کسب و کار رستوران ها شرایط خاصی دارد، گاهی مشتری سوالی دارد اما حوصله ندارد با کارمندان رستوران حرف بزند، و یا اینکه سوالی دارد که فرد پاسخ گو اطلاعات کافی در مورد آن ندارد، به این دست از سوال ها محدودیت ساعات کاری را هم اضافه کنید. مایکروسافت اما راه حل خاص خود را دارد.

در کنفرانس بیلد سال گذشته مایکروسافت ارتشی از بات ها را به نمایش گذاشت، چرا که به عقیده نادلا بات ها در نهایت جایگزین اپلیکیشن ها خواهند شد، و این ابزارهای هوشمند را باید آینده ی تعامل شرکت ها و سازمان ها با مشتریان دانست.

در مشاغلی که ارتباط نزدیکی با مشتریان دارند، خواسته ها و شرایط متفاوت مشتریان امری است که حفظ رضایت آن ها را گاهی با مشکل مواجه می سازد.

رستوران ها از این دسته موارد هستند، مشتریان زیاد، ساعات کاری و پرسنل محدود، چالشی بزرگ پیش روی کارفرما. مایکروسافت راه حل ویژه ای با استفاده از بات Bing Business دارد. در ادامه شما را به دیدن عملکرد آن در عمل دعوت می کنیم.

Bing Business Bot در حقیقت مانند یک کارمند مجازی خستگی ناپذیر می تواند افزایش بهره وری را در کسب و کار یک رستوران تضمین کند، این بات هم اکنون برای رستوران دارانی که مایل به افزایش کیفیت سرویس دهی به مشتریان خود هستند آماده است.

تنظیمات اولیه این بات بسیار ساده است، چرا که در ابتدا سوالاتی در مورد کار و تجارت کارفرما پرسیده و سپس این بات برای فعالیت در اسکایپ، و دیگر اپلیکیشن های پیام رسان آماده است.

به لطف هوش مصنوعی که پشت این بات قرار گرفته، در گذر زمان و استفاده بیش تر کاربران، این بات توانا تر می شود، و در نهایت در صورت عدم اطلاع از پاسخ سوالی خاص ، این بات به کارفرما رجوع می کند و جواب موردنظر که در اختیار آن قرار می گیرد، قابل استفاده در موارد مشابه خواهد بود.

Bing Business Bot را باید شروعی بر سرازیر شدن ارتش بات های مایکروسافت در دنیای تجارت دانست، چرا که این شرکت تاثیر بات ها در دنیای آتی را کاملا جدی درنظر گرفته اند.

منبع :

ONMSFT

1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,