343 Industries اعلام کرده مسابقات قهرمانی جهانی هیلو از سال 2018 مجددا برگزار خواهد شد. استودیو توسعه دهنده هیلو ضمن اعلام این خبر، اعلام داشته که در هفته آتی طی یک استریم ویدیویی زنده جزییات شگفت انگیزی در مورد Halo 5: Guardians اعلام خواهد شد.طی برنامه ریزی های صورت گرفته در مسابقات قهرمانی جهانی هیلو سقف جوایز افزایش پیدا خواهد کرد تا تیم های بیشتری در این مسابقات شرکت کنند و رقابت ها داغتر از گذشته شوند. در سال 2017 تیم opTic Gaming توانست به قهرمانی دست پیدا کند، باید ببینیم آیا این تیم قادر است در سال آتی از عنوان قهرمانی خود دفاع کند یا خیر؟

برطبق اعلام این استودیو مصاحبه خبری آنها در تاریخ 17 اکتبر از طریق mixer.com/halo و همچنین twitch.tv/halo ‌صورت زنده استریم خواهد شد، جایی که قرار است تا جزییات بیشتری در مورد مسابقات قهرمانی جهانی هیلو آشکار شود. پس اگر از طرفداران این عنوان محبوب هستید، حتما در این روز پیگیر این رویداد باشید، چرا که علاوه بر اعلام جزییات بیشتر در مورد این مسابقات، برای اولین بار اطلاعاتی در مورد برنامه های ویژه ای که این استودیو در پاییز برای Halo 5: Guardians تدارک دیده، آشکار خواهد شد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1065 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,