تمام صفحه

بعضی از برنامه های یونیورسال از کلید اختصاصی برای تمام صفحه شدن برنامه های پشتیبانی نمی کنند، اما اگر قصد داشته باشید یک برنامه را به صورت تمام صفحه مشاهده کنید، چه باید کرد؟ در ادامه با این آموزش همراه وینفون باشید.

نمایش تمام صفحه برنامه های یونیورسال می تواند کمی گیج کننده باشد، در برنامه های کلاسیک Win32 اینکار به راحتی با کلید F11 انجام می پذیرد اما در برنامه های یونیورسال اینگونه نیست. ویندوز شامل یک میانبر جداگانه برای برنامه های یونیورسال است که پیدا کردن آن زیاد هم ساده نیست و کمی زمان می برد و چند کلید را همزمان باید فشرد تا برنامه تمام صفحه شود.

شما می توانید تقریبا تمام برنامه های یونیورسال را با استفاده از کلید های “Shift + Win + Enter” تمام صفحه کنید، البته ممکن است بعضی برنامه های چنین اجازه ای ندهند و برنامه تمام صفحه نشود، هر چند تقریبا تمام برنامه های یونیورسال را شامل می شود.

نظرات خود را با ما در مورد این آموزش ساده و کاربردی در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
mohammad
پاسخ دهید سه شنبه 3 مرداد 1396

خیلی مقاله کاربردی و کوتاهی بود
بازم از این مقاله ها بزارید چون مقاله های بلند در بعضی از مواقع حوصله سربر هستند

    پژمان قادرنژاد
    پاسخ دهید سه شنبه 3 مرداد 1396

    خوشحالم خوشتون اومده، در صورت امکان دوباره مقاله های کاربردی را ترجمه و برای شما قرار می دهیم.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,