در چند روز گذشته حدس و گمان‌های زیادی در مورد معرفی عنوانی مربوط به Metal Gear Solid به گوش می‌رسید چرا که چندین توییت از طرف آقای Robin Atkin Downes صدا پیشه شخصیت Kazuhira Miller و آقای David Hayter صدا پیشه Solid Snake و Naked Snake منتشر شد. اما در آخر معلوم شد که فعلا خبری از عنوان جدید در راه نیست. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

روز گذشته لایواستریمی برگزار شد و در آن دو شخصیت مهم از بازی Metal Gear Solid گردهم آمدند تا به سوالات طرفداران این بازی جواب دهند و مثل همیشه سوالات بسیاری مطرح شد. در جواب یکی از همین سوالات، آقایان Hayter و Downes درباره تجربه خود در بازی گذشته صحبت کردند و قبل از این که بگویند امیدواریم به‌زودی عنوانی جدید معرفی شود، گفتند که فعلا چیزی در دست کار نیست.

آقای Hayter در این باره گفتند:

صداپیشگی اسنیک یکی از بهترین کارهایی بود که تا به حال انجام‌ داده‌ام. همیشه کار روی بازی جدید Metal Gear با بازیگرای معرکه و کارگردان بی‌نظیر آقای Kris Zimmerman برای من یک ماجراجویی بوده و هست. واقعا دلم برای آن تنگ شده است.

و بعد آقای Downes در ادامه اضافه کردند:

آره. منم واقعا دلم می‌خواهد با تو روی چنین بازی‌های کار کنم. اما بگذارید کمی واضح‌تر صحبت کنم، فعلا چیزی در دست کار قرار ندارد. اما با توجه به این حجم از توییت‌ها، می‌‎بینم که واقعا مردم به این فرنچایز علاقه دارند.

در ادامه آقای Hayter:

خوشبختانه، چیزهای دیگری برای معرفی وجود دارد. من نمی‌دونم که Robin چقدر در توییت زدن توی کامیونیتی Metal Gear تجربه دارد اما خودم مقداری تجربه دارم. اما وقتی که پیامش را دیدم، با خودم گفتم که وای الان طرفداران نابود می‌شوند. من از شما عذرخواهی می‎کنم. اگر هم هر بازی جدیدی باشد یا نباشد، من کاملا با علاقه روی آن کار می‌کنم ولی در نهایت باید ببینیم که کمپانی کونامی چه تصمیمی در این باره می‌گیرد. چرا که صاحب اصلی آن‌ها هستند!

خب، پس فعلا خبری از Metal Gear Solid جدید نیست. باید صبر کنیم و ببینیم در آینده چه خبری به گوشمان می‌رسد.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا واقعا الان نیاز است که بازی جدیدی از این سری معرفی شود؟

دیدگاه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,