به تازگی مایکروسافت بیلد ۱۶۲۳۷ ویندوز ۱۰ دسکتاپ از شاخه رد استون ۳ را برای اعضای اینسایدر حلقه Fast منتشر کرده که شامل چندین تغییر و پیشرفت جدید در راستای بیلد پیش نمایش پیشین بوده است. بیلد ۱۶۲۳۷ شامل بهبودهایی برای مرورگر مایکروسافت اج، بهبود نوتیفیکیشن ها، تغییراتی در قابلیت My People و برخی موارد دیگر بوده است. حال قصد داریم در یک ویدیوی کوتاه نگاهی به تغییرات این بیلد داشته باشیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

اگر شما از افرادی هستید که دوست دارید تمام ویژگی های جدید بیلد ۱۶۲۳۷ ویندوز ۱۰ دسکتاپ را در عمل را ببینید، اما نمی خواهید خودتان آن را نصب کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را حتما مشاهده کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

هنوز به نظر می رسد توسعه به روز رسانی فال کریترز ادامه دارد و به مراحل پایانی آن نرسیده ایم، بنابراین تا ماه اکتبر که مایکروسافت آن را به صورت عمومی عرضه خواهد کرد باید همچنان شاهد تغییرات جدید و بهبودهایی در آن باشیم.

ما همچنان انتظار داریم که عناصر بیشتری از سیستم طراحی فلوئنت و همچنین تغییرات کوچکتر دیگری را قبل از این که این سیستم عامل به صورت عمومی در دسترس قرار گیرد مشاهده کنیم، اما مواردی مانند Timeline و احتمالا Cloud Clipboard احتمالا در به روز رسانی فال کریترز حضور نخواهند داشت و باید در نسخه آینده ویندوز ۱۰ منتظر آن ها باشیم.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,