_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Halo Infinite یک تریلر جدید و تاریخ انتشار در سال 2020 دریافت کرد این بازی برای نسل جدید اکس باکس در دسترس خواهد بود


Halo Infinite، که اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت E3 در سال گذشته معرفی شد، بالاخره یک تریلر با گیم پلی جدید و دریافت کرد. یک غول بزرگ بازی‌ها در راه است.

پس از یک سال انتظار، مایکروسافت در نهایت یک تریلر جدید گیم پلی را بعد از مدت زمانی طولانی از Halo Infinite منتشر کرد، قسمت بعدی در فرانچایز Halo. این بازی در یک رو نمایی هیجان انگیز  دیگر، به عنوان راه انداز برای کنسول جدید ایکس باکس وارد خواهد شد، کدی با نام Xbox Project Scarlett. این عنوان در تعطیلات میلادی 2020 منتشر خواهد شد.

تریلر با مردی که در یک سفینه فضایی با قدرت کم قرار دارد باز می‌شود، و پیام هولوگرام قدیمی خانواده‌اش را تماشا می‌کند. او Master Chief افسانه‌ای را شناور در فضا را پیدا می‌کند و او را نجات می‌دهد. یک سکانس فوق العاده هیجان انگیر (و به احتمال زیاد همه این موارد در بازی است) وجود دارد در حالی که Master Chief سیستم خود را روشن می‌کند، که یادآور اولین Halo است.

ما متوجه می‌شویم که همه چیز در هنگام خوابش از بین رفته است و تریلر با او آماده تمام شدن می‌شود زمانی که از کشتی محافظت می‌کند در برابر آنچه ما می‌توانیم فرض کنیم Promethean ها هستند. یک لحظه در انتهای ویدیو از کورتانا، دستیار هوشمند و یار قدیمی Chief هم وجود دارد.

منبع :

DUALSHOCKERS

140 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم‌افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور و موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده، 22 ساله از مشهد. علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای، زبان‌های خارجی و تکنولوژی‌های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,