سازنده مجموعه بازی Halo یعنی ۳۴۳ Industries یک “خبر غافلگیر کننده” را برنامه ریزی کرده است اما این خبر مرتبط با Halo 6 نخواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هر گونه امیدی برای دیدن آخرین نسخه مجموعه بازی های Halo را در E3 ماه آینده کنار بگذارید. طبق گفته سازنده بازی، ۳۴۳ Industries، این بازی در E3 امسال نمایشی نخواهد داشت.

در واکنش به اظهار نظری در reddit، مدیر مجموعه Halo این خبر را به اشتراک گذاشت. وی ضمن اشاره به Halo 6 بیان داشت ” ما یک اتفاق غافلگیر کننده در E3 خواهیم داشت اما مرتبط با نسخه بعدی یکی از بازی های اصلی در این فرنچایز نخواهد بود.”

البته این اخبار ممکن است زیاد غافل گیرکننده نباشد، به این دلیل که مایکروسافت قبلا اعلام داشته بود که بازی تیراندازی اول شخص جدیدی برای Halo (و یا Gears of War جدیدی) در سال ۲۰۱۷ منتشر نخواهد شد. به بیان دیگر هرگونه اعلانی در E3 باید برای بازی باشد که در سال ۲۰۱۸ به بعد به بازار خواهد آمد، که این اتفاق  به هیچ وجه منطقی نیست. احتمالا مایکروسافت تمایل دارد تا بیشتر گروهش را برای نمایش دادن پروژه Scorpio و بازی هایی که می توان امسال بر روی اکس باکس وان انجام داد، صرف کند.

در رابطه با “غافلگیری” مورد نظر ۳۴۳، هیچ نشانه ای وجود ندارد که این غافلگیری در مورد  Halo Wars 2 و یا اتفاق دیگری است. به طور مشابه، اطلاعات و ایده ای در رابطه با  اینکه در کل چه چیزی نمایش داده خواهد شد نیز وجود ندارد.

رئیس بخش اکس‌باکس در مایکروسافت، فیل اسپنسر با افتخار در رابطه با ترکیب بازی‌های E3 خود صحبت کرده است، اما اطلاعات رسمی کمی در رابطه  با اینکه چه رخ خواهد داد وجود دارد. کاتالوگ ۲۰۱۷ اکس باکس شامل Sea of Thieves، Crackdown 3 و  State of Decay 2 می شود. اعلام خلاصه برنامه در رسانه ها برای یکشنبه ۱۱ ژوئن برنامه ریزی شده است.

آخرین نسخه‌‌ی انتشاریافته از سری هیلو، Halo 5: Guardians است که از آن زمان با حمایت بسیار زیادی روبرو شده است. البته حالت تک نفره بازی با انتقاداتی مواجه شد، به خصوص در رابطه با داستان و ارتباط (یا عدم ارتباط) آن با آنچه در بازاریابی نشان داده شده بود. به هر حال هر تغییری که ایجاد شود این را می دانیم که بازی حالت بازی چند نفره Split-screen را پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع :

GAMESPOT

94 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,