halo-6-to-be-a-more-human-co-op-story-for-master-chief-halo-5-guardians-811658

مدتی قبل شایعه‌ای از عرضه بازی Halo 5 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از مدت کوتاهی مایکروسافت این خبر را تکذیب رد و حال نوبت به نسخه ششم این بازی یعنی Halo 6 رسیده است، اما این بار به نظر می‌رسد این خبر صحت داشته باشد. در ادامه با وینفون همره باشید تا پاسخ آقای فیل اسپنسر را در رابطه با این موضوع بخوانیم.

در جریان کنفرانس E3 مایکروسافت از بازی‌های جدید خود همچون Forza Horizon 3،Gears of War 4 و Scalebound رونمایی کرد که به صورت مشترک برای اکس باکس وان و PC عرضه خواهند شد، هدف اصلی مایکروسافت برای ارائه این بازی‌ها در دو پلتفرم ایجاد یک کتابخانه مشترک است که کاربران بتوانند یک بازی را با یک بار خرید در هر یک از پلتفرم‌ها بازی کنند.

halo 62

اما این موضوع برای تمامی ما سؤال است که آیا مایکروسافت برای رقابت با کنسول سونی قصد دارد که بازی‌های انحصاری اکس باکس وان را برای PC نیز عرضه کند یا خیر؟ در جواب این سؤال آقای اسپنسر با مصاحبه‌ای که با PC GAMER داشته این‌گونه گفته است:

ما به هیچ وجه قصد نداریم بازی‌هایی را به صورت انحصاری برای اکس باک وان عرضه کنیم تا کاربران رایانه‌های شخصی مجبور به خرید اکس باکس وان بشوند، در واقع این موضوع درست است که بازی‌های انحصاری بخشی از هدف کاربران برای خرید کنسول باشد، من هم دوست دارم کاربران به سمت خرید کنسول ما بیایند، این وجود یک کنسول گیمر را مجبور می‌کند در فاصله ۳ متری از تلویزیون بنشیند و بازی کند، همه‌ی ما می دانیم که بازی در PC تجربه ای متفاوت است. بازی Halo 5 مسلماً می‌تواند بر روی رایانه‌ها شخصی نیز بدون هیچ مشکلی اجرا شود.

با خواندن این پاسخ برای علاقه‌مندان به بازی Halo 5 سؤال پیش خواهد آمد که پس چرا این بازی برای PC عرضه نمی‌شود، در پاسخ به این سؤال نیز آقای اسپنسر گفت مایکروسافت و استودیو ۳۴۳ به آینده نگاه می‌کنند.

بگذارید صادقانه بگویم، بنده می‌توانم یک سال بر روی نسخه Halo 5 کار کنم و آن را برای رایانه‌ها شخصی عرضه کنم یا می‌توانم نگاهی با نگاهی به آینده به برنامه استودیو ۳۴۳ توجه کنم. شاید بگویید کمی تقلب کرده‌ام که بازی Forge را برای رایانه‌های شخصی عرضه کرده‌ام زیرا برای ساخت آن از ابزاری مشابه استفاده کردم و می‌خواستم ببینم که این بازی بر روی رایانه‌های شخصی چگونه کار می‌کند، این دقیقاً کاری بود که کمی بعد با بازی‌های Forza و Apex انجام دادم. در آن زمان بنده گفتم که این نسخه کاملی از بازی Forza نیست اما کمی بعد نسخه کال آن را نیز در استور قرار دادیم.

جای Forza و Halo را با هم عوض کنید و پاسخ را دریافت کنید، منظور این است که در آینده هر بازی مایکروسافت برای ویندوز ۱۰ نیز عرضه خواهد شد و در این میان Halo نیز مستثنا نخواهد بود. در ادامه از آقای اسپنسر پرسیده شد که آیا مایکروسافت قصد دارد بازی Halo را برای ویندوز ۱۰ عرضه نکند؟ و او پاسخ داد:

نه به هیچ وجه

منبع :

PCGAMER

1024 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mir3za
پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

آیا مایکروسافت قصد دارد بازی Halo را برای ویندوز ۱۰ عرضه نکند؟ و او پاسخ داد:

نه به هیچ وجه
____
الان چی شد بالاخره؟ قراره برای ویندوز ۱۰ بیاد یا نه؟ یا منظورتون از اون Halo ؛ نسخه های قبلیش بودن؟

    erfan.226
    پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

    بله یعنی منتشر میشه.چون دیگه میخوان تفاوتی بین کنسول و pc نباشه! هردو از پلتفرم ویندوز استفاده میکنن برای همین تجربه مشابه میخوان داشته باشن کاربران.

drjackool
پاسخ دهید پنجشنبه 26 خرداد 1395

این بازی هارو نمیشه کرک کرد فایدش چیه؟!!!!!!!!! توف به روحشون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,