_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Halo Infinite در Xo18 حضور نخواهد داشت

بسیاری از طرفداران سری بازی‌های Halo امیدوارند و یا حداقل انتظار دارند که مایکروسافت و استودیوی 343 Industries عنوان Halo Infinite که جدیدترین نسخه از این سری است و در طی برگزاری رویداد E3 2018 معرفی شد را در رویداد پیش روی Xo18 ببینند و اطلاعات بیشتری از این بازی به دست بیاورند. اما طبق شواهد به نظر می‌رسد که این موضوع عملی نخواهد شد و این بازی هنوز راه زیادی تا عرضه در پیش دارد. در ادامه می‌توانید اطلاعات زیادی از این خبر به دست بیاورید.

همانطور که گفته شد به نظر می‌رسد که امیدها ناامید خواهد شد چرا که استودیوی سازنده این بازی یعنی 343 Industries تایید کرده است که آن‌ها اصلا برنامه‌ای برای نمایش این بازی در رویدادِ پیش رو ندارند و بازی‌بازان بیخود منتظر چیزی نباشند.

مدیر ارتباطات استودیوی 343 Industries، برایان جرارد (Brian Jarrard) در شبکه اجتماعی توییتر در پاسخ به یکی از کاربران اعلام کرد که در حال حاضر چیزی برای نمایش در رویدادِ مایکروسافت برنامه ریزی نشده است. اگرچه این در حالی است که این استودیو سخت در حال تلاش است که متوجه شود، چه زمانی، کجا و چطور در مورد بازی بعدی خود به گفت و گو بپردازند.

پس به نظر می‌رسد که متاسفانه بازی‌بازان باید هنوز مدت زمان زیادی را برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نسخه جدید سری Halo در انتظار باشند. با در نظر گرفتن این که تا به حال طبق چیزهایی که ما این بازی دیده‌ ایم، استودیوی 343 Industries محتویات بسیار خوبی برایمان در نظر گرفته، می‌توان گفت که با یک عنوان سطح بالا و بسیار خوب طرف خواهیم بود و آن‌ها به خوبی در حال استفاده از زمان خود هستند. در ادامه می‌توانید متن توییت جرارد را در این زمینه مشاهده کنید.

من دوست دارم که اطلاعات بیشتری در این زمینه آغاز کنم و ما با اعضای داخلی خود در حال صحبت هستیم تا ببینیم چه زمانی کجا و چطور [اطلاعات بیشتری از این بازی بدهیم] اما در حال حاضر چیزی برای Xo18 برنامه‌ ریزی نشده است.

منبع :

GAMINGBOLT

661 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,