_ویندوز پنل جدید

به روزرسانی جدیدی برای Groove Music منتشر شد طراحی فلوئنت در حال تسخیر ویندوز 10

گرچه قابلیت پخش آنلاین موسیقی و حتی خرید موسیقی توسط مایکروسافت از Groove Music حذف شده است، اما بر خلاف انتظار بسیاری ابر قدرت نرم افزاری، هنوز هم برای این پخش کننده موسیقی به روز رسانی ارائه می‌دهد. با وینفون همراه باشید.

اپلیکیشن Groove Music اپلیکیشن اصلی پخش کننده موسیقی در ویندوز 10 است. اخیرا به روز رسانی جدیدی برای این اپلیکیشن برای اینسایدر های حلقه فست منتشر شده است که تغییرات مهمی در زمینه رابط کاربری را شامل می‌شود.

نوار پخش موسیقی بزرگ ترین تغییر این به روز رسانی را به خود دیده است. در این به روز رسانی این نوار نسبت به گذشته دارای شفافیت بیشتری است که آن را با طراحی فلوئنت هماهنگ می‌کند. مکان دکمه های کنترل موسیقی نیز به بالای نوار مشخص کننده‌ی زمان موسیقی منتقل شده است که ضخامت نوار پخش موسیقی را بیشتر می‌کند.

نحوه طراحی جدید این نوار در تصویر بالا قابل مشاهده است. طراحی قدیمی را نیز می‌توانید در تصویر پایین ببینید.

این به روز رسانی هم اکنون برای تمام اینسایدر های حلقه فست در دسترس قرار دارد و احتمالا تا چند هفته آینده برای کاربران عادی ویندوز 10 نیز منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این تغییرات چیست؟ کدام طراحی را برای نوار پخش موسیقی ترجیح می دهید؟

منبع :

MSPU

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
abdolla khiari
پاسخ دهید چهارشنبه 11 بهمن 1396

کرتانا یه قسمت داره که براش موسیقی پخش میکنی و مشخصاتش رو بهت میگه. حالا اون از کار افتاده. اپ شازام هم برا ویندوزفون کار نمیکنه . دوستان اگه کسی مبدونه چطور میشه دوباره از این قابلیت استفاده کرد و یا نرم افار دیگه ای هست لطفا معرفی کنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,