عنوان پیش روی H.E.L.M.E.T. Force: Rise of the Machines که یک بازی مستقلی است که در فضای بسته و حالت دو بعدی جریان دارد، یک سری ویژگی تاثیر گذار روی ایکس‌باکس وان ایکس دارد. وبسایت GamingBolt اخیرا مصاحبه‌ای با استفانو پینا (Stefano Pinna) که مدیر و موسس استودیوی سازنده این بازی یعنی Forge Studios است انجام داده و در این مصاحبه اعلام کرده که این بازی با رزولوشن 4K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه بر روی ایکس‌باکس وان ایکس قابل اجرا خواهد بود که بسیار تاثیر گذار است.

همچنین استفانو پینا در خصوص نسخه پایه ایکس باکس وان این بازی هم اعلام کرده که کفیت اجرایی آن رزولوشن 1080p و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه خواهد بود. وی در این زمینه گفت:

این بازی با در نظر گرفتن نمایشگرهای 4K ساخته شده است. هدف ما از ساخت این بازی این بود که به رزولوشن Full HD و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه روی مدل پایه ایکس‌باکس وان برسیم اما H.E.L.M.E.T. قرار است با رزولوشن 4K و نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه روی ایکس‌باکس وان ایکس به اجرا دربیاید.

سپس از استفانو پینا درمورد ایکس‌باکس وان ایکس به عنوان یک قطعه سخت افزاری سوال شد و این که نظر او و تیمش به عنوان توسعه دهنده درمورد آن چیست. وی در پاسخ به این موضوع واکنش بسیار خوب و مثبتی نشان داد و گفت که مشخصات منحصر به فرد این کنسول شگفت انگیز است که بسیاری از بازی‌هایی که نمی‌توانسته‌اند سال‌های گذشته از این قدرت استفاده کنند، اکنون از آن بهره‌مند شده‌اند. وی در این زمینه اظهار داشت که:

این ویژگی‌ها شگفت انگیز به نظر می‌رسند و تا این جا ما بازی‌های شگفت انگیز زیادی دیده‌ایم که روی ایکس‌باکس وان ایکس توانسته‌اند بهتر به اجرا دربیایند.

سپس استفانو پینا در ادامه افزود:

فعلا ما روی نسخه پایه ایکس‌باکس وان تمرکز کرده‌ایم تا همه چیز نرم، روان و زنده به اجرا دربیاید اما همانطور که پیش‌تر هم اشاره کردم، ما آماده‌ایم که از این قدرت اضافه به خوبی استفاده کنیم تا افکت‌ها و رزولوشن را بهبود ببخشیم.

عنوان مستقل H.E.L.M.E.T. Force: Rise of the Machines در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دست توسعه و ساخت قرار دارد. هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای این بازی مشخص نشده است اما ما به محض این که از این موضوع مطلع شدیم، حتما شما را از آن باخبر خواهیم کرد.

منبع :

GAMINGBOLT

914 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,