اخبار

خداحافظ Story Remix، سلام Photos & Videos تغییر نام اپلیکیشن Photos ویندوز 10 به Photos & Videos

چند روز پیش مایکروسافت در اقدامی عجیب به‌ روز رسانی جدیدی را برای اپلیکشن Photos در دسترس اینسایدرها قرار داد که در آن نام این اپلیکیشن را به Story Remix تغییر داده بود. پس از گذشت زمان کوتاهی از آزمایش نام نامناسب Story Remix برای اینسایدرها، اکنون این شرکت به نظر می رسد به این نتیجه رسیده که باید نام بهتری را انتخاب کند و عنوان Photos & Videos را برگزیده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با توجه به این که Story Remix تنها یکی از ویژگی های برنامه بود، حس ارتباط کمتری داشت و در نهایت یکی از مواردی بود که کمتر مورد استفاده قرار می گرفت. ولی Photos & Videos به نظر می رسد عنوان بسیار مناسب تری است، هر چند که یک ابهام در بین این برنامه و Movies and TV، که آن هم یک اپلیکیشن پخش ویدیو است به وجود می آید که موجب تعجب است.

کاربران، اگر شما بازخوردی در مورد نامگذاری اپلیکیشن Photos که ما آزمایش می کنیم دارید، لطفا این بازخورد را از طریق Feedback Hub ارسال کنید. با تشکر!

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) August 18, 2017

همان طور که در پیام بالا مشاهده می شود، مایکروسافت پذیرای بازخوردهای کاربران است، بنابراین اگر شما کاربران ایده بهتری دارید، آن را به مایکروسافت پیشنهاد دهید.

نظر شما در مورد نام Photos & Videos چیست؟

منبع :

MSPU

2129 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
windows phone
پاسخ دهید یکشنبه 29 مرداد 1396

سلام
هر کاری می کنم بازی آسفالت نصب نمیشه اگه بخوام حساب مایکروسافت استور رو عوض کنم یا خارج بشم و دوباره وصل بشم برنامه هام پاک میشه؟

hosseinad
پاسخ دهید یکشنبه 29 مرداد 1396

سلام
آخرش یکی به ما نگفت این تغییر واسه موبایل هم هست یا نه؟

نیما
پاسخ دهید یکشنبه 29 مرداد 1396

کارهای مایکروسافت آدمو یاد ایران و مسئولین خودمون میندازه.یه وزیر یه تصمیم میگره وزیر بعدی یه تصمیم دیگه.البته تعجبی نداره رییسش آمیتا باچان (نادلا)همکارشم دونا همه رو سرکار گذاشته (دونا سرکار)

sadegh
پاسخ دهید یکشنبه 29 مرداد 1396

از اونجایی که برنامه پر استفاده ای هست و مهمه راحت تلفظ بشه به نظرم اسم بدی هست!
به نظر من گالری بهترین اسم میتونه باشه

hoomanqwerty
پاسخ دهید یکشنبه 29 مرداد 1396

بهتره یه اسم اشنا انتخاب بشه، خود برنامه که اینقدر کنده رو فکری براش بکنن اصن تو سرعت و اینکه همه جا مرور کردن به بعدی و قبلیش کار نمیکنه تو ویندوز

بجای اینکه به فکر برنامه باشه اسمشو گنگ تر کرده فقط

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,