HoloLens

مایکروسافت هالولنز یک دستگاه واقعیت ترکیب شده است که برای کار کردن به هیچ وسیله ی دیگری نیازمند نیست، و همه چیز درون این کامپیوتر هالوگرافیکی انجام خواهد شد. هالولنز ورود هالوگرام به زندگی را با ادغام یکپارچه با مکان های فیزیکی، فضا ها و اشیاء شما و با کیفیتی بالا در دنیای شما امکان پذیر می کند. 

تا کنون در خبر ها و مقالات بسیاری به مایکروسافت هالولنز پرداخته ایم و کاربران وینفون به خوبی با این دستگاه واقعیت ترکیب شده آشنایی دارند. همانطور که می دانید عرضه نسخه مخصوص توسعه دهندگان هالولنز مدتی است که از سوی مایکروسافت آغاز شده است و هالولنز هم اکنون توسط توسعه دهندگان و برخی از شرکای مایکروسافت مورد استفاده و بررسی قرار می گیرد. برنامه های جدید برای هالولنز در حال ساخته شدن و تست شدن هستند و ایده های جدید در تلاش هستند تا خود را از طریق هالوگرام ها خود را با دنیای واقعی شما ترکیب کنند.

از زمانی که توسعه دهندگان موفق به دریافت هالولنز شده اند، ویدیو هایی را از این دستگاه به اشتراک گذاشته اند، اما شاید یکی از مبتکرانه ترین ویدیو هایی که تا کنون منتشر شده است، ویدیو باغبانی Javier Davalos است که برای باغبانی باغچه حیاط خود از هالولنز کمک می گیرد، در ادامه این ویدیو را مشاهده می کنیم.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

Davalos در این ویدیو نشان می دهد که چگونه واقعیت ترکیب شده به او اجازه می دهد تا بتواند یک کره هالوگرافیکی را بر روی یکی از بوته های حیاط خود بپوشاند و سپس با استفاده از یک قیچی باغبانی آن را هرس کند وبه یک بوته گرد تبدیل کند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

  • جمعه 9 اردیبهشت 1395 09:00
  • یک نظر
  • حسین مظفروندی
  • رسانه , ویدیو
953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
.
پاسخ دهید جمعه 9 اردیبهشت 1395

من چطور این فیلمت دانلود کنم؟؟؟؟؟ همش انلاین پخش میکنه
روشهایی ک گفتن هم جواب نداد.loadkit هم اصلا دانلود نمیکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,