_متفرقه پنل جدید

رویارویی ماشین نقشه برداری بینگ و گوگل چه می‌شود اگر بینگ و گوگل به هم بربخورند

رد شدن دو کشتی از کنار یکدیگر در شب، منظره‌ای بسیار زیبا را می‌سازد. اما چه می‌شود اگر دو خودروی نقشه برداری از کنار یکدیگر رد شوند؟ ظاهرا پس از این اتفاق فقط یکی از این شرکت‌ها از نشان دادن این موضوع خجالت‌زده نخواهد بود و آن‌را منتشر خواهد کرد اما دیگری حرکتی عجیب انجام خواهد داد.

مایکروسافت و گوگل اکثر اوقات با یکدیگر دوست خوبی نیستند، هردوی این شرکت‌ها برای سرویس نقشه‌ی خود یعنی بینگ مپ و گوگل مپ خودروهایی را در سطح شهر قرار می‌دهند تا نقشه برداری 360 درجه را انجام دهد. اما چه می‌شود اگر این خودروها در حین عکاسی همدیگر را ببینند؟

براساس گزارش اخیر وبسایت The Verge این اتفاق یکبار سال 2014 در مینه‌سوتای آمریکا رخ داده است و خودروی بینگ و گوگل از یکدیگر عکاسی کرده‌اند. اما اتفاق عجیب وقتی است که بینگ خودروی گوگل را در نقشه‌ی خود با یک مستطیل سفید بزرگ پوشانده اما گوگل تصویر ماشین نقشه‌ی بینگ را به حال خود رها کرده و می‌توانید آن‌را مشاهده کنید.

قوانین مایکروسافت درباره‌ی محصولاتش گاها بسیار سخت گیرانه هستند خصوصا وقتی پای رقیبش گوگل در پیش باشد.

تصاویر مربوطه در این پست قرار گرفته‌اند اما اگر علاقه دارید این اتفاق جالب را در گوگل مپ و بینگ مپ ببیند می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

Bing Map  |  Google Map

منبع :

THE VERGE

104 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,