اگر از آن‌دست کاربرانی هستید که از اپلیکیشن گروو موزیک به عنوان تنها برنامه‌ برای پخش موسیقی‌های دلخواه‌تان استفاده می‌کنید، حال با آخرین‌ به‌روزرسانی این اپلیکیشن به برخی از قابلیت‌های بیش‌تر در بخش Playlist دست پیدا خواهید کرد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

لیست تغییرات صورت‌گرفته در آخرین به‌روزرسانی گروو موزیک:

  • ساخت لیست پخش(Playlist): با انتخاب نام هنرمند و سبک موردعلاقه‌تان، اکنون ما به شما در ساخت لیست‌ پخش جدید‌ کمک‌تان می‌کنیم.
  • از علایق خود به ما بگویید: بر پایه‌ی سلیقه‌ی موسیقیایی‌تان، لیست‌های پخش پیشنهادی ما را دریافت کنید.

اگرچه ویژگی‌های ذکرشده چندان قابل‌توجه و بزرگ نیستند اما این دو قابلیت می‌تواند تجربه‌ی شنیدن موسیقی در اپلیکیشن گروو موزیک را به مراتب نسبت به قبل بهبود ببخشد و شما را از ساخت لیست‌های پخش‌ دستی رهایی دهد.

نکته‌ی دیگر درباره‌ی این به‌روزرسانی اضافه‌شدن المان‌های بیش‌تر از زبان طراحی Fluent Design System است. در به‌روزرسانی قبلی ما شاهد افکت مات و محو شونده در این اپلیکیشن بودیم. حال با عرضه‌ی آخرین به‌‌روزرسانی گویا مایکروسافت افکت اکریلیک را نیز به این برنامه افزوده است.

با این به‌روزرسانی اکنون شماره‌ی نسخه‌ی برنامه به  ۱۰.۱۷۰۴۲.۱۴۱۱۱.۰ افزایش یافته است. هم‌اکنون این به‌روزرسانی از طریق فروشگاه ویندوز ۱۰ در دسترس عموم قرار دارد.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : وینفون
417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ahmad
پاسخ دهید شنبه 13 خرداد 1396

خیلی عالی شده فقط یکم دیگه روی طراحی جزئیات کار کنند و سرعت رو افزایش بدن عالی تر هم میشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,