حدود دو هفته پیش گزارش شد که مایکروسافت ممکن است اجازه دهد کاربران اکستنشن‌های کروم را روی مایکروسافت اج جدید نصب کنند. در آن زمان ما نمی‌توانستیم این تئوری را آزمایش کنیم چون Edge در دسترس عموم نبود. با این حال، مایکروسافت نخستین بیلد Edge را در شب گذشته منتشر کرد و ما در نهایت فرصتی برای آزمایش ویژگی‌های آن داشتیم.مایکروسافت پس از انتشار اولین نسخه مایکروسافت اج بر پایه کرومیوم در پی اکستنشن‌ها افتاد. با ما همراه باشید تا این قابلیت‌ها را با هم بررسی کنیم.

در میان تمام ویژگی‌ها توانایی دانلود و نصب افزونه‌ها از فروشگاه وب کروم قرار دارد. مایکروسافت ویژگی خاصی را تبلیغ نکرده است، اما می‌توانید از مراحل زیر برای دانلود اکستنشن‌ها استفاده کنید.

  • مایکروسافت اج جدید را باز کرده و به فروشگاه وب کروم بروید.
  • به محض این که فروشگاه را باز کنید، به شما اعلام میکند که می‌توانید اکستنشن‌ها را در مایکروسافت اج نصب کنید.
  • روی «اجازه دادن به نصب اکستنشن از منابع دیگر فروشگاهها» کلیک کنید.

  • اکنون یک پاپ‌آپ خواهید یافت. برای اجازه دادن به فعالیت روی تأیید کلیک کنید.

  • پس از انجام این کار می‌توانید در فروشگاه گردش و جست و جو کنید تا اکستنشن‌ها را پیدا کنید. پس از پیدا کردن یک اکستنشن، فقط روی «افزودن به کروم» کلیک کنید تا برنامه را دانلود و نصب کنید.


امیدواریم این آموزش به شما در نصب اکستنشن‌ها از فروشگاه وب کروم کمک کند. به خاطر داشته باشید که دانلود و نصب اکستنشن‌ها از طرف شخص ثالث می‌تواند خطرناک باشد. اطمینان حاصل کنید که قبل از دانلود و نصب آن در مایکروسافت اج، اکستنشن کاملا سالم و ایمن است.

حالا کاربران مایکروسافت اج می‌توانند با سرعت بیشتر، ایمنی بالاتر و امکانات بهتر به جست و جو، برنامه نویسی و تحقیق بپردازند.

منبع :

MSPOWERUSER

83 پست
سید علی جعفری
مهندس نرم افزار و شبکه. گرافیست، انیماتور موشن گرافیست، سخنران و ارائه دهنده مهندس شبکه و مسیر یابی 21 ساله از مشهد. علاقه مند به بازی های رایانه ای، زبان های خارجی و تکنولوژی های روز جهان. عاشق مایکروسافت.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,