به لطف اعلام مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019، ما اکنون از محدوده عرضه عنوان به شدت مورد انتظار Halo Infinite آگاه شده‌ایم. ما در تعطیلات ۲۰۲۰ شاهد بازگشت Master Chief خواهیم بود که در نسخه جدید این سری که به تعریف سازنده‌های آن قرار است بازسازی بزرگی برای این فرنچایز باشد، قرار است دوباره به این سری بازگردد. اکنون جزئیاتی از نسخه‌های بتای این بازی به انتشار رسیده که در ادامه شما را از آن‌ها آگاه خواهم کرد. با وینفون همراه باشید.

علاوه بر این که Halo Infinite قرار است سرآغاز مجدد این فرنچایز محبوب و پرطرفدار باشد، قرار است با ایفا کردن نقش لانچ تایتل ایکس‌باکس اسکارلت، آغازگر مسیر پر پیچ و خم نسل بعدی کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس هم باشد و در عین حال نیز برای بستن پرونده کنسول‌های نسل فعلی شرکت مایکروسافت نیز تلاش کند و این کار را به انجام برساند. علاوه بر این‌ها نقش این بازی بسیار برای مایکروسافت حائر اهمیت است چرا که به جز مواردی که ذکر شد، Halo Infinite قرار است اولین نسخه از این سری باشد که پس از دوره‌ای بسیار طولانی، نسخه رایانه شخصی آن به طور همزمان با نسخه‌های کنسولی‌اش به عرضه می‌رسند.

نکته قابل توجه در این مطلب این است که پیش از این که به زمان عرضه این بازی برسیم، مایکروسافت قصد دارد اطمینان حاصل کند که تمام قدم‌هایی که در دوره ساخت و توسعه این بازی برداشته، به درستی انجام شده است که این کار با همت و کمک مخاطبان و طرفداران این بازی انجام خواهد شد که خودش موضوع بسیار جالب و قابل توجهی است. در به روز رسانی جدیدی که در Halo Waypoint به انجام رسیده است، توسعه دهندگان این بازی در استودیوی 343 Industries تایید کرده‌اند که پیش از زمان عرضه رسمی این بازی برای عنوان Halo Infinite بتاهای متعددی به عرضه خواهد رسید که آن‌ها از این نسخه‌های بتا به عنوان “opt-in flights” یاد می‌کنند. همانطور که تیم توسعه دهنده و سازنده این بازی نیز به آن اشاره کرده، “این بتاها در مقیاس کوچک آغاز خواهند شد و تا زمان عرضه این بازی به آهستگی گسترش پیدا می‌کنند”.

در عین حال نیز استودیوی 343 Industries تایید می‌کند که نسخه‌های بتای بازی Halo Infinite در ابتدا برای پلتفرم ایکس‌باکس وان عرضه خواهند شد. اما با وجودی که نسخه‌های بتای پلتفرم رایانه شخصی این بازی کمی بعد از نسخه کنسولی آن عرضه خواهند شد، تیم توسعه دهنده این بازی هنوز هم به کاربران این پلتفرم این اطمینان را می‌دهد که هنوز هم با نسخه رایانه شخصی بازی Halo Infinite مثل یک “شهروند درجه اول” رفتار خواهد شد و تیم سازنده آن هیچ تفاوتی میان کاربران این پلتفرم و نسخه ایکس‌باکس وان این بازی یا حتی اسکارلت، قائل نخواهند شد. در عین حال گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که این به روز رسانی جدید نشان می‌دهد این بازی شوتر پیش رو، قطعا دارای بخش Co-op به صورت Split Screen خواهد بود.

همانطور که اشاره کوتاهی به آن کردم، عنوان Halo Infinite قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ به عنوان اولین عنوان عرضه شده‌ی کنسول نسل بعدی ایکس‌باکس موسوم به اسکارلت، به انتشار برسد و علاوه بر آن برای کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس و همینطور پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار بگیرد. همانطور که مایکروسافت به ما اطمینان خاطر داده، می‌توانیم منتظر اطلاعات کامل و مفصلی از این بازی در E3 2020 باشیم. در عین حال نیز عنوان Halo Master Chief Collection نیز به ‌زودی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید و یک نسخه بتای برای عرضه آن با عنوان Halo Reach هفته آینده در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار داده خواهد شد تا از آن لذت ببرند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,