google-search-app

کمپانی های رقیب مایکروسافت در حوزه حمایت و تعامل با پلتفرم های مایکروسافت، بر خلاف این کمپانی هیچ سخاوت مندی از خود نشان نمی دهند، به طوری که شاید تعداد اپلیکیشن های کمپانی گوگل و اپل در استور مایکروسافت بیشتر از تعداد انگشتان دست نباشد. گوگل اپلیکیشن جستجوی خود را برای ویندوز ۱۰، بلاخره منتشر کرد که احتمالا دلیل آن نیز حفظ محبوبیت موتور جستجوی خود بوده است. امروز این اپلیکیشن آپدیت شد.

اگر بخواهیم اپلیکیشن ها و سرویس های مایکروسافت که در اختیار کاربران دیگر پلتفرم ها نیز قرار دارد را بشماریم، باید یک لیست بلند بالا تهیه کنیم. همانطور که گربه محض رضای خدا موش نمی گیرد، مایکروسافت هم این کار را از سر دلسوزی نمی کند. در مطالب آماری اخیر مشاهده کردیم که مجموعه آفیس در پلتفرم های اپل میلیون ها بار دانلود و مورد استفاده قرار گرفته است. یا عرضه کرتانا برای اندروید، موجب تقویت و پیشرفت هرچند کم موتور بینگ شده است. در واقع سیاست مایکروسافت این است که نفوذ خود در پلتفرم های رقیب را افزایش دهد.

این کار شاید از نظر ما کاربران نادرست تلقی شود، اما قطعا سود سرشاری را نصیب مایکروسافت می کند. این کمپانی با استفاده از پتانسیل بالای سیستم عامل های اندروید و IOS سرویس های خود را گسترش می دهد، این گسترش به گونه ای رو به افزایش است که حتی خود این کمپانی ها نیز اگر بخواهند سرویس های مشابهی ایجاد کنند، توان رقابت با مایکروسافت را نخواهند داشت، سرویس های آفیس یکی از این موارد است.

بگذریم. گوگل که پس از مدت ها و احتمالا به خاطر ترس از پیشرفت بینگ، یک اپلیکیشن خشک خالی برای جستجو وارد استور ویندوز ۱۰ کرده بود، و امروز آن را آپدیت کرده است. جالب است بدانید که این آپدیت نیز حاوی ویژگی مهمی نبوده و تنها لوگوی جدید این کمپانی که بسیاری آن را کودکانه و نامناسب شمرده اند را وارد اپلیکیشن کرده است. “اپلیکیشنی برای پیدا کردن سریع پاسخ های دقیق، در ویندوز ۱۰” توضیحی است که توسط گوگل برای این اپلیکیشن در استور ارایه شده است! رفع و رجوع باگ ها، یکی دیگر از ویژگی های این آپدیت است.

از این اپلیکیشن، چقدر در ویندوز ۱۰ خود استفاده می کنید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم: 22 مگابایت
  • منتشر کننده: گوگل
  • نسخه تحت اندروید: بله
  • نسخه تخت IOS: بله
  • پشتیبانی از رم 512: بله
منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amir16682
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

تنها لوگوی جدید این کمپانی که بسیاری آن را کودکانه و نامناسب شمرده اند را وارد اپلیکیشن کرده است.
خیلی با این جمله حال کردم

sp90084168
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

یه سری نرم افزارا داره گوگل واقعا حیفه نداریمشون…

kmh
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

😒

Hezhahdr
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

خستە نباشین تا وقتی مرور گر خود مایکرسافت هست نیازی بە هیچ مرورگر دیگە نیست اما من اینجوری فکر میکنم تمام شرکت های دیگە باید روزی تمام تمرکزشون بزارن رویە ویندوز حالا اگە دوست هم نداشتە باشن

mohsen 930
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

بریم اپلیکیشن رو دانلود کنیم و بهش یه ستاره بدیم دیگه از این کارا نکنه

Michael
پاسخ دهید شنبه 3 آبان 1394

عه این که اکانت گوگل منه 😀

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,