اخبار

نخستین نگاه به اپلیکیشن Paint 3D در ویندوز ۱۰ موبایل! تجربه طراحی سه بعدی در موبایل!

Paint 3D نرم افزاری جدید است به کاربران اجازه می دهد که تصاویر و طرح های سه بعدی خلق کنند. چند ماه قبل مایکروسافت اعلام کرد که در حال کار روی اپلیکیشن Paint 3D برای ویندوز ۱۰ موبایل است، ولی تا کنون هیچ گونه خبری در مورد آن اعلام نشده است. علی رغم این که نسخه مخصوص موبایل این اپلیکیشن منتشر نشده ولی ما مطمئن هستیم که این نسخه وجود دارد. اکنون یکی از علاقه مندان به ویندوز موبایل موفق شده نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن را نصب کند.

اپلیکیشن Paint 3D یکی از برجسته ترین ویژگی های معرفی شده برای به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ به شمار می رفت که در حقیقت همان نسخه به روز شده نرم افزار سنتی Paint ویندوز است. مایکروسافت این Paint جدید را برای صفحات لمسی و کارهای سه بعدی بهینه سازی کرده است.

وب سایت ایتالیایی Aggiornamenti Lumia که پیش از این نیز در فاش کردن اطلاعات جدید در مورد ویندوز ۱۰ موبایل سابقه دارد موفق شده است که اپلیکیشن Paint 3D را بر روی یک دستگاه ویندوز ۱۰ موبایل نصب و اجرا کند. Paint 3D بر روی موبایل کاملا همانند نسخه دسکتاپ آن اجرا می شود. با استفاده از این برنامه شما می توانید طراحی کرده، اَشکال سه بعدی ایجاد کنید، متن وارد کنید، برچسب هایی بر روی تصاویر قرار دهید و بسیاری از کارهای خلاقانه دیگر را انجام دهید. در واقع تمام چیزهایی که شما در نسخه دسکتاپ برنامه Paint 3D مشاهده کرده اید روی گوشی نیز موجود است.

ما هنوز نمی دانیم که مایکروسافت چه زمانی قصد دارد پلیکیشن Paint 3D را برای ویندوز ۱۰ موبایل منتشر کند. با این حال به نظر می رسد مایکروسافت در حال انجام کارهایی برای ویندوز موبایل است و فاش شدن تصاویر نسخه جدید اپلیکیشن Photos نیز شاهد این مدعا است.

نظر شما در مورد اپلیکیشن Paint 3D در ویندوز ۱۰ موبایل چیست؟

منبع :

WINDOWS LATEST

 • پنجشنبه 22 تیر 1396 10:02
 • 3 نظر
 • امیر زمانی
 • اخبار
1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mn8al1352
پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

دوتا خبر پایینتر زدین ،میشه رفت و دانلود کرد ،اینجا زدبن نمیدانیم چه زمانی منتشر میشه ،الان چطوریاست؟

  امیر زمانی
  پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

  سلام
  دوست عزیز برای موبایل هنوز منتشر نشده. ولی بای کامپیوتر در دسترس هست و دیشب هم آپدیت شده اتفاقا

Alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 22 تیر 1396

یه نرم افزار هست که میتونه تقریبا همه این کارخا رو بکنه … ۳d builder

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,