بر کسی پوشیده نیست که از زمان انتقال سری Halo از استودیوی بانجی (Bungie) به 343 Industries در حدود ده سال قبل، این فرنچایز وارد یک سرازیری شده است. عنوان Halo: The Master Chief Collection یک عرضه بسیار مشکل‌دار را تجربه کرد (البته از آن زمان تا کنون بازی به طرز گسترده‌ای بهبود یافته است). از طرفی عنوان Halo 5: Guardians نیز بخش بزرگی از طرفداران هیلو را ناامید کرد. حتی خود 343 Industries نیز به این موضوع اعتراف کرده‌ است که در نحوه مدیریت هیلو مرتکب اشتباهاتی شده‌اند اما حال به نظر می‌رسد که آن‌ها به سختی در حال کار هستند تا اشتباهات گذشته را تکرار نکنند.

جدیدترین قدمی که آن‌ها در راستای محقق شدن این موضوع برداشته‌اند، در نوع خود بسیار جالب و منحصر به فرد است. آن‌ها در اصل یک نقش کاملا جدید را در تیم خود ایجاد کرده و جاستین رابیِ (Justin Robey) باتجربه از شرکت مایکروسافت را برای تصدی این پست استخدام کرده‌اند. همانطور که از عنوان شغل نیز مشخص است، وظیفه رابی این است که صدای جامعه بازی‌بازان باشد تا اطمینان حاصل شود که صدای آن‌ها شنیده می‌شود و 343 Industries بر اساس تمام بازخوردهایی که از بازی‌بازان خود دریافت می‌کند، عمل خواهد کرد. رابی در این خصوص در توئیتر خود نوشت:

مشتاقم که اعلام کنم به عنوان مدیر صدای بازی‌باز به تیم 343 ملحق شده‌ام. این شغل جدید در مورد همکاری با شما به عنوان یک بازی‌باز است؛ با این هدف که یک صدای فعال در طول توسعه بازی، عرضه و حیات Halo Infinite داشته باشیم. بیایید با هم این سفر را به اتمام برسانیم.

این یک قدم رو به جلوی بزرگ برای 343 Industries به شما می‌رود. طبیعتا آن‌ها به سختی مشغول کار و بهبود اشتباهاتی هستند که در چند سال گذشته مرتکب شده‌اند. Halo 5: Guardians این احساس را در ما به وجود آورد که ارتباط آن با پایگاه طرفداران سری از میان رفته است و دیگر درک نمی‌کرد که چه چیزی Halo را تبدیل به فرنچایزی که ما می‌شناسیم کرده است. بنابراین این موضوع که 343 Industries در حال برداشتن قدم‌هایی است تا مطمئن شود که در آینده دیگر این اتفاقات تکرار نخواهد شد، خبر بسیار خوبی است.

اما در مورد عنوان Halo Infinite هنوز اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است ولی شنیده‌ها حاکی از آن است که با عنوان بسیار جالبی روبرو هستیم. طبق اطلاعاتی که داریم بازی قرار است از تجربه 4 بازی‌باز با تقسیم صفحه نمایش پشتیبانی کند و از طرفی به نظر می‌رسد که 343 Industries از بخش چندنفره بازی و نحوه عملکرد آن بسیار راضی است. همچنین در مورد کمپین بازی به نظر می‌رسد که این بار تمرکز بیشتری بر روی بخش گشت و گذار در بازی شده است که باید گفت این موضوع نیز می‌تواند جذاب و درگیرکننده باشد.

هنوز اطلاعاتی از تاریخ عرضه بازی منتشر نشده است. با این حال به محض انتشار جزئیات بیشتر از بازی، شما را در جریان خواهیم گذاشت؛ پس با وینفون همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

227 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,