نویسنده ارشد عنوان Halo Infinite اخیرا اظهارت جالبی در خصوص این بازی انجام داده. وی عقیده دارد که این بازی پیش درآمد هیچ یک از نسخه‌های قدیمی نیست و دقیقا برعکس، آغازگر فصل جدیدی در داستان این سری است.

Halo Infinite بی‌نظیر به نظر می‌رسد. همینطور هیجان انگیز است که ببینیم چطور این بازی قرار است به ریشه‌های خود مرتبط باشد و اصالت خودش را حفظ کند. باید منتظر باشیم و ببینیم که این بازی چطور قرار است بار دیگر قلب بازیکنان اکس‌باکس را به لرزه در بیاورد تا پس از ناامیدی‌هایی که از برخی از نسخه‌های این سری به وجود آورده بودند، بار دیگر باعث احیای این فرانچایز شود. به هر حال همه ما دوست داریم که بدانیم این بازی دقیقا چیست؟ آیا ما شاهد ادامه‌ای از سری Halo خواهیم بود؟ یا این که نه، این بازی فقط یک نسخه فرعی است که قرار است در دست بازی‌بازان قرار بگیرد؟ به هر حال نام آن که نشان نمی‌دهد بتوان این بازی را جزو نسخه‌های اصلی این سری به حساب آورد.

به E3 2018 برمیگردیم. جایی که مایکروسافت در کنفرانس خبری شلوغ و پرترافیک خود ناگهان سری جدید Halo را در میان بهت و تعجب همگان رونمایی کرد. پس از آن 343 Industries به صراحت اعلام کرد که این بازی قرار است پس از وقایع Halo 5 جریان داشته باشد. حال طی محصابه‌ای جدید، نویسنده ارشد Halo Infinite در خصوص این بازی اظهارات جالبی انجام داده است. جف ایسترلینگ (Jeff Easterling) در این خصوص اظهار کرده که این بازی از همه نظر همان Halo 6 است به جز در اسمش. یعنی این عنوانی که در E3 2018 معرفی شده، در واقع همان Halo 6 است که فقط نامش عوش شده و Halo Infinite نامیده شده است. وی در این زمینه گفت:

این [بازی] همان Halo 6 است.

سپس در ادامه اظهاراتش افزود:

هیچ فکر نکنید که این بازی قرار است یک پیش درآمد عجیب یا چیزی شبیه به آن باشد. این [بازی] داستان بعدی است. این [بازی] فصل بعدی از چیزی است که قرار است رخ دهد.

مدیر استودیوی 343 Industries یعنی کریس لی (Chris Lee) اضافه کرد که امیدوار است این بازی به مسیرهای جدید و غیر قابل انتظاری دست پیدا کند. اگر بخواهیم عادلانه نگاه کنیم، آن‌ها دوست دارند که این بازی مشکل و دردسری برای سری Halo نباشد و اتفاقاتی که در گذشته رخ داده، دوباره تکرار نشود. مشکل این است که 343 به همان اندازه‌ای که بازی‌بازان رشد کرده‌اند، به رونق نرسیده است. همه ما امیدوریم که Infinite این روند را تغییر دهد و نقطه عطفی در این سری به یادماندنی و نوستالژیک به حساب بیاید. به هر حال سری Halo همواره باعث افتخار و یکی از نمادهای برند اکس‌باکس بوده و ما امیدواریم نسخه جدیدش بار دیگر شکوه و عظمت را به آن بازگرداند.

متاسفانه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Halo Infinite در نظر گرفته نشده است و ما اولا امیدواریم روند توسعه آن به خوبی پیش برود، دوما هم دوست داریم زمانی که این بازی در انتهای روند توسعه قرار داشت، تاریخ انتشارش مشخص شود تا باز هم شاهد بدقولی‌های مایکروسافت نباشیم. این بازی در زمان عرضه خود برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع :

GAMINGBOLT

752 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,