چه بخواهید با لپ‌تاپ خود بازی کنید و چه فایل‌های مختلف و حجیمی داشته باشید که بخواهید در لپ تاپ خود نگه دارید، دیر یا زود به حافظه‌ای اضافه‌تر از حافظه‌ی پیش‌فرض لپ‌تاپ نیاز پیدا خواهید کرد.

جدا از انتخابی که همیشه برای خرید هارد اکسترنال دارید، می‌توانید از هارد‌های داخلی یا اینترنال نیز استفاده کنید تا کمتر هزینه کرده باشید. اما باید قبل از آن بدانید که لپ‌تاپ شما این قابلیت را دارد یا خیر؟

اکثر لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی برای این منظور یک سوکت جداگانه‌ی ساتا یا جایگاهی برای اضافه کردن هارد دارند. اما برای فهمیدن اینکه بدانیم لپ‌تاپ ما هم این قابلیت را دارد یا خبر. بهترین راه برای این کار یافتن اطلاعات لپ‌تاپ است. ابتدا به این سایت بروید و مدل دقیق لپ‌تاپتان را انتخاب کنید. فقط حواستان باشد که مدل دقیق لپ‌تاپ را انتخاب کنید.

برای مثال ما لپ‌تاپ مدل Acer Aspire AN515-51-56U0 را در این سایت جستجو کردیم و دریافتیم که این لپ‌تاپ قابلیت اتصال هاردهای 2.5 اینچی SSD را دارد، همچنین می‌توان HDD‌های مختلف را از پورت SATA 3 موجود در این لپ‌تاپ به آن متصل کرد.

منبع :

LAPTOPMAG

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,