نرم افزار GVLK Manage ابزاری مفید جهت مدیریت کدهای ویندوز و آفیس

نرم افزار GVLK Manage یک ابزار کاربردی جهت مدیریت کدهای GVLK محصولات ویندوز و آفیس می باشد که در این ابزار کلیه کدها هر محصول قرار دارد و همچنین می توانید کد محصول خود را از طریق ابزار نصب نمایید.

GVLK چیست؟

کلمه GVLK مخفف Generic Volume License Key می باشد که برای یکسری از محصولات در نظر گرفته شده است و قابلیت فعال شدن از طریق سرور های مختلف KMS برای ۶ ماه دارد ,امروزه کلیه ابزارهای فعالساز ویندوز و آفیس نظیر KMS Auto , KMSPico , Microsoft Toolkit و… برای فعالسازی محصولات بصورت آفلاین از این نوع کدها بهره می برند.

حال ابزار GVLK Manage که توسط تیم وینفون ارائه گردیده دارای مجموعه کاملی از این کدها می باشد که شما می توانید از کدها جهت فعالسازی محصول مورد نظر خود استفاده نمایید ,در ادامه با وینفون همراه باشید.

نرم افزار GVLK Manage یک ابزار رایگان جهت داشتن یک بانک کامل از کدهای GVLK می باشد که با توجه به هر محصول و نوع ویرایش محصول کدها را تفکیک کرده است و به راحتی می توانید کد مورد نظر محصول خود را بیابید و استفاده نمایید.

ویژگی های ابزار:

  • دارای کدهای تمامی محصولات
  • قابلیت نصب کدهای مرتبط با ویندوز
  • تفکیک کدها براساس نوع ویرایش محصول
  • ظاهر فلوئنت

شاید برای شما سوال شده باشد چرا ویندوز ۷ نسخه ultimate دارای کد GVLK نمی باشد؟ این نوع ویرایش از ویندوز ۷ جزء کامل ترین ویرایش ویندوز ۷ می باشد که مناسب کاربران خانگی می باشد و تنها بصورت دائمی فعال می شود و هیچ نوع سرور KMS خاصی را پذیرا نمی باشد و تنها از سرور مایکروسافت قابلیت فعال شدن دارد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 300 کیلوبایت
منبع : وینفون
20 پست
Javad
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saber20
پاسخ دهید شنبه 24 تیر 1396

ممنون از جواد عزیز،فوالعاده است من اخرین بیلد ویندوز از حلقه فست رو دان کردم کرک ویندوز پرید و با استفاده از نرم افزارmocrosaft Toolkit دوباره کرک کرده از اقای امیر زمانی پرسیدم نتونست پاسخ بده که یکی از دوستان همین نرم افزار و پیشنهاد داد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,