Halo5 Guardians - Warzone Firefight 4 to 3 Aspect ratio

به زودی یک Multiplayer Mode جدید به بازی Halo 5: Guardians به نام Warzone Firefight اضافه خواهد شد که تا به امروز در تمام سری بازی های Halo به عنوان بزرگترین PVE یا همان همکاری چند نفره در مقابل هوش مصنوعی/محیط شناخته می شود.

در Warzone Firefight شما به عنوان یک تیم متشکل از حداکثر هشت بازیکن، وظیفه ی اتمام پنج راند از ماموریت های داینامیک را خواهید داشت، به این معنا که هر ماموریت و جزییات آن متغیر و غیر قابل پیش بینی خواهد بود، پس جای نگرانی برای تکراری شدن هوش مصنوعی بازی وجود ندارد؛ این پنج راند به صورت پلکانی یکی نسبت به دیگری سخت تر خواهند شد و شما باید با وجود یک تایمر هرچه سریع تر ماموریت های تیمی خودرا در مقابل هوش مصنوعی بازی به اتمام برسانید.

در صورتی که شما نسخه ی اوریجینال Halo5: Guardians را بر روی کنسول اکس باکس وان خود داشته باشید می توانید تا نوزدهم ماه آپریل مصادف با ۳۱ فروردین نسخه ی بتای این حالت چند نفره را قبل از انتشار رسمی تجربه کنید.

اگر از افرادی باشید که تجربه ی قسمت آنلاین سری بازی های Halo را دارند، احتمالا برای شما مهم است که بدانید مپ این بخش A.R.C Warzone خواهد بود، شما و دوستانتان در آن با یک ماموریت جدید در هر یک از پنج راند آشنا خواهید شد و از آنجا که این مود چند نفره از خانواده ی Warzone است، بازیکن دسترسی کامل به سیستم REQ را در آن خواهد داشت، این مود همچنین یک پک جدید به نام Mythic Warzone REQ Pack با خود به همراه می آورد.

در زیر تریلر معرفی این مود چند نفره را تماشا کنید، لازم به ذکر است که تاریخ تست بتای این مود بعد از انتشار این تریلر تا نوزدهم آپریل به روز رسانی شده و مثل داخل تریلر تا هجده آپریل نیست.

منبع :

XBOX WIRE

19 پست
علی امیردیوان
دانشجو، افراطی و تفریطی و در کل مشکل دار در زمینه ی نوشتن درباره ی خود : )
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
nightmare
پاسخ دهید شنبه 3 اردیبهشت 1395

سلام میشه بر روی لومیا ۵۲۰ بازی کرد؟ سری جواب بدید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,