چندی پیش شرکت مایکروسافت قابلیت جدیدی به نام Focused Inboxes را به اپلیکیشن Mail and Calendar اضافه کرد که به سرویس های Office 365 و Outlook محدود است. اخیرا ردموندی ها اعلام کردند که در حال کار برای انتشار بسته به روز رسانی جدیدی هستند که قابلیت مذکور از سرویس Gmail نیز پشتیانی کند تا کاربران این سرویس نیز بتوانند به راحتی از این قابلیت بهره مند شوند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

طبق خبر های منتشر شده از سوی مایکروسافت بسته به روز رسانی مذکور احتمالا از امروز برای کاربران اینسایدر در دسترس قرار خواهد گرفت و تا هفته های آینده برای عموم کاربران عرضه خواهد شد. همان طور که می دانید قابلیت Focused Inboxes یک ویژگی کاربردی است که کاربران به واسطه آن می توانند کنترل هوشمندانه تر و بهتری بر ایمیل های دریافتی خود داشته باشند. با انتشار به روز رسانی بعدی اپلیکیشن Mail and Calendar شاهد پشتیبانی این ویژگی از حساب های کاربری جیمیل نیز خواهیم بود. اگر شما عزیزان عضو برنامه اینسایدر باشید به احتمال زیاد در روز های آینده بسته به روز رسانی جدید این اپلیکیشن را دریافت خواهید کرد.

منبع :

MSPU

  • شنبه 2 اردیبهشت 1396 15:00
  • 2 نظر
  • علیرضا عنادی
  • اخبار
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
دنیز
پاسخ دهید یکشنبه 3 اردیبهشت 1396

من نتونستم اکانت گوگل (جیمیل) رو در اپ Mail اضافه کنم و پیغام زیر رو میده:
We can’t connect to the service you need right now. Check your network connection or try this again later
قند شکن هم تست کردم به نظر روی اپ ست نمیشه و تاثیری نداره.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,