جای مجموعه بازی Halo در کنفرانس E3 امسال کاملا خالی بود و کمی ناراحت کننده بود که یکی از بزرگترین بازی های انحصاری اکس باکس کیفیت بازی های کنسول اکس باکس وان اکس را نخواهد داشت. با این حال، شرکت سازنده ی این بازی برنامه های خوشحال کننده ای را برای طرفداران سری Halo تدارک دیده است و ما کمی بعد از سال جاری شاهد یک به روز رسانی برای بازی Halo 5: Guardians با کیفیت ۴K خواهیم بود.

به گفته ی شرکت ۳۴۳ Industries:

ما امروز بسیار هیجان زده ایم که خبر انتشار به روز رسانی کیفیت ۴K برای بازی Halo 5 را همزمان با انتشار کنسول Xbox One X کمی بعد از سال جاری تأیید کنیم.

این شرکت جزئیات بیشتری در رابطه با این به روز رسانی را قبل از انتشار کنسول Xbox One X در ماه نوامبر در دسترس قرار خواهد داد، با این حال همگان انتظار دارند که این به روز رسانی تا قبل از در دسترس قرار گرفتن کنسول جدید مایکروسافت آماده باشد.

این شرکت همچنین یک خبر بسیار خوشحال کننده را اخیرا اعلان کرد: تمام عناوین Halo در کنسول Xbox 360 با قابلیت Backward Compatible به کنسول Xbox One راه پیدا خواهند کرد، این به این معنی است که عناوین قدیمی تر از قبیل Halo: CE Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST و Halo 4 بالاخره می توانند به فهرست Halo: Reach, Halo: Spartan Assault و Halo Wars بپیوندند. در کنار این، تمام پک های نقشه ها برای عناوین قدیمی Halo به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت و تمام بازی ها قابلیت اتصال چند کنسول با LAN را بدون توجه به نوع کنسول (۳۶۰ یا One) پشتیبانی خواهند کرد.

به لطف اقدامات جدید شرکت ۳۴۳ Industries، طرفداران سری Halo دیگر مجبور به خرید یک کنسول Xbox One با باندل Halo: Master Chief Collection نخواهند بود، اگر چه این کنسول بازی های این سری را با گرافیک بیشتر و با ۶۰FPS اجرا خواهد کرد. شرکت سازنده سری Halo هنوز حرفی از Halo 6 به میان نیاورده است اما به نظر می رسد که اقدامات گفته شده از سوی این شرکت صبر طرفداران سری Halo را بیشتر خواهد کرد.

منبع :

ONMSFT

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,