google-search-app

کمپانی های رقیب مایکروسافت در حوزه حمایت و تعامل با پلتفرم های مایکروسافت، بر خلاف این کمپانی هیچ سخاوت مندی از خود نشان نمی دهند، به طوری که شاید تعداد اپلیکیشن های کمپانی گوگل و اپل در استور مایکروسافت بیشتر از تعداد انگشتان دست نباشد. گوگل اپلیکیشن جستجوی خود را برای ویندوز ۱۰، بلاخره منتشر کرد که احتمالا دلیل آن نیز حفظ محبوبیت موتور جستجوی خود بوده است. امروز این اپلیکیشن آپدیت شد.

اگر بخواهیم اپلیکیشن ها و سرویس های مایکروسافت که در اختیار کاربران دیگر پلتفرم ها نیز قرار دارد را بشماریم، باید یک لیست بلند بالا تهیه کنیم. همانطور که گربه محض رضای خدا موش نمی گیرد، مایکروسافت هم این کار را از سر دلسوزی نمی کند. در مطالب آماری اخیر مشاهده کردیم که مجموعه آفیس در پلتفرم های اپل میلیون ها بار دانلود و مورد استفاده قرار گرفته است. یا عرضه کرتانا برای اندروید، موجب تقویت و پیشرفت هرچند کم موتور بینگ شده است. در واقع سیاست مایکروسافت این است که نفوذ خود در پلتفرم های رقیب را افزایش دهد.

این کار شاید از نظر ما کاربران نادرست تلقی شود، اما قطعا سود سرشاری را نصیب مایکروسافت می کند. این کمپانی با استفاده از پتانسیل بالای سیستم عامل های اندروید و IOS سرویس های خود را گسترش می دهد، این گسترش به گونه ای رو به افزایش است که حتی خود این کمپانی ها نیز اگر بخواهند سرویس های مشابهی ایجاد کنند، توان رقابت با مایکروسافت را نخواهند داشت، سرویس های آفیس یکی از این موارد است.

بگذریم. گوگل که پس از مدت ها و احتمالا به خاطر ترس از پیشرفت بینگ، یک اپلیکیشن خشک خالی برای جستجو وارد استور ویندوز ۱۰ کرده بود، و امروز آن را آپدیت کرده است. جالب است بدانید که این آپدیت نیز حاوی ویژگی مهمی نبوده و تنها لوگوی جدید این کمپانی که بسیاری آن را کودکانه و نامناسب شمرده اند را وارد اپلیکیشن کرده است. “اپلیکیشنی برای پیدا کردن سریع پاسخ های دقیق، در ویندوز ۱۰” توضیحی است که توسط گوگل برای این اپلیکیشن در استور ارایه شده است! رفع و رجوع باگ ها، یکی دیگر از ویژگی های این آپدیت است.

از این اپلیکیشن، چقدر در ویندوز ۱۰ خود استفاده می کنید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم: 22 مگابایت
  • منتشر کننده: گوگل
  • نسخه تحت اندروید: بله
  • نسخه تخت IOS: بله
  • پشتیبانی از رم 512: بله
منبع :

WMPOWERUSER

609 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
amir16682
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴

تنها لوگوی جدید این کمپانی که بسیاری آن را کودکانه و نامناسب شمرده اند را وارد اپلیکیشن کرده است.
خیلی با این جمله حال کردم

sp90084168
💔 6 پاسخ دهید شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴

یه سری نرم افزارا داره گوگل واقعا حیفه نداریمشون…

kmh
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴

😒

Hezhahdr
💔 3 پاسخ دهید شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴

خستە نباشین تا وقتی مرور گر خود مایکرسافت هست نیازی بە هیچ مرورگر دیگە نیست اما من اینجوری فکر میکنم تمام شرکت های دیگە باید روزی تمام تمرکزشون بزارن رویە ویندوز حالا اگە دوست هم نداشتە باشن

mohsen 930
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴

بریم اپلیکیشن رو دانلود کنیم و بهش یه ستاره بدیم دیگه از این کارا نکنه

Michael
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴

عه این که اکانت گوگل منه 😀

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,