۰ و هالولنز توسعه یافته است. از جمله اصوات آرامش بخش موجود در این اپلیکیشن می توان به صدای پرندگان، صدای آب و باران اشاره کرد. پس از نصب Quiet Mind خواهید دید که کار با این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و هیچگونه پیچیدگی در آن وجود ندارد. شما عزیزان می توانید برای دریافت این اپلیکیشن به لینک پایین صفحه مراجعه کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 113 - 120 مگابایت
  • منتشر کننده : gjbsolutions
منبع : وینفون
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,