_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Halo Recruit از 17 اکتبر برای واقعیت ترکیبی ویندوز عرضه خواهد شد شروعی هماهنگ

مایکروسافت شب گذشته رویداد اختصاصی خود برای معرفی برنامه های آتی پلتفرم واقعیت ترکیبی خود را در شهر سانفرانسیسکو برگزار کرد. طی این رویداد مواردی نظیر هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ، همکاری مایکروسافت با والو برای ارایه محتوای SteamVR در پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز رونمایی شدند. یکی دیگر از مواردی که طی این رویداد مطرح شده عرضه Halo Recruit برای این پلتفرم است. مایکروسافت نشان داد که تمام توان خود را پشت پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز قرار داده است و زمانی که صحبت از تمام توان می‌شود بخش اکس باکس نیز شامل این مسئله خواهد بود. بازی های یکی از مهمترین محتواهای واقعیت ترکیبی ویندوز را تشکیل می‌دهند (حداقل تا آینده نزدیک) چرا که مایکروسافت درنظر دارد تا گیمرها را همراه پلتفرم خود سازد. مایکروسافت برای فراهم آوردن محتوای گیمینگ غنی از یک سو وارد همکاری نزدیکی با والو شده تا محتوای بسیار ارزشمند SteamVR را در واقعیت ترکیبی ویندوز ارایه کند، از سوی دیگر ردموندی ها حساب ویژه ای روی توان بومی خود در تولید بازی های مناسب برای این پلتفرم باز کرده اند.

مایکروسافت در اولین اقدام از این دست اعلام داشته که Halo Recruit از تاریخ 17 اکتبر در پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز ارایه خواهد شد. Halo Recruit البته بیشتر شبیه یک تجربه جذاب واقعیت مجازی است تا یک بازی کامل، اما این پتانسیل را دارد که طرفداران سری Halo را به‌سمت پلتفرم واقعیت ترکیبی مایکروسافت جذب کند.در همین زمینه الکس کیپمن خالق هالولنز و عضو فنی تیم سیستم های عامل مایکروسافت جزییاتی را در مورد این عنوان در سایت مایکروسافت اعلام داشته:

همانطور که چند هفته پیش به اطلاع شما رساندیم ما مشغول همکاری با تعدادی از شرکا توانمند خود هستیم تا جذاب ترین تجربه های موجود را وارد ویندوز استور کنیم. یکی از این نمونه ها همکاری با استودیو 343 Industries برای ارایه تجربه بازی Halo روی پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز است. از تاریخ 17 اکتبر طرفداران مجموعه Halo قادر خواهند بود که نگاهی اجمالی به تجربه این بازی در واقعیت ترکیبی داشته باشند. بونی راس مدیر استودیو Industries 343 به‌صورت یک مهمان هالوگرافیک به جلسه ما ملحق شد تا جزییاتی در مورد Halo Recruit ارایه دهد. به‌زودی شما قادر خواهید بود تا بسیاری از شخصیت های برجسته این مجموعه را برای اولین بار به‌صورت واقعیت ترکیبی مشاهده کنید.

به‌نظر می‌رسد هنوز تا ارایه یک بازی کامل از مجموعه Halo روی پلتفرم واقعیت ترکیبی فاصله داشته باشیم، اما اگر مایکروسافت به این روال ادامه بدهد شاید Halo 6 اولین نسخه کامل Halo واقعیت ترکیبی تاریخ لقب بگیرد.

 

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محراب فرساد
پاسخ دهید جمعه 14 مهر 1396

به عنوان یکی از طرقداران تمام عیار سری بازی هیلو و مستر چیف باید بگم ……به به چه چیزی بهتر از هیلو اونم در رنگ بویی جدیذ😍🎮

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,