در حال حاضر ما اطلاعات کمی در مورد بازی Halo: Infinite داریم، اما یکی از چیز‌هایی که به طور قاطع و بسیار جدی در کنفرانس مطبوعاتی E3 2018 مطرح شد این بود که این عنوان جدید از مجموعه بازی های هیلو روی یک موتور جدید با نام SlipSpace Engine پیاده خواهد شد. در واقع نیمی از این پیش‌نمایش بیشتر به معرفی این موتور جدید پرداخته وباقی آن را به معرفی این سری جدید اختصاص داده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در واقع این موتور هنوز درحال توسعه است. در لیست کار‌های صنایع 343 هم این موتور به عنوان درحال توسعه قرار داده شده‌است هرچند که همیشه این احتمال وجود دارد که این لیست هنوز بروزرسانی نشده باشد، که به نظر می‌رسد بعید است زیرا آن‌‌ها به نام Halo: Infinite اشاره می‌کنند و به همین دلیل باید قبل از اتمام تولید این بازی توسعه‌ی این موتور به اتمام برسد. در حالی که ممکن است آن‌ها تنها به توسعه‌ی این بازی در زمان‌حال اشاره داشته باشند و اینگونه نباشد زیرا گفتن اینکه توسعه‌ی این موتور درحال انجام است به جای توسعه‌ی این موتور انجام می‌شود، باعث مجزوبیت بیشتر یک طرفدار آینده‌نگر و تحریک او شود.

آیا شما یک مهندس بااستعداد وعلاقه‌مند به توسعه‌ی موتور این بازی هستید؟ زیرا این صنایع به‌دنبای یک مهندس توسعه‌ی نرم‌افزار است. آیا شما علاقه‌مند به ساخت سیستم‌های عملکردی حیاتی برای فعال کردن سازنده‌ی محتوا هستید؟ آیا شما با سیستم‌های موتور سطح پایین مانند برنامه‌ریز، مدیریت حافظه و چیدمان دوتایی داده‌های زمان اجرا آشنا هستید؟

استودیوی 343، توسعه دهنده‌ی بازی Halo: Infinite، اعلام‌ کرده‌است:

به دنبال یک مهندس توسعه‌ی نرم‌افزار با استعداد و مشتاق و موثرهستیم که به تیم موتور اصلی ما بپیوندد و به همراه ما به توسعه‌ی موتور SlipSpace برای بازی Halo: Infinite بپردازد. بیایید بخشی از یک استودیو باشیم که مرز‌های تکنولوژی را جابجا می‌کند. این استودیو به بازیکنان احترام می‌گزارد و جایی است که در آن همکاران به دنبال تقویت یکدیگر هستند.

اگر موتور هنوز درحال توسعه باشد، شاید قبل از اینکه تولید نسخه‌ی Halo: Infinite به پایان برسد، توسعه این موتور نیز کامل شود. برخی از شایعات خبر از توسعه‌ی این موتور تا سال 2019 حداقل برای بخش تک نفره داده‌اند. اما حتی اگر این موتور درحال حاضر کامل نشده باشد، فکر نکنم که این احتمال رخ دهد.

منبع :

GAMINGBOLT

86 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , , ,