kantar windowsphone2015

به تازگی موسسه آمار و ارقام کانتار، آمار مربوط به سهم بازار گوشی‌ های هوشمند در سه ماهه‌ ی منتهی به ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده است. در این گزارش جدید نیز وضعیت سیستم عامل ویندوز فون چندان مناسب نیست و این سیستم عامل، در بیش تر بازار ها با کاهش سهم یا تثبیت سهم پیشین مواجه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه با وینفون همراه باشید.

این بار قصد نداریم به جزئیات این آمار و ارقام بپردازیم و تنها کلیات آن را مطرح خواهیم کرد. به نظر می رسد سهم این سیستم عامل در اروپا به یک ثبات نسبی رسیده و در حدود ۴.۵ درصد باقی مانده است. ولی یک موضوع تعجب آور در گزارش این ماه دیده می شود، سهم ژاپن نسبت به آمار ماه قبل، از ۰.۱ درصد به ۰.۳ درصد افزایش یافته است. در سایر بازار ها نیز، این سیستم عامل طبق روال پیشین، کاهش سهم را تجربه کرده است.

kantar-June-2016

البته باید به این موضوع نیز توجه کرد که اخیرا گوشی های جدیدی از سوی مایکروسافت معرفی و عرضه نشده اند و این می تواند یکی از دلایل کاهش سهم این سیستم عامل در بازار باشد.

نظر شما در مورد این آمار و ارقام چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

1981 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Amir
پاسخ دهید چهارشنبه 19 مرداد 1395

کاربرای
پوکمن گو از کاربرای ویندوز ۱۰ موبایل بیشترن

یه مدت دیگه ویندوزم میره جزو
Others

mohammad
پاسخ دهید چهارشنبه 19 مرداد 1395

متاسفانه ویندوز موبایل رو به افوله

milad
پاسخ دهید چهارشنبه 19 مرداد 1395

اپدیت ۱۰.۵۸۶۵۴۵ اومد رسمی
لومیا ۵۳۵ رسمی

وحید
پاسخ دهید چهارشنبه 19 مرداد 1395

ﻓﺎﯾﻞ ﺍﭘﺪﯾﺖ ﺍﺯ ﻭﺭﮊﻥ ۱۰۵۸۶ ﺑﻪ۱۴۳۹۳ ) ﺍﭘﺪﯾﺖ ﺳﺎﻟﮕﺮﺩ ( ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭﯾﺪ.ایا باید کل فایل ایزو ۱۴۳۹۳ رو دان کرد و ایا با این فایل ایزو میشه اپدیت کرد از ۱۰۵۸۶ یا باید از نو ویندوز رو نصب کرد؟

aryan
پاسخ دهید پنجشنبه 20 مرداد 1395

japon ro nega khkhkhkhhhhh

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,