windows-10-mobile-tiles-new-lumia-1520

یکی از ویژگی های جالب ویندوز فون، کاربران این سیستم‌عامل هست. کاربرانی که باوجود کمبودهای فراوان نسبت به دیگر سیستم‌عامل‌ها، هیچ‌گاه قلمرو ویندوز را ترک نکردند؛ موضوعی که ذهن کاربران دیگر سیستم عامل‌های موبایل را به خود درگیر می‌کند و یک سؤال بزرگ را در ذهنشان به وجود می‌آورد؛ چرا؟ چرا باوجود گوشی‌های بهتر هنوز هم کاربران ویندوز فون این سیستم‌عامل را رها نمی‌کنند؟ پرسشی که پاسخی کوتاه دارد و آن‌هم ایمانِ طرفداران، به آینده‌ای روشن و درخشان است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

آشنایی من با ویندوز در دنیای موبایل در سال ۲۰۱۰ میلادی روی داد. در آن سال مایکروسافت سیستم‌عامل ویندوز فون ۷ را معرفی کرد و من با خرید سامسونگ فوکوس، پا در عرصه ویندوزفون گذاشتم. نوع دید من به آن تلفن و سیستم‌عاملش درست همان دیدی است که من هم‌اکنون نسبت به دستگاه لومیا ۹۵۰ خود دارم. اگرچه هنوز این سیستم‌عامل خیلی عالی نیست ولی، هنوز هم به دید من، بسیار منحصربه‌فرد و یکتا است. در حالیکه بیشتر دوستان من از آیفون و گوشی‌های گلکسی سامسونگ استفاده می‌کنند اما، من هنوز هم از ویندوزفون استفاده می‌کنم. سیستم‌عاملی که من را متفاوت از دیگران می‌کند.

windwos-store

اگرچه در طول این سال‌ها مایکروسافت پرچم‌داران زیادی را معرفی کرده است اما، هنوز هم این سیستم‌عامل، القاب منفی خود را یدک می‌کشد؛ القابی شامل، سیستم‌عامل پر باگ، خلأ نرم‌افزاری و … . حتی مایکروسافت باعرضه ویندوزفون ۸ و خرید شرکت نوکیا هم نتوانست این رویه را تغییر دهد و روند رو به افول ویندوزفون ادامه داشت.

اگر هم‌اکنون شما یک دستگاه ویندوزفونی دارید، موقتاً زمانی تاریک را سپری می‌کنید. آمار نشان می‌دهد که خیلی از کاربران این سیستم‌عامل به iOS و Android مهاجرت کرده‌اند. خیلی‌ها هم انتظار سرنوشتی مانند سرنوشت بلک بری را برای این سیستم‌عامل می‌کشند. مایکروسافت کارهایی را انجام داده است که کاربران علاقه‌شان را ازدست‌داده اند. با تمرکز بر روی رایانه‌های شخصی، شرایطی پیش‌آمده که کاربران ویندوزفون سردرگم از پشتیبانی ویندوزفون هستند اما، اگر دو کلمه باشد که طرفداران این سیستم‌عامل را هنوز هم پای این سیستم‌عامل نشانده باشد، Surface+Phone است.

surface-panoy

می‌خواهم روراست باشم. من مطلقاً هیچ اطلاعی از داخل شرکت مایکروسافت ندارم و نمی‌دانم که آیا آن‌ها بر روی سرفس فون کار می‌کنند یا خیر اما، چیزی که می‌دانم این است که این آخرین امید برای زنده ماندن ویندوزفون در مقابل رقبا است.

من دوست دارم طرفداران ویندوزفون در کنار یکدیگر باشند. اینجا، در آیووا، به‌ندرت می‌توانید کسی را پیدا کنید که از ویندوزفون استفاده کند. در حقیقت، در طول ۶ سال گذشته، من تنها یک نفر را دیدم که او هم گوشی خود را فروخت و هم‌اکنون از iPhone استفاده می‌کند.

حضور برنامه مبتکرانه ویندوز اینسایدر برای سیستم‌عامل ویندوز، یک عامل استحکامی است. اینسایدرها با دسترسی زودهنگام به ویندوز ۱۰ می‌توانند در بهبود این سیستم‌عامل کمک به سزایی کنند. دسترسی زودهنگامی که اگرچه با خود باگ‌های وحشتناکی را به همراه دارد اما، در آخر سیستم‌عاملی تحویل کاربران عادی می‌شود که از پایداری بالاتری برخوردار است.

در طول این شش سال من استقامت کردم و تا جای ممکن سعی کردم که پیشنهادت و شکایتم را به گوش مایکروسافت برسانم. حال نوبت ما است که پاداش خود را دریافت کنیم. درواقع ویندوز ۱۰ موبایل در به‌روزرسانی سالگرد، قدم اول در موفقیت این سیستم‌عامل است؛ به‌روز رسانی‌ای که خیلی از مشکلات را برطرف کرد و به نوعی پاداش زحمات کاربران این سیستم‌عامل است.

ویندوزفونی که امروزه ما در حال استفاده اش هستیم با ویندوزفونِ سال‌های گذشته تفاوت‌های زیادی دارد. درواقع باید این ویندوزفون را ویندوزفون خود بدانیم زیرا، این ما بودیم که به آن شکل دادیم و به نقطه‌ی کنونی‌اش رساندیم. با جهت دادن به تمرکز تیم ویندوز بر روی موضوعات موردعلاقه کاربران، حال سیستم‌عاملی را داریم که سزاوار آن هستیم.

پیش به سوی روشنایی

اگر مایکروسافت استراتژی خود را با درخواست‌های اینسایدرها همراه کند، باید باور داشته باشیم که بالاخره روزهای تاریک برای ویندوزفون به‌پایان رسیده است. حال نوبت مایکروسافت است تا یک بار دیگر تمام توجهات را به‌سوی خود جلب کند. خط تولید سرفس، ازلحاظ مالی به‌یقین سود ده بوده است. امروزه، سرفس یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های مایکروسافت محسوب می‌شود.

نوآوری و مهم‌تر از آن، زمانی که مایکروسافت برای اصلاح چشم‌انداز خود در اختیار داشته، موضوعی است که می‌تواند سرفس فون را به محصولی نجات‌بخش برای ویندوزفون تبدیل کند. این محصول می‌تواند شوک بزرگی به این صنعت وارد کند. البته سرفس فون فعلاً برای ما هست، کسانی که نیازی به متقاعدشدن برای خرید دستگاهی ویندوزفونی ندارند. ما پای سیستم‌عاملی ایستاده‌ایم که در خیلی از مواقع به‌جای راحتی، سختی را برای ما ارمغان آورده است.

Surface

حال، زمان آن است تا مایکروسافت کارش را دوباره انجام دهد. ممکن است که در نسل اول سرفس فون مشکلاتی وجود داشته باشد ولی، هیچگاه ما نباید امیدمان را از دست بدهیم. نسل اول تبلت سرفس را به یاد بیاورید. تبلتی که پر از ایرادات ریزودرشت بود. حال این دستگاه از دوران تاریک خود گذر کرده است و به جایگاه کنونی خود که سنگ محکی در دسته خود محسوب می‌شود، رسیده است. اگر مایکروسافت باعرضه سرفس فون به همان موفقیت دست پیدا کند، باید باور داشت که ازآن‌پس دیگر ۲ سیستم‌عامل نقش اساسی را در دنیای تلفن های هوشمند ایفا نمی کنند بلکه، سیستم‌عاملِ دیگری نیز به جمعشان اضافه‌ می شود؛ سیستم عاملی که این بار به جای ویندوزفون، ویندوز ۱۰ موبایل نامیده می شود.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
MojtabaHere
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

واقعاً موافقم
من عاشق ویندوزم
راستش من الان گوشیم خراب شده و مجبور به تعویضشم اما با وجود ده ها مدل اندرویدی اصلن به اونها فکر نمیکنم
فعلا یه بلک بری اوزون میگیرم تا سرفیس فون بیاد چون در حال حاضر هیچ انتخاب ویندوزی خوبی نیسا

mojtaba KA
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

گوشیم (۵۳۵) سه روز پیش سوخت ولی بازم گزینه های رو میزم ویندوزی ان، ترجیحن دست دو!
مایکروسافت فقط دو تا کار کنه موفق میشه:
۱. گوشی عالی با قیمت خیلی مناسب بده، مثل ۶۴۰XL زمان معرفیش.
۲. برنامه نویسا رو به زور و پول بکشونه سمت خودش. واقعن بارها شده حسرت چیزای مسخره ای مثل Quize of kings ، Dubsmash ، بازی ماشینی تانگو و بازی تاکسی ایرانیه و امثال اینارو بخورم!
بخدا تمرکزشو بزاره رو اینا یکم پول خرج کنه همه چی حله، خودشم به سوددهی میرسه

َArshaMi!
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

خودمونیم ولی سمج ترین طرفدارها رو ویندوز موبایل داره …. خیلی روزهای خوب و بد داشتیم و هنوزم داریم با با ویندوز موبایل ولی همچنان پاش وایستادیم … منم دو روز پیش توی نظرات گفتم به عنوان یک فن مایکروسافت می دونیم که خیلی کمبود ها رو داریم ولی به مایکروسافت ایمان داریم هنوز امید داریم به ویندوز ۱۰ موبایل … من خودم اولین گوشی ویندوزیم ۱۵۲۰ بود بنا به دلایلی مجبور شدم بفروشمش و یه دونه ۵۳۰ خریدم بعد ۶۴۰ خریدم چند ماهی در کنار ۶۴۰ یه دونه ۹۵۰ هم داشتم که باز مجبور شدم فروختمش و الان همون ۶۴۰ رو دارم و منتظر سرفیس فون تقریبا دو سال با ویندوز فون و یک سال اینسایدر ویندوز ۱۰ موبایل بودم ……
خیلی کمبود ها رو تجربه کردیم در دوران اینسایدری خیلی باگ های اعصاب خورد کن دیدیم بار ها دانگرید کردن و دوباره اینسایدر شدن برای تست بیلد جدید … ناامید شدیم با ویندوز ۱۰ موبایل رسمی پر باگ ولی باز هم فن مایکروسافت موندیم و امروز با بیلد اخر مایکروسافت تا حدودی تونستم رضایت داشته باشم از سیستم عاملی که مدت ها کمبود ها و سختی هاش رو تحمل کردم ….
من این رو باور دارم انتخاب گوشی انتخاب سیستم عامل یه جور سلیقه فردی هست من بارها شده در کنار لومیا هام گوشی اندروئید هم داشتم ولی هیچ وقت احساسی که نسبت به گوشی لومیا و ویندوز فونم داشتم نسبت به گوشی های پر زرق و برق اندروئیدی نتونستم داشته باشم
هنوزم امید دارم که ویندوز ۱۰ موبایل رشد کنه سرفیس فون معرفی بشه و اون سیستم عامل و اون گوشی تلفن همراهی که توی ایده ال هامون داریم تحقق پیدا کنه و مطمئنم که این اتفاق خواهد افتاد و زیاد فاصله با اون روز ندارم

رامین
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

آورین

محمود
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

این اتفاق حتما میوفته اجرای بازی های سنگی در حالت کوانتینیوم دایرکت ایکس باکس و خیلی مسایل دیگه دلیل برتری اینده و مهمترینش اپهای یونیورساله که خود مدیران هم به این موضوع اعتراف کردند که پروژه یونیورسال کاملا موفق عمل کرده و اونها کاملا راضی هستند و بابت این بسیار شوق دارن چون گوشی ایندشون قدرتش در کوانتینیوم و اپ ها و بازی ها و اپ تجاری یونیورسال خلاصه میشه در ضمن برای سرفیس فون شاید نیارید این گوشی نسخه پروتاب در حال تست شدن با ویندوز ده بسیار پیشرفته تر از اینی که منتشر شده در حال تست هست در واقع از رد استون. تی دی ار که اخرین اپدیت سری نام رد استون هست رو اجرا میکنه و این محشره و بسیار قویتر از تمام گوشیهای حال حاظر هست این گوشی با ۳ پردازنده مختلف در حال تست هست اینتل،اسنپدراگون ۹۴۰ مخصوص که خودش هم ازمایشی هست،و پردازنده هلیو ،برای بازدهی باتری در حال تستن ولی قویترین مدل هنوز اطلاعی در موردش نیست چون بسیار مخفی کاری کردند اون گوشی اصلی ترین سرفیس فونه این مدلی کهگفتم رمش هفت صفحه ۴ کی رزولیشن ،۶۳۰ هست اما احتمال زیادتر شدنش هست پردازنده گرافیکی اینتل هست مدلش مشخص نیست شیشه و فلز باهم دوربین جلو ۱۳ ودوربین پشت ۲۲ مگا پیکسل فلش لیزری دو سم کارته دارای امکانات ۵ جی فقط در مدل ازمایشی اختمال نبودنش در نسخه نهایی هست چون همه گیر نشده هنوزبا تشکر از دوستان گل

  امین
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  کاشکی اینطوری باشه که میگی

  H@med
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  شما همون محمود نبی هستی ؟؟ داداش من بهت ایمان آوردم بقیه رو نمیدونم !
  مایکروسافت سال ۲۰۱۷ تمرکزش رو میزاره رو تلفن های هوشمند و قراره بترکونه ولی حیف که با این وضعیت گوشی هاش گرون در میاد و این طرح رجیستری هم شده قوز بالا قوز . فعلا باید صبر کرد .

  سعید
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  شما حرف نزنید لطفا گفتی امروز اپدیت رسمی رد استون
  میاد که نیومده

  majid_640xl
  پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

  ابرفض!!! این مشخصات ک شما داری میگی خیلی رویایی هستش. میدونم شاید احتمال صحت داشتن و به عمل رسیدن این اتفاقات کم باشه ولی واقعا فکر به اینکه سرفیس فون یک سال بعد بااین حد قدرت میخاد رو نمایی بشه خیلی هیجان انگیزه!!! امیدوارم بشه مایکروسافت تو گذشته هم دستگاهای فوق العاده ای تولید کرده ولی نتونسته ب بازار برسونتشون امیدوارم این بشه. وای این مشخصات و کارایی بعلاوه اون تاچ تری دیگه اصلاح شده لومیا مک لارن در کنار استوری پر و مناسب واقعا میتونه همه نگاهها رو ب سمت ویندوز بکشونه. #کاش_که_بشه

mramir
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

لایک. من همیشه امیدوارم هچند الانم دارم میبینم ویندوزفون داره پیروزمیشه

quasar
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

سلام به دوستای عزیز
ممنون بابت این پست زیبا
این روزا خبرای خوب از همه جا میاد ، فقط یکم دقت بیشتر داشته باشیم ، این اتفاقا و خبرا رو میتونیم درک کنیم
عصر جدیدی در حال شکل گیریه ، و ما مفتخریم ، کسایی خواهیم بود که طلایه دار استفاده از امکانات اون دوران خواهیم بود
دنیای ویندوز ۱۰ و سرویس کلاد و پردازش های ابری
دنیایی که قراره مارو از این دچار فرسودگی شدن با گجت های تکراری و ملال انگیز راحت کنه
به هیچ عنوان انسان متعصبی نبودم و بارها پیش اومده که از سیاست های مایکروسافت انتقاد کردم و میکنم ؛ چون حقمه ! دقیقا
چون حق هر فردیه ؛ چیزی که ما توی منطقه ی جغرافیایی که گرفتارش هستیم هیچ گونه چیزی در موردش نباید بدونیم چون نباید بدونیم ! به همین سادگی :))
اما مایکروسافت شرکتی قابل احترامه ؛ قبلا هم گفتم به دلایل بسیار زیاد که یکی از مهمترین دلایل برای من خدمت به انسانیت فارغ از نژاد و رنگ پوست و زبان و مذهبشونه . قابل احترام و تعظیمه برای تلاش در پیش بردن جامعه ی بشری
ازت ممنونیم برای همه ی چیزایی که تا الان در اختیار همه گذاشتی و در آینده قرار بذاری
و امیدواریم که در خدمت به انسانها تلاش بیشتری به خرج بدی و در مقابل نتایج مثبتش رو ببینی

سعید
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

بالاخره یکی جواب میده واسه استفاده از project باید وای فای خود دستگاه داشته باشه من با مودم وایرلس نمیتونم کانکت شم؟وقتی میرم تو ستینگ سیستم پروجکت این عبارت به رنگ قرمز برام میاد چیه the device dosnt support receiving miracast so you cant project to it wirelessly ممنون میشم اگه بتونی راهنماییم کنی؟

  اشکان
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  اره خوب معلومه که خود دستگاه باید داشته باشه.
  تازه بعضی دستگاه ها وایرلس دارن اما میراکست ساپورت نمیکنن.
  تلویزیون های هوشمند بدون استثنا همشون به گوشیم وصل شدن.(برند های معتبر)

  mojtaba KA
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  داداچ میراکست سخت افزار جدا مثل داک کوانتینیوم داره که گوشی روش قرار میگیره، یه سری گوشیای خاص هم این قابلیت رو ساپورت میکنه مثل ۹۳۰

sazhen
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

مقاله کمی رویا پردازانه بود
اینکه فقط منتظر سرفیس فون باشیم جواب و راه حل کار نیست

عرفان
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

سلام دوستان،حقیقتش من برا چندمین باره ک دارم سوال میپرسم ولی جوابی نمیاد،آیا برا لومیا ۱۵۲۰ آپدیت سالگرد میاد یا برم دنبال اینسایدر شدن؟

  كيان زرعكانی
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  سلام دوست عزیز
  چه کسی به شما گفته که قراره برای ۱۵۲۰ به روز رسانی نیاد. ۱۵۲۰ سخت افزار بسیار قوی ای داره و مطمئنا برای اون هم این به روز رسانی عرضه می شه.

   sepehr
   پاسخ دهید چهارشنبه 16 شهریور 1395

   اپدیت سالگرد بر روی لومیا ۵۳۲ قابل نصبه؟ خواهشا جواب بدید.

علی کاظمی
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

دوستان من فکر میکنم ویندوز فون در آینده جایگاه ویژه ای در بین سیستم های عامل داشته باشد باتوجه به اینکه سیستم عامل اکثر کامپیوتر های شخصی یا تبلت ویا لب تاب از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند برای کارایی بهتر موبایل و هماهنگی و ارتباط کاری بین موبایل و کامپیوتر ها جه از نظر تجارت و کاری و جه از نظر استفاده شخصی مانند بازی و غیره ، ترجیح بدهند از سیستم عامل هماهنگ استفاده کنند لذا سازندگانی که هم کامپیوتر و هم موبایل می سازند به سمت استفاده بیشتر از سیستم عامل ویندوز فون بروند مانند اچ پی و غیره .

Mr UNTD
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

نوشتن همچین مقاله ای که کم کم سایتای ویندوزفونی داشتن کاربراشون رو از دست میدادن لازم و ضروری بود !!
من شخصا دلم به حال نویسنده مقاله میسوزه که شش سال گذشته از تکنولوژی لذت نبرده هیچ درگیر مسائل و مشکلات بی پایان ویندوز بوده!
منم اگه سایت مخصوص ویندوز داشتم البته خیلی زودتر اقدام به نوشتن این چنین مقالاتی میکردم.

در کل من تحت هیچ عنوان دیگه دستگاه ویندوزی نمیخرم. جای اینکه هر سال یه پوشی میانرده بخرم دو سه سال پولامو جمع میکنم یه بالارده حالا دیگه کدوم برند بماند رو میخرم که قطعا ویندوزی نخواهد بود. مایکروسافت انصافا مشتری مدار نیست. سر قضیه ویندوز ده موبایل و حذف اون همه کاربر منتظر که شدیدا تو پروسه اینسایدر و ساخت ویندوز زحمت کشیده بودن هم اینو ثابت کرد. ندادن قابلیت او تی جی به گوشیای قبلی و محدود کردن مهمترین قابلیتهای ویندوز به لومیا ۹۵۰ هم دیگه بماند.

  alireza
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  داداش ما دیگه شما رو میشناسیم نمیخوای خودرو نشون بدی
  اگه از مایکروسافت و ویندوز بدت میاد چرا کامنت میزاری؟؟

saeb
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

م به نوکیا وفادارم نه ویندوز
الان همه خونوادم لومیا دارن ولی اگه نوکیا اندرویدی بزنه نوکیا میخرم

alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

من عاشق ویندوزم از روزی که گرفتم دستم تا حالا بع فکر هیچ سیستم عامل دیگه ای نبودم. تا حالا شده به خاطر چند تا برنامه ناامید شم مثلا تلگرام یا نبود بعضی برنامه ها ولی خیلی دوسش دارم
پریروز با دوستم تو اتوبوس بودیم تا گوشیمو دید گفت مایکروسافت خریدی؟؟ منم گفتم آره گفت شنیدم برنامه کم داره. منم سریع نت رو روشن کردم رفتم تو استور بهش نشون دارم. از تعجب شاخ دراوورد!!! گفت من فکر کردم شما تلگرامم ندارین!!!الان همون دوستم ۹۵۰ گرفته خیلی راضیه. میگه گوشی بعدیم هم ویندوز خواهد بود
من عاشق ویندوزم

JC
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

اینسایدرا چک کنن گوشیرو اپدیت جدید با بیلد ۱۴۳۹۳.۶۷ اومد !
البته اینسایدر فست

erfan
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

من تو سایت وین یوزر دیدم ک ۱۵۲۰ جزو گوشی هایی نبود ک براش میاد….اگه شما ازین خبر مطمئن شدین مارو هم در جریان بذارین….ممنون

پوریا
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

انصافا اونایی که حاضر هستند برای اپلیکشن در حد استاندارد جهانی هزینه ای منصفانه بکنن لایک کنند این کامنت رو.
مسئولین سایت این وضع ورود به سایت رو درست کنید.

kian
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

هیچ گاه نباید ایمانمان را از دست بزنیم
چون وینفون مشتری های فروشگاه و بازدید کنندگان سایتشو از دست میده 😐

MAHDY
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

من یکی که اصلا نمیتونم ویندوزفون رو ترک کنم.چون سیستم عامل های دیگه برام یکنواخت شده و چیز باحالی توشون نمیبینم ولی ویندوزفون یک چیز دیگس واسه همین اگه ازش خسته هم بشم که نمیشم باز هم گوشیه ویندوزیم رو نمیفروشم ولی توی این فکرم کنار ۸۳۰ یک ۹۵۰xl هم بخرم

وحید
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

من کلا با نوکیا حال میکنم بیشتر گوشیام نوکیا بوده و هست گوشی های قوی داره نوکیا سیستم عامل ویندوز هم با همه کم و کاستی هاش قبول دارم n81 8gig – E72 – 1520 :X

!M!
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

خوب همه که نمیتونن برن پرچمدار بخرن اگه مایکروسافت بخواد مشتریاش رو حفظ کنه باید گوشیای میان رده بیشتری بده به بازار . منم ویندوز فون و دوست دارم ولی بعضی وقتا واقعا ادمو کفری میکنه با کمبود امکانات نرم افزاری و تاخیر رو اپدیتا … من ۹۲۵ داشتم قرار بود براش ویندوز ۱۰بیاد ولی نیومد الان ۸۳۰ دارم .با اخرین اپدیت ۱۰۵۸۶.۵۴۵ هنوز مشکل خاموش روشن شدن صفحه هست …

  كيان زرعكانی
  پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

  دوست عزیز منظور این نیست که همه ی کاربران برن و گوشی سرفس فون رو بخرن بلکه منظور اینه که با عرضه سرفس فون، جایگاه ویندوزفون در نزد کاربران دیگر سیستم عامل ها افزایش پیدا کنه.

smp
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

بشینید تا بیاد
کسی نیست این ۹۲۰ منو بخره راحت شم؟

Amrez_c11
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

من هم با ios و هم با android کار کردم دو ساله که با ویندوز اشنا شدم الان ۹۵۰ دارم با وجود همه کاستی های این سیستم عامل بیشترین لذت و تو استفاده از تلفن همراه بهم میده … من عاشق ویندوزفون وگوشیمم من عاشق خاص بودن این برند و گوشیم … تنها استفاده از نرم افزار Remote desktop انچنان برام لذت بخشه که تا زمانی که گوشی ویندوز فونی وجود داره گوشی مو عوض نخواخم کرد ❤❤

mehdi
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

سلام .
منم امیدوارم سرفیس فونی در کار باشد و کلا در آینده ویندوز پیشرفت کنه .
ولی خب تا عرضه نشه هیچی نمیشه گفت .

javad
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

اگه مایکروسافت بتونه بین قسمتهای مختلف این سیستم عامل تعامل و تعادل منطقی برقرار کنه و نرم افزارهای ضروری و کاربردی رو توسعه بده قطعا سایر سیستم عامل ها رو پشت سر خواهد گذاشت

Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM 3G
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

ای وااای چیکا کنم با این همه ایمان 😀

Iman
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

لایک.
از واقع گرا بودنتون تو این پست خیلی خوشم اومد.

رضا صالحی
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

کلا ما ایرانی ها مرده پرستیم ،توقع نتیجه گیری جز این رو نداشتم

Ehsan
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

همیشه حق با مشتری است :دی

saeed
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

بعد دوسال ویندوزی بودن

دیگه خسته شد ازش
از اینکه هیچ چیز جالبی اضافه نمیکنه
شرکتا دارن پشتیبانیشونو ورمیدارن از ویندوزموبایل

با خیاله راحت یه سونی زد ۵ گرفتم و الان دارم حالشو میبرم و میدونم تا سه سال دیگه شایدم بیشتر.پشتیبانی میشه گوشیم.نه اینکه مث ویندوز گوشیای قدرتمندشو از رده آپدیت خارج کنه.

lvlehrdad68
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

نمیدونم دقیقا چند سال پیش بود ولی یه HTC با ویندوز ۶.۵ داشتم،،،نمیدونم چند نفر اینجا با اون سیستم عامل آشنایی دارن ولی یه چند سالی داشتم ،اون زمان تازه آندروید رو شده بود و ویندوزیم درکار نبود یه آندروید متوسط خریدم الانم نزدیک دو سال هست که ۹۲۰ دارم
اینکه گوشیم ویندوز۱۰ نمیگیره حتی با قدرت سخت افزاریش بماند،،،چند وقت پیش هم معلوم شد اینسایدر هم نمیتونم بشم،،، اینکه نرمافزاراش محدود هستن و اگر هم هستن پرباگ هستن روش اضافه کنین،،،،به غیر اینا کاشف به عمل اومده میکروفون های لومیا۹۲۰ ها هم مشکل داره که منو مجبور به استفاده از هندزفری کرده،،،چند ماه اول فلاش دوربین بدون هیچ ضربه ای ناگهان خراب شد!!!(البته ضد ضربه بودن و یجورایی نشکن بودن صفحه نمایش این گوشی واسه من ثابت شده)
خب شما که ایمان داری بگو،،،، گوشی ای که کلی با مشکلاتش سر کردی از سخت افزار تا نرم افزارش به چیه اون باید ایمان بیارم؟!! خودم قصد خرید ۹۵۰ داشتم ولی با این اوصاف هر موقع ویندوز موبایل تونست تثبیت شه میام طرفش،،، منم جز اون دسته هستم که مطمئنا میرم سمت سیستم عامل آی او اس( از آندروید کلا خوشم نمیاد)

ehsan
پاسخ دهید جمعه 21 مرداد 1395

سلام
اقایون این اروره ۸۰۰c0019 چیکار باید کرد
۶۴۰ ایکس ال وین ۸

محمد
پاسخ دهید شنبه 22 مرداد 1395

با عرض سلام و شب بخیر خدمت دوستان عزیز…

سه ساله ویندوز دارم … خلاصه نظرم …

ماجراجویی شکست خورده.

به امید موفقیت این سیستم عامل قدرتمند.

sayan
پاسخ دهید شنبه 22 مرداد 1395

مایکروسافت از اول رو پشتیبانی سیستم عامل هاش کند عمل کرده و کاربرانش رو منتظر گذاشته و علت آن هم انحصاری بودن سیستم عاملش هست و یکه تاز میدان بوده و فکر میکنه الان هم مثل بیست سال پیش میتونه کاربرانش رو طبق خواسته خودش نیازمند کنه و برای همیشه سود کلانی رو به جیب بزنه . در حالیکه الان تو قسمت ویندوز موبایل به علت های مختلف نتوانسته کاری از پیش ببرد . عوامل مرتبط : ۱- عدم آپدیت به موقع ویندوز در نسخه های پیشین ۲- نداشتن امکانات ابتدایی در نسخه های قبلی ۳- خرید شرکت نوکیا ۴- تولید محصولات جدید با برند خودش ۵- عدم تبلیغات جهانی در کلیه رسانه ها در قسمت موبایل ۶- سر کار گذاشتن کابران قدیمی ویندوز موبایل و عدم آپدیت سری های قدیمی یا نوکیا ۷- حذف بعضی از امکانات نسخه ۸ در نسخه ۱۰ و کیفیت پایین دوربین در نسخه ۱۰ که قابل مقایسه با نسخه ۸ نمی باشد . ۸- تا کنون نتوانسته مشکل باطری رو در نسخه ۱۰ در کلیه گوشی هاش بهینه نماید . . . . . . . . . ..

سعید
پاسخ دهید شنبه 22 مرداد 1395

تعصب بد دردیه .. فرصتها رو از بین میبره .. منم ویندوز رو دوست دارم اما دلیل نمیشه خودمو پاش پیر کنم .. همین الان دستم برسه و بتونم از ۸۳۰ رو میفروشم اندروید میگیرم تا زمانی که واقعا بهتر بشه .. گور پدر مایکروسافت و گوگل و اپل و همه شون از دم که منِ مشتری هم پول باید بدم هم واسه تحقیق و توسعه شون صبر کنم! که چی بشه؟؟؟ نه این اشتباهه درستش اینه که اگر بتونم همین الان خارج میشم به سمت اکوسیستم دردسترس تر و کاملتر که الان بهترین اندرویده .. و مارشملو گوگل هست رو گوشی های متوسط یک تومنی سامسونگ خیلی عالی کار میکنه اما چون ویندوز رو دوست دارم اخبار رو دنبال میکنم هروقت مایکروسافت ، ویندوز محبوب رو بدون ایراد ارائه داد اون موقع برمیگردم به اکوسیستم مایکروسافت!

mohAmad
پاسخ دهید شنبه 22 مرداد 1395

عاشق ویندوزفونم
روون.سریع.الانم که باگی نمیبینم رو ۶۵۰ خودم
یه چی دیگه که باعث موندنم تو لومیا شده خاص بودنشه
جدا از کسایی که این برند رو میشناسن و نیومدن طرفش ولی هنوز خیلی ه اونو نمیشناسن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,