_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

World of Tanks X Edition تا انتهای 2017 برای ایکس باکسی ها رایگان خواهد بود ایکس باکسی ها عجله کنند!

World of Tanks X Edition یکی از عناوینی است که به‌صورت ویژه برای اجرا روی ایکس باکس وان ایکس بهینه شده و اکنون با کیفیت 4K حقیقی روی این کنسول قابل اجرا است. خبر خود دیگر در مورد این بازی رایگان بودن آن تا آغاز سال جدید میلادی برای نسخه‌های مختلف ایکس باکس وان است.

World of Tanks x Edition نسخه جدیدی از این بازی است که برای اجرا روی ایکس باکس وان ایکس بهینه شده و صاحبان این کنسول می‌توانند با کیفیت 4K این بازی را روی ایکس باکس وان ایکس خود اجرا کنند.

اگر با این بازی آشنایی ندارید باید اشاره کنیم که World of Tanks یکی از برترین بازی‌های آنلاین مولتی پلیر در سبک جنگ با تانک است که فضای وقوع آن به اواسط قرن بیستم باز می‌گردد. از این حیث برخلاف بسیاری از عناوین مشابه که کاربر را به دنیای آینده یا گذشته و زمان جنگ جهانی می‌برند، این بازی شبیه‌ساز خوبی از تانک‌های مطرح حال حاضر به‌حساب می‌آید.

این بازی برای ایکس باکس وان، ایکس باکس وان اس در دسترس بوده و البته روی کنسول جدید مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان ایکس با کیفیت 4K بومی قابل اجرا است. در انتها باید یادآوری کنیم که کاربران نسخه‌های مختلف ایکس باکس وان قادر هستند از حالا تا آغاز سال جدید میلادی این بازی را که پیشتر 10.49 دلار قیمت خورده بود، به‌رایگان دریافت کنند.

آیا شما نیز از طرفداران این بازی هستید؟ تجربه شما از این بازی چیست؟

دانلود
اطلاعات
  • منتشر کننده : Wargaming.net
  • نسخه تحت ویندوز 10 کامپیوتر: خیر
  • نسخه تحت ایکس باکس وان: بله
  • بهینه شده برای ایکس باکس وان ایکس: بله
منبع : وینفون
1237 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,