عنوال H1Z1 Battle Royale یک بازی بسیار محبوب free to play در سبک بازی‌های بتل رویال روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است. در حقیقت این بازی به عنوان یک بازی بتل رویال پیش از عناوین پرچمدار و بزرگ این سبک یعنی بازی‌های Fortnite یا حتی PUBG عرضه شده بود که خب نتوانست به هر دلیلی که بود، به سطح موفقیت‌های آن دو برسد و از نظر رقابت توان زیادی برای انجام این کار در اختیار نداشت. به هر حال به نظر می‌رسد که دوره H1Z1 سرآمده و این بازی از نظر نام خود دچار تغییر خواهد شد.

به عنوان بخشی از محتویات رایگان سومین فصل خود، عنوان H1Z1 Battle Royale دچار تغییر نام شد. این بازی اکنون عنوان جدیدی است که Z1 Battle Royale نام گرفته است. نمی‌دانم که این تغییر اسم چه تغییری در میزان اسقبال کاربران از این بازی خواهد داشت و چطور ممکن است باعث تشویق بازی‌بازان برای مشارکت در این بازی و تجربه آن شود، اما به نظر می‌رسد که تیم توسعه دهنده این بازی با خودش به این نتیجه رسیده که وجود H1 اضافی در نام آن تلفظ این اسم را مشکل می‌کند و این حرف اضافی روی زبان خوب نمی‌چرخد.

البته در کنار تغییر اسم این بازی، اکنون کار توسعه و ادامه پشتیبانی از این عنوان نیز به تیم توسعه دهنده NantG واگذار شده است. همچنین باید به ذکر این نکته نیز بپردازم که به عنوان کارهایی که برای احیا و بازسازی مجدد این بازی به انجام رسیده، عنوان Z1 Battle Royale به فرم سابق و گذشته خود بازخواهد گشت.

انیمیشن‌ها، مکانیزم‌های خودروها، سلاح‌ها، مبارزات و حتی نقشه این بازی هم به فرم نسخه‌های قبلی خود بازخواهند گشت. حتی هوش مصنوعی قدیمی این بازی نیز دوباره بازخواهد گشت. برای اصلاح رفتاری این بازی و جذب مخاطبان بیشتر، H1Z1 دچار تغییر و تحولات بسیار زیادی شده است که برای این که به درک درست و مناسبی از همه آن‌ها دست پیدا کنید، خودتان فقط باید آن را تجربه کنید تا مقدار تغییرات زیادی که به وجود آمده را دقیقا حس کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

688 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,