Back-Windows 10-desktop

ساعاتی پیش  بیلد ۱۵۰۰۲، ویندوز ۱۰، به عنوان نخستین به روز رسانی سال ۲۰۱۷ برای کاربران اینسایدر این سیستم عامل در دسترس قرار گرفت. بیلد ۱۵۰۰۲ شامل ویژگی های جدید بسیاری است که به ما تغییرات پیش رو در به روز رسانی کریترز که قرار است در چند ماه آینده عرضه گردد را نشان می دهد. حال قصد داریم ویژگی های جدید این بیلد را در قالب ویدیویی به شما نمایش دهیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با وجود تغییرت و بهبود های بسیار در این بیلد جدید، برخی ایرادات و باگ ها نیز وجود دارد که البته عادی به نظر می رسد. به همین دلایل، اگر شما قصد ندارید که این بیلد را بر روی دستگاه خود دریافت کنید، می توانید این ویدیو را تماشا کنید تا با تغییرات و ویژگی های اصلی این بیلد آشنا شوید. این بیلد شامل بهبود هایی در صفحه ی استارت، مرورگر اج، تنظیمات، شخصی سازی و بسیاری موارد دیگر است.

اگر می خواهید با تمام تغییرات صورت گرفته در بیلد ۱۵۰۰۲ آشنا شوید، به این مطلب مراجعه کنید.

البته ممکن است تغییرات کوچک بسیاری نیز رخ داده باشند که نیاز به مدت زمان کارکرد بیش تری برای کشف آن هاست، بنابراین در این ویدیو تغییرات و ویژگی های اصلی که تا کنون مشاهده شده برجسته شده اند.

دانلود ویدیو یا کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو یا کیفیت ۷۲۰p

نظر شما در مورد تغییرات صورت گرفته در این به روز رسانی چیست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1935 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
drjackool
پاسخ دهید سه شنبه 21 دی 1395

بدک نبود.

M H – I T
پاسخ دهید سه شنبه 21 دی 1395

من دانلود کردم ، بزودی منم یه فیلم درست می کنم مثل این می فرستم برا همکاران وینفون به عنوان مطلب اختصاصی خودشون منتشر کنند …

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,