Halo 5

برطبق بیانیه‌ای که استودیوی ۳۴۳ در وبلاگ خود منتشر کرده است، به‌زودی Halo 5: Guardians یکی از مودهای بخش چندنفره‌ی خود را از دست خواهد داد. برطبق گفته‌ی این استودیو، این اتفاق قرار است در ۳ آگوست، یعنی امروز اتفاق بیافتد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

استودیو ۳۴۳ دلیل این کار را عدم استقبال کاربران و جمعیت کم بازیکنان این بخش نسبت به دیگر بخش‌ها اعلام کرده است.

بنابراین تیم سازنده‌ی Halo 5 در صدد حذف Team Skirmish از بخش چندنفره‌ خواهد بود. همچنین اعلام شده است که برنامه‌ای برای برگرداندن این بخش به بازی در آینده وجود ندارد.

Halo 5

تیم سازنده در این باره می‌گوید:

هرگز از بین بردن چیزی که بازیکنان(حتی اگر گروه کوچکی هم باشند) با آن عادت کرده‌اند جالب نخواهد بود. این چیزی نیست که تیم سازنده بتواند به آرامی از آن عبور کند اما گاهی اوقات این دست اتفاقات اجتناب ناپذیر است.

البته این استودیو در ادامه از تلاش تیم سازنده برای ادغام برخی از نقشه‌ها و مودهای یکتا Team Skirmish در دیگر بخش‌های چندنفره سخن گفت.

استودیو ۳۴۳ تیم اختصاصی را برای بخش چندنفره‌ی Halo 5 گمارده است که هدفشان ارتقای تجربه‌ی بازیکنان و ارائه‌ی تجربه‌ای تازه و هیجان‌انگیز است. گاهی اوقات این تیم برای اینکه بازیکنان بازهم اشتیاق به بازی‌کردن داشته باشند، بخش‌های از بازی‌ را دچار تغییر می‌کنند؛ البته همیشه تغییرات به معنی افزودن بخش جدید نیست بلکه گاهی اوقات این تغییرات شامل حذف یک بخش خاص نیز می‌شود.

در دیگر خبرهای منتشر شده پیرامون Halo، مایکروسافت تایید کرده است که Halo 5 به‌روزرسانی‌ای را دریافت خواهد کرد که پشتیبانی از رزولوشن ۴K را برای این بازی به ارمغان خواهد آورد. همچنین این شرکت اعلام کرده است که به‌زودی نسخه‌های قدیمی‌تر این سری از طریق ویژگی بکوارد برای اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا بخش حذف شده از بخش‌های موردعلاقه‌ی شما در این بازی بوده؟

منبع :

GAMESPOT

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,