hamster-universe-2

همستر ها موجوداتی هستند که تمام عمرشان را با خوردن و خوابیدن و گاهی ورجه وورجه می‌گذرانند و بیش از این کاری انجام نمی‌دهند. آن ها به راحتی به خواسته های خود می‌رسند و نیاز نیست زحمت زیادی بکشند. اما همه‌ی آن‌ها این‌طور نیستند. در این میان یک همستر از بیکاری و به بطالت گذشتن عمر خود خسته شده و تصمیم گرفته است که از عمر خود نهایت استفاده را ببرد. با وینفون همراه باشید!

همستر قصه‌ی ما تصمیم گرفته تا دیگر وقت خود هدر ندهد و به کار های مهم‌تری برسد. از این رو سعی می‌کند همستر های دیگری که مثل او از بیکاری خسته شده‌اند و با او هم عقیده هستند را برای یک پروژه‌ی بزرگ پیدا کند. او می‌خواهد از تمام توانایی هایش برای تولید و ذخیره‌ی انرژی استفاده کند. او با استفاده از وسایلی که در اختیار دارد، یک سفینه‌ی فوق پیشرفته می‌سازد که انرژی آن از طریق توربین چرخی همستر به‌دست می‌آید. او می‌خواهد با این سفینه به فضا سفر کند و منابع عظیم موجود در خارج از فضای جو را پیدا کند. تمام نیاز او قبل از به پرواز درآمدن سفینه‌اش، کلیک های شماست.

hamster-universe-6

وظیفه‌ی شما برای رسیدن به مراحل بعد این است که روی این همستر یا چرخ او کلیک کنید و نگذارید که او باز هم به دنیای کسل کننده و وقت کردن برگردد. شما با این کار به او انگیزه و نیرو می‌دهید تا بتواند به نقاط دورتری برود و اکتشافات جدیدی به‌دست بیاورد.

این بازی از آن سبک بازی هایی است که شما در اوقات بیکاری انجام می‌دهید. بازی هایی که در صف، اتاق انتظار و جا هایی که کار خاصی ندارید. مثل بازی های ۲۰۴۸ و aa. شما فقط باید کلیک کنید. اما تفاوت این بازی با سایر در مرحله‌ای بودن و پیشرفت کردن است.

hamster-universe-7    hamster-universe-4

ویژگی های این بازی:

  • بازی مخصوص اوقات بیکاری. قابل درک برای همه. با کلیک بر روی این فضانورد، انرژی تولید و ذخیره کنید.
  • از لمس کردن خسته شده‌اید؟ اجازه دهید که خود فضانورد در میان خلا به فعالیت بپردازد.
  • هر چقدر کلیک کنید، باعث ذخیره‌ی انرژی شده و در بازی به صورت افزایشی ثبت خواهد شد.

توجه:

این بازی کاملا رایگان است. اما درون برنامه گزینه‌ای برای حمایت از سازنده وجود دارد که در صورت تمایل می‌توانید پرداخت انجام دهید. هر میزان از پرداخت شما، تبلیغات را از برنامه حذف خواهد کرد.

دانلود
اطلاعات
  • منتشر کننده : GAME TROOPERS
  • حجم فایل : 141 - 144 مگابایت
  • نسخه اندروید : خیر
  • نسخه iOS : خیر
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • خرید درون برنامه‌ای : از 0.99تا 49.99 دلار
منبع :

وینفون

242 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,