اخیرا ما در یک گزارش از همکاری مایکروسافت با کروم در جهت تلاش برای بهبود مرورگر Edge بر پایه‌ی Chromium خبر دادیم. در حالی که مایکروسافت دارای چند پیشنهاد مانند مرورگر Caret بوده است، تصمیم نهایی این کمپانی برای پذیرش پیشنهادها، همکاری با تیم Chromium بود.

با این حال به نظر می رسد یک ویژگی وجود دارد که Chromium آن را تایید کرده است، که به زودی به Chrome نزدیک خواهد شد. طبق یک اشکال جدید (از طریق Techdows) که در کروم به‌وجود آمده است، گوگل در حال کار بر روی آوردن پیشنهادها‌ی متن برای صفحه‌کلید سخت‌افزار به Chrome است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا پیشنهاداتی را که در حال حاضر در ویندوز 10 و Microsoft Edge در دسترس هستند، دریافت کنند.

گوگل به تازگی شروع به کار بر روی این ویژگی کرده‌ و اولویت را به آن داده‌ است، که نشان می‌دهد که این ویژگی باید سریع‌تر از هر زمان دیگری در دسترس قرار گیرد. در حال حاضر این ویژگی خود را به آخرین نسخه Chrome Canary و نسخه‌ی 75.0.111.0 مایکروسافت اج مبتنی بر Chromium رسانده است.

برای فعال کردن این ویژگی می‌توانید با مراجعه به قسمت آموزش وب‌سایت، نحوه‌ی استفاده از قابلیت word suggestions و autocorrect در صفحه‌کلید سخت‌افزاری ویندوز 10 را مطالعه کنید. در حال حاضر این ویژگی تنها با زبان انگلیسی (ایالات متحده) کار می‌کند، بنابراین اگر شما می‌خواهید با آن کار کنید باید تنظیمات زبان خود را تغییر دهید.

منبع :

MSPOWERUSER

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید دوشنبه 13 فروردین 1398

سلام
میدونید نسخه ۱۹۰۳ کی در‌ دسترس قرار میگیره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,