مایکروسافت یک به روز رسانی برای برنامه ی Grove Music در تمام حلقه های اینسایدر منتشر کرد. پس از مدتی طولانی، این برای اولین بار است که همه ی حلقه های اینسایدر Fast , Slow و Production به صورت همزمان در ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوز ۱۰ رایانه یک افزایش سرعت در این برنامه را دیدند. این برنامه به نسخه ی ۳.۶.۲۲۰۵.۰ ارتقا یافت. البته ما این خبر را در مورد حلقه ی Slow حدس زده ایم ولی در مورد Fast و Release Preview می توانیم خبر را تایید کنیم. با ما همراه باشید!

groove-lumia-lede-1

متاسفانه هیچ ویژگی چشم گیری که بخواهیم آن را در این به روز رسانی مشاهده کنیم، دیده نمی شود. اما با این حال افزایش سرعت به میزان قابل توجهی در عملکرد برنامه پدیدار شده است. البته ممکن است که تجربه ی شما از این به روز رسانی متفاوت باشد. به نظر می رسد که مایکروسافت دارد آخرین اقدامات خود را در Groove برای به روز رسانی سالانه انجام می دهد. بنابرین تا ماه جولای فقط اعمال تنظیمات بر روی آن را خواهیم داشت.

در هر صورت برای شمایی که اینسایدر هستید، این به روز رسانی قابل دریافت خواهد بود و کسانی که اینسایدر نیستند بر روی نسخه ی ۳.۶.۲۰۹۶ باقی خواهند ماند.

> دانلود Groove Music

qr-groove-music

منبع :

wpcentral

238 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن
پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

الان چند بیلده که وقتی موزیک پلی میکنم و از صفحه قفل چند بار سریع آهنگ رو عوض میکنم کلا هنگ میکنه.چند بار فیدبک دادم ولی این مشکل نه توی اپدیت سیستم عامل و نه اپدیت خود گرو میوزیک رفع نمیشه.

    sadegh
    پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

    چه هنگی میکنه؟
    من الان امتحان کردم یه آلبوم رو پلی کردم بعد سریع هی جلو و عقب رو زدم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد! (همین کار منظورت بود؟)

Metallica |m|
پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

دوستمون درست می فرمایند ‎:|‎ چرا اخه؟؟؟

naghme ch
پاسخ دهید جمعه 27 خرداد 1395

برا منم هنگ میکرد وقتی چند تا آهنگ میزدی جلو،ولی توی بیلد قبلی درست شد،تو این بیلدم درسته

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,