شاید شرکت مایکروسافت استودیوی نینجا تئوری را برای ساخت عنوان های فرست پارتی و انحصاری خریداری کرده باشد اما این استودیو هنوز از عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice خود، که یکی برترین عناوین این استودیو به شما می‌رود حمایت می‌کند.

عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice سفر پرماجرا و پردردسر سنوآ را نشان می‌دهد. سنوآ یک جنگجوی تمام عیار است که پس از این که متوجه می‌شود که همه اهالی روستایش قتل عام شده‌اند، برای انتقام به سفری پرخطر عازم می‌شود. او با حمل سر معشوقه خود در تلاش برای نجات دادن روحش از دست اهریمن و موجودات نفرین شده است. سنوآ در این مسیر با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو می‌شود که با سرسختی و انگیزه خود سعی در شکست همه این مشکلات دارد. با این حال موضوع به همین سادگی‌ها که به نظر می‌رسد نیست و سنوآ در این مسیر پرخطر همواره با نجواها و نداهایی که در سر خود می‌شنود هم در ستیز است و این نجواها دائما در حال گمراه کردن و یا ناامید کردن سوآ هستند اما بعضی مواقع هم به کمک او می‌آیند و او از خطراتی که پیش رویش قرار دارند، مطلع می‌کنند.

عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice، یک عنوان سوم شخص اکشن است که به دلیل داستان معرکه خود، شخصیت سازی فوق العاده و جلوه های بصری زیبا خود بسیار مورد تحصین قرار گرفت از این رو سازندگان این عنوان تصمیم گرفتن تا با رونمایی نسخه واقعیت مجازی این عنوان ما را بیش از پیش به دنیای وحشتناک و استرس آور این عنوان ببرند.

شما می‌توانید نسخه واقعیت مجازی عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice را با دو هدست واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive تجربه کنید و همچنین نسخه واقعیت مجازی این عنوان شامل تمام قسمت ها مراحل آن خواهد بود و این بدان معناست که شما می‌توانید تمام ماجراجویی های سنوا، شخصیت اصلی این عنوان را تجربه کنید. هنوز این عنوان برای پلی استیشن وی آر به صورت رسمی تایید نشده است اما کاربران رایانه های شخصی از طریف نرم افزار استیم می‌توانند این عنوان را به صورت رایگان دریافت کنند و با در ماجراجویی سنوا همراه شوند. البته کاربران رایانه های شخصی باید به این نکته توجه داشته باشند که نسخه واقعیت مجازی عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice برای اجرای مناسب به کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1080 احتیاج دارد و کارت های گرافیک ضعیف تر نمی‌توانند کیفیت لازم را برای لذت بردن شما به ارمغان بیاورند.

عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice هم اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه‌ های شخصی در دسترس است. همانطور که اشاره شد کاربران رایانه های شخصی می‌توانند نسخه واقعیت مجازی این عنوان را با استفاده از نرم افزار استیم در تاریخ 31 جولای به صورت رایگان تجربه کنند.

 

 

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,