مایکروسافت در جریان کنفرانس بیلد ۲۰۱۷، برخی از ویژگی های جدیدی که برای اپلیکیشن Photos در راه بودند را معرفی کرد. این مجموعه از ویژگی های جدید “Story Remix” نام دارند که به کاربران اجازه می دهند تا از تصاویر مختلف، ویدیو ایجاد کنند. این ویژگی همچنین به کاربران امکان اضافه کردن موسیقی و یا متن به ویدیویی که آن ها از عکس ها ساخته اند را می دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

متاسفانه حتی با وجود این که Photos یک اپلیکیشن یونیورسال است، ولی به روز رسانی Story Remix برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس نیست. اما اخیرا افرادی در thecommunity.ru موفق به نصب این برنامه ویندوز ۱۰ در ویندوز ۱۰ موبایل شده اند. این موضوع ممکن بود به دلیل پکیج ARM اپلیکیشن Photos باشد که در نتیجه اجرای آن در ویندوز ۱۰ موبایل موفقیت آمیز خواهد بود.

آن ها گزارش داده اند که تمام ویژگی ها همانند ویندوز ۱۰ دسکتاپ کار می کنند، اما به دلیل این که این اپلیکیشن برای دستگاه های کوچک مانند گوشی های موبایل بهینه سازی نشده است، در بعضی مکان ها برخی موارد همپوشانی دارند. با این وجود اجرای اپلیکیشن موجب می شود که گوشی بعد از چند لحظه بیش از حد گرم شود. شما در عکس بالا می توانید نحوه نمایش این اپلیکیشن در ویندوز ۱۰ موبایل را مشاهده کنید.

این ویژگی های جدید برای کاربران در حال اجرای بیلدهای به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ در دسترس است و با قابلیت جستجو هوشمند جدید بر اساس هوش مصنوعی، کاربران را قادر می سازد عکس ها را بر اساس محتوای آن جستجو کنند.

با تشکر از رضا مهدویان عزیز برای تلنگر این خبر.

منبع :

WINDOWSLATEST

2129 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,