phil-spencer-microsoft

به‌تازگی اخباری مبتنی بر تغییر توضیحات Xbox Play Anywhere به گوش رسید که بدون اعلام عمومی انجام شد. پیش‌تر به اطلاع شما رساندیم که توضیحات Xbox Play Anywhere تغییر کرد، اما دلیل این تغییر تا حالا نامشخص بود. فیل اسپنسر دلیل این تغییر را توضیح داده است. با وینفون همراه باشید.

متن این توضیحات پیش از تغییر می‌گفت که “تمام عناوینی که در استودیوی مایکروسافت تولید شود از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد”. اما سپس این توضیحات به اینکه “عناوینی که در کنفرانس E۳ نمایش داده‌شده است از این قابلیت پشتیبانی می‌کند” تغییر کرد. از طرف مایکروسافت هیچ دلیلی بر تغییر این توضیحات آورده نشد ، ولی فیل اسپنسر در حساب توییتر خود دراین‌باره گفته است:

جهت شفاف‌سازی، همه بازی‌ها برای تمام دستگاه‌ها مناسب نیستند. قصد ما برآوردن فرنچایز ها در ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان بدون تغییر باقی می‌ماند.

دلیل تغییر توضیحات این قابلیت را می‌توان این‌گونه توصیف کرد که به دلیل ناسازگاری‌ها و محدودیت‌های سیستمی یا سخت‌افزار متفاوت، همه بازی‌ها روی کنسول یا کامپیوتر به‌درستی اجرا نخواهند شد. مایکروسافت هم قصد ندارد قولی بدهد که امکان اجرای آن نباشد. به‌هرحال ما هم‌اکنون این را می‌دانیم که تنها بازی‌هایی که در کنفرانس E۳ به نمایش گذاشته‌شده‌اند از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

نظرات خود را دراین‌باره با ما در میان بگذارید.

منبع :

XBOXONEUK

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mohammad.lord
پاسخ دهید شنبه 18 تیر 1395

به کلن ما در بازی age of empaier
ملحق شوید
نام کلن
Persian wolf

    mohammad.lord
    پاسخ دهید شنبه 18 تیر 1395

    پرچم کلن ابی سفیده اسمم Mohammad lorde

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,