Cortana-Background-Music-Xbox-One

به تازگی مایکروسافت به روز رسانی تابستان اکس باکس وان را با پشتیبانی از پخش موسیقی در پس زمینه منتشر کرد. با این به روز رسانی، اکنون برنامه های موسیقی قادر خواهد بود که در پس زمینه، موسیقی پخش کنند. بنابراین شما قادر خواهید بود در حالی که موسیقی در حال پخش است، بین برنامه ها و بازی های مختلف حرکت کرده و کار های خود را انجام دهید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

امروز مایکروسافت برنامه ی یونیورسال جدید Groove را برای اعضای پیش نمایش اکس باکش منتشر کرد که از پخش موسیقی در پس زمینه پشتیبانی می کند. پس از شروع موسیقی، برای پخش، مکث، رد کردن و تنظیم حجم صدای موسیقی از هر جایی، کافیست بر روی دکمه اکس باکس دو بار ضربه زده و راهنما را باز کنید، سپس چند وظیفه ای (مالتی تسک) را انتخاب کرده و کنترل های موسیقی خود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تمام برنامه های موسیقی از این ویژگی پخش موسیقی در پس زمینه پشتیبانی نمی کنند. همچنین قرار است به زودی برنامه ی به روز شده ی پاندورا با پشتیبانی از پخس موسیقی در پس زمینه از راه برسد.

اگر شما در حال حاضر به روز رسانی جدید برای برنامه ی Groove در اکس باکس خود مشاهده نمی کنید، آن را حذف کنید و دوباره نسخه ی یونیورسال جدید آن را از استور اکس باکس دریافت کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

1986 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
masoudc
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

من هنوز این بروز رسانی رو دریافت نکردم، میشه راهنماییم کنید!

hassan
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

پس رد استون چی شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,