_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بازی Halo Infinite در رویداد E3 2019 حضور خواهد داشت

Halo Infinite را می‌توان یکی از بازی‌های مورد انتظار دانست که هنوز مشخص نشده است که در چه تاریخی عرضه می‌شود. البته شایعاتی وجود دارند از این‌ که Halo Infinite در سال 2019 عرضه خواهد شد. حال باتوجه به‌ جدیدترین اخبار منتشر شده، بانی راس، رئیس استودیو 343 اینداستریز اخیرا با وب‌سایت IGN گفت‌ و گویی انجام داده است و در این مصاحبه در مورد Halo Infinite سخن گفته است. برای جزئیات خبر همراه وینفون باشید.

بانی راس (Bonnie Ross) در گفت‌ و گوی خود اعلام کرده است که کریس لی (Chris Lee)، کارگردان بازی Halo Infinite، در نمایشگاه E3 2019 جزئیات بیشتری از Halo Infinite منتشر خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که کریس لی در مورد چه موضوعاتی صحبت خواهد کرد، اما یکی از مواردی که بانی راس آن را تایید کرده است، صحبت در مورد SlipSpace است که در واقع موتور جدید مجموعه Halo به شمار می‌رود. بازی Halo Infinite در رویداد E3 2018 رونمایی شد. در تریلر معرفی این بازی، گیم‌پلی یا بخش‌های داستانی به‌ نمایش گذاشته نشد و تنها نمایی از جهان بازی را شاهد بودیم که قدرت موتور گرافیکی جدید بازی را نشان می‌داد.

باعث شگفتی نیست که Halo Infinite در رویداد سال جاری میلادی حضور دارد، اما دوست داریم اطلاعات دقیق و مهمی را شاهد باشیم. قرار دادن نام اینفینیت در جلوی Halo، از اتفاقات بزرگی خبر می‌دهد. همچنین بانی راس در توضیحات گذشته خود در مورد بخش چندنفره Halo 4 و داستان Halo 5: Guardians سخن گفته است که نتوانسته است آنطور که باید و شاید تمامی مخاطبان را راضی نگه دارد. با این‌حال امیدوار هستیم که هیلو اینفینیت بتواند در بخش چندنفره و داستانی، مخاطبان را راضی نگه دارد.

از دیگر اخبار حول بازی Halo Infinite می‌توان به‌ گزارش‌های گذشته یکی از اینسایدرها اشاره کرد که گفته بود هیلو اینفینیت دارای المان‌های نقش‌ آفرینی است. همچنین مایکروسافت این نسخه را به‌ چشم یک بازسازی معنوی از مجموعه Halo نگاه می‌کند. از طرفی گزارش دیگری هم وجود دارد مبنی بر این‌ که بخش داستانی و چندنفره هیلو اینفینیت به‌ صورت جداگانه عرضه می‌شوند.

منبع :

GAMESPOT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,