lumia-650-1e

روز گذشته مایکروسافت بیلد ۱۴۲۸۳ ویندوز ۱۰ موبایل را برای اینسایدر های حلقه Fast منتشر کرد. این بیلد ویژگی های جدید چشمگیری را به همراه ندارد اما تغییراتی که اعمال شده اند نیز کاربردی هستند. همواره پس از انتشار بیلد ها و افزوده شدن ویژگی های جدید، یکسری مشکلات و باگ های جدید مشاهده می شوند و بیلد ۱۴۲۸۳ نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مطلب مشکلات بیلد ۱۴۲۸۳ و همچنین مشکلاتی که رفع شده اند را خواهیم شناخت.

گابریل آئول در وبلاگ ویندوز مشکلات رفع شده و شناخته شده این بیلد را اعلام کرده است که در ادامه آن ها را از زبان وی می خوانید.

مشکلات رفع شده

 • مشکلی وجود داشت که باعث می شد پس زمینه لیست اپلیکیشن ها به درستی تیره و یا روشن نشود. برای این که مشکل را درک کنید باید بگوییم یکبار وارد یک اپلیکیشن شوید و سپس با دکمه Back از آن خارج شوید. مشاهده می کنید که پس زمینه لیست اپلیکیشن ها روشن شده و ذره ای تیرگی که داشت را به همراه ندارد. در بیلد ۱۴۲۸۳ ما این مشکل را برطرف کرده ایم.
 • وقتی که یک آهنگ را از طریق بخش کنترل صدا پخش می کنید و یا آهنگ را رد کرده و آهنگ بعدی را پخش می کنید، قطعاً مشاهده خواهید کرد که نام آهنگی که در حال پخش آن بودید برای چند بار به طرفین صفحه می رود و به نوعی یک حالت لرزشی دارد. ما باگی که باعث به وجود آمدن این مشکل شده بود را رفع کرده ایم.
 • برخی از کاربران گزارش داده بودند که در بیلد ۱۴۲۶۷ وقتی که در حال تایپ بوده اند ناگهان گوشی هنگ کرده و ری استارت می شده است. ما این مشکل را رفع کرده ایم.
 • ما بهبود هایی را بر روی رفرش کاشی های زنده اعمال کرده ایم تا بهتر کار کنند. اکنون اگر شما پیام هایی را از طریق اپلیکیشن های مختلف دریافت کرده باشید و هنوز آن ها را نخوانده باشید، طبق معمول تعداد و یا محتوای اعلانیه ها بر روی کاشی های مرتبط با آن اپلیکیشن ها نمایش داده می شود، اما به واسطه این تغییراتی که اعمال کرده ایم، کاشی این اپلیکیشن ها در منوی استارت به صورت همزمان رفرش و به روز رسانی می شوند و دیگر شما لازم نیست که منتظر بمانید تا کاشی های هر اپلیکیشن جداگانه رفرش شوند. اما مورد دوم: اگر کاشی زنده ی یک اپلیکیشن خاص که هم تعداد و هم محتوای اعلانیه ها را نمایش می دهد (مانند کاشی اپلیکیشن ایمیل) را بر روی منوی استارت داشته باشید، اکنون به کمک این تغییراتی که اعمال شده این کاشی خاص هم محتوا و هم تعداد اعلانیه ها را به صورت همزمان نمایش خواهد داد. و اما در نهایت اپلیکیشن های Pin شده بر روی منوی استارت هنگامی که اعلانیه هایی به صورت همزمان دریافت می کنند، به سرعت اجرا خواهند شد.
 • مشکلی که باعث می شد تا کاشی برخی اپلیکیشن های خاص (مانند اپلیکیشن آب و هوا) گاهی اوقات به صورت ناخواسته اعلانیه های فعال را نمایش ندهند رفع شده است.
 • مشکلی که باعث می شد تا تصویر پس زمینه پشت کاشی ها در برخی دستگاه ها مانند لومیا ۹۵۰ به هنگام اسکرول کردن لگ و یا مشکلات دیگری داشته باشد رفع شده است.
 • کاربران گزارش داده اند که وقتی به لیست اپلیکیشن ها می روند به صورت اتفاقی کیبورد نمایش داده می شود. ما این مشکل را رفع کرده ایم.
 • برخی از کاربران گزارش داده اند وقتی که DPI صفحه نمایش را بر روی ۳۵۰ درصد قرار می دهند، آیکون برخی اپلیکیشن هایی که در پوشه های زنده روی منوی استارت هستند به صورت خیلی کوچک و ریز نمایش داده می شوند. ما این مشکل را نیز برطرف کرده ایم.
 • مشکل عدم نمایش صحیح پیغام “More notifications” در اکشن سنتر برطرف شده است.
 • در برخی زبان ها وقتی که دکمه @ را بر روی کیبورد فشار می دهید باعث می شود که محتوای ذخیره شده در Clipboard در متن شما Paste شود. ما این مشکل را نیز رفع کرده ایم.
 • اگر شما از صداهای زنگ اختصاصی (صداهای زنگی که خودتان اضافه کرده اید) برای اعلانیه ها استفاده کنید، وقتی که آن صدای خاص از روی گوشی شما حذف شود، اعلانیه ای که آن صدا را برایش انتخاب کرده بودید بی صدا می شود و دیگر شما متوجه اعلانیه ها نخواهید شد. ما این مشکل را برطرف کرده ایم تا در صورت حذف آهنگ های اختصاصی شما، صدای پیش فرض به طور خودکار برای اعلانیه مورد نظر انتخاب شود.
 • اکنون اگر به اکشن سنتر مراجعه کنید، می توانید با فشار دادن دکمه Connect به صفحه نمایش های وایرلس متصل شوید. در بیلد های پیشین به دلیل وجود یکسری مشکلات این امکان وجود نداشت.

مشکلات شناخته شده

 • ما پروفایل AVRCP بلوتوث را بر روی موبایل به نسخه ۱.۵ به روز رسانی کرده ایم. بنابراین اگر شما گوشی خود را با خودرو از طریق بلوتوث جفت کرده اید، پس از دریافت این بیلد باید خودرو را از لیست دستگاه های جفت شده با بلوتوث حذف کرده و مجدداً فرآیند جفت سازی را انجام دهید. اگر پس از انجام این کار در خصوص پخش داده های چند رسانه ای دچار مشکل شدید و یا نام خواننده و مشخصات آهنگ نمایش داده نشد، یک فایل فیدبک برای ما ارسال کنید و در آن شرکت سازنده خودرو، نام خودرو، مدل خودرو و سال ساخت آن را برای ما ارسال کنید.
 • اگر شما مایکروسافت بند ۱ و یا ۲ دارید و آن ها را با گوشی خود جفت کرده اید، پس از دریافت این بیلد دیگر گوشی شما با مایکروسافت بند Sync نخواهد شد و دلیل آن نیز خطای API مرتبط با این موضوع است که پس از به روز رسانی به وجود می آید. اگر شما می خواهید که مجدداً مایکروسافت بند خود را با گوشی Sync کنید، می توانید زبان گوشی خود را تغییر دهید. این یک راه حل موقت است و تا زمانی که ما این مشکل را رفع می کنیم می توانید از آن استفاده کنید .علاوه بر این شما می توانید برای خارج شدن از این وضعیت گوشی خود را ریست کنید اما ممکن است که در بیلد بعدی مجدداً این مشکل را تجربه کنید و تا زمانی که ما آن را رفع کنیم مشکل همچنان وجود خواهد داشت. این مشکل ممکن است که بر روی تماس های صوتی و تصویری اسکایپ نیز تاثیر بگذارد.
 • ما مشکلی را در اپلیکیشن Gadgets مشاهده کرده ایم که باعث می شود این اپلیکیشن در بیلد های پیش نمایش ویندوز ۱۰ موبایل نتواند Display داک را شناسایی کند و بنابراین نمی تواند Firmware را به روز رسانی کند. اگر داک کانتینیوم شما به نسخه ۴ به روز رسانی شده مشکلی وجود نخواهد داشت اما اگر هنوز اقدام به به روز رسانی داک کانتینیوم خود نکرده اید، ممکن است که یکسری مشکل را با پایداری USB-C در این بیلد تجربه کنید.
 • در این بیلد شما نمی توانید به شبکه های وای فای که از الگوریتم رمزنگاری WEP استفاده می کنند متصل شوید. ما این مشکل را برطرف می کنیم اما پیش از هر چیزی لازم است بدانید که این الگوریتم رمزنگاری اصلاً ایمن نیست. راه حل موقتی که ما برای این مشکل در نظر گرفته ایم این است که شما باید الگوریتم رمزنگاری شبکه وای فای خود را به WPA و یا WPA 2 تغییر دهید. ما در بیلد بعدی این مشکل را برطرف خواهیم کرد.

بیلد را دریافت کرده اید؟ نظر شما در خصوص این مشکلات چیست؟

منبع :

WINDOWS BLOG

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بهنام
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

خاک برسر مایکروسافت

  محمد مهدی
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  ببخشید تو پاسخ به کامنت شما میگم، میخواستم خونده بشه
  . یکی جواب بده لطفا. tnx
  برای من چن وقت پیش یه آپدیت(اینسایدر نیستم) ۱.۳ گیگی اومده بود و چیز عجیبی بود که تو همین سایت توی یکی از نظرات توضیحاتشو دادم، حالا الان یه آپدیت دیگه اومده برام، البته اولش دانلود نمیشد و بعدش گوشیو خاموش روشن کردم از اون وقت به بعد چک آپدیت نمیشه کد ۸۰۱۹۰۱f8 رو میده
  http://8pic.ir/images/skh9qvgna1wp55sf34va.png
  توی کد خطا های مایکروسافتم این کدو پیدا نکردم
  کسی با این مشکل روبرو شده؟ چیکار باید بکنم عایا؟ سرعت نتمم نسبتا بالاس

   رضا شیری
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   من ۹ ماه پیش نسخه پیش نمایش گرفتم و واقعا داغون بود و مجبور شدم دانگرید کنم وقتی رفتم رو نسخه پایه خواستم به دنیم آپ کنم که مشکلم شروع شد به مدت ۴ ماه هم طول کشید با ارور ۸۰۰۷۲f8f که واقعا داشتم دیوونه میشدم تو انجمنی نبود که نپرسیده باشم و راهی نبود که نرفته باشم تا حتی زبان ها و منطقه زمانی مختلف رو چک کردم اما مشکلم ۴ ماه طول کشید و خود به خود حل نشد و ما هم نفهمیدیم چی بود و چی شد نزدیک ۴۰ بارم فقط فلش زدم گوشی بدبختو حالا امیدوارم مشکل این خطای شما با ی فلش زدن ساده حل بشه

  gader
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  بابا برین گوشیاتونو بفروشین با هر چند ضرر گوشی خریدین از تکنولوژی لذت ببرین نه که دق بدین خودتونه من خودم سر فروختن گوشی ویندوزیم خیلی ضرر کردم ولی دیگه راحت شدم الان من یه گوشی هواوی وای ۳۳۰ خریدم میتونم با زاپیا کار کنم دیگه اینستا گرامش ورژن بتا نیست برنامه های که تو وینفون ۸۰ دلار قیمتش بود من دارم اینجا رایگان استفاده میکنم والا با روشی که ماکروسافت میره جلو امکان ظهور امام زمان بیشتر از ظهور وینفون ۱۰ هستش

   Rza
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   همچین گفتی از تکنولوژی استفاده میکنی که من فکر کردم آیفون ۶ یا یه گوشی پرچمدار اندروید گرفتی.هواوی y330 رو اصلا روت میشه دست بگیری؟؟؟

    gader
    پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

    دیگه ببخشید دیگه من مثل شما بچه پولدار نیستم حیف شد ناراحت شدین

     Rza
     پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

     دوست عزیز قصد توهین با ناراحت کردن شما رو نداشتم.در هر حال موفق باشی

   رضا شیری
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   خب هرچیزی جای خودش
   اگر همه مردم ی مدل طرز فکر داشتند الان همه یجور مدل مو میزدن ی مدل لباس میپوشیدن ی مدل خاص لوازم خونگی میخریدن والی آخر…
   متوجه حرفم شدید؟ یعنی هرکسی سلیقه و فکر خاص خودشو داره و با بعضی چیزها بهتر از بقیه کنار میاد

   tohid94
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   دوست خوبم شما بلد نبودی از zapya استفاده کنی گردن مایکروسافت ننداز.ضمنا جای instagram یه برنامه هست به اسم ۶tag که به مراتب بهتره.خلاصه کلا ضرر کردی

  احمدرضا
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  نصب کردم روی لومیا ۹۵۰ xl

MRG
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

اگه بیلد بعدی رد استون ویژگی جدید نداشته باشه گوشیم رو میزنم به دیوار

هادی شریفید
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام ، یه سوال داشتم ، اینکه اگه یکی از بیلد های قبلی ویندوز ۱۰ رو داشته باشبم ، و بیشتر مشکلات رفع شده بیلد رد سون را داشته باشیم ، اگه ویندوز ۱۰ رسمی رو دریافت کنیم این مشکلا ت رفع میشه یا نه ، با تشکر

peyman
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

اقا یکی بهشون بگه گوشیای دوسیم وقتی هر دو تا سیم کارت و میذاری تو گوشی هنگ میکنه و سلولار دیتا از کار میافته
وای فای هم وصل نمیشه

  یلدا
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  خب اگه شما اینسایدرید چرا شما نمی گید؟؟؟
  پول برق می آد واستون؟؟؟

   peyman
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   نه یلدا خانوم
   پول برق نمیاد
   ولی توی فیدبک ها همچین گزینه ای نداره
   یا من بلد نیستم
   گفتم شاید کسی بلد باشه
   از کامنتتونم ممنون،خیلی باحال بود،کلی خندیدم😃😃😃

  mohsen-unique
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  تا چایی که من دارم تست می کنم مشکل سیمکارت دوم توی ۹۵۰xl توی این بیلد حل شده توی بیلد قبلی گوشی هنگ میکرد ولی توی این بیلد مشکلی ندیدم با الان و فکر می کنم حل شده باشه شما هم تست کن ببین هنوز مشکل داری یا نه

   peyman
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   من دیروز برگشتم بیلد ۱۰۵۸۶.۱۶۴ و گرفتم
   نامردا دیشب ابدیت دادن😃
   شما اگه تست کردی مشکلی نداره دوباره اینسایدر شم
   ممنون میشم خبر بدین

  ali
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  منم همین مشکل رو با گوشی ۹۵۰ ایکس ال دو سیم کارت دارم که اولش خوب بود ولی وقتی اینسایدر شدم و یادم نیست چه بیلدی رو گرفتم یه اتفاق ی افتاد که اگه دوتا سیم کبا هم باشه مشکل پیدا میکنه. گوشی داغ میشه هنگ میکنه وارد ستینگز نمیتونم بشم و حتی سیم کارت اس ام اس ها رو دریافت نمیکنه .

   peyman
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   عزیز دو تا راه داری
   یا دانگرید کن به بیلد ۱۰۵۸۶
   یا اینترنت سیم کارت و از سیم یک بگیر
   بعد سیم ۲ رو جا بزن
   با وایرلس وصل شو به نت،سافت ریست کن،وقتی با وایرلس وصل شد گوشیت،هنگ نمیکنه دیگه،ومشکل سلولارت هم حل میشه،همه این کارا رو باید انجام بدی همزمان
   چند بار باید سافت ریست کنی،شارژرم وصل باشه،درضمن بعد از حل مشکل،یه پیغام میده ریست کن،که اصلاً نکن
   نبایدم بذاری گوشیت خاموش شه😃😃😃
   سخته ولی تنها راهش اینه

    ali
    پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

    آقا با بیلد جدید مشکلم برطرف شد خود به خود

     peyman
     پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

     ممنون که گفتی
     الان بیلد جدید مشکل چی داره؟
     همین بیلد ۱۴۲۸۳ رو گرفتین دیگه؟
     اگه ایراد حادی نداره منم بگیرمش
     منظورم مصرف باتری و اینجور چیزاست

salar
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

اینکه یکسری باگ های آزار دهنده رو بر طرف کردند واقعا خوبه

رضا شیری
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

وا چرا ؟
حالا اینارو کاری ندارم فقط میخوام ببینم مشکل شماره گیر رو چرا نه حل میکنن و نه اشاره ای میکنن بهش

  ຖ໐rt໐ຖ
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  دوست عزیز شماره گیر مشکلی نداره
  اگر دقت کرده باشید چند شماره ی اول رو که میزنید در هیستوری شما جست و جو میشه و شماره های منطبق با شماره ایی که شما وارد کردید جست و جو میشه این جست و جوی شماره علت کاهش سرعت شماره گیر در ابتدای شماره گیری هستش.
  فکر نمیکنم بشه راهی جز حذف جست جو در هیستوری هنگام زدن شماره وجود داشته باشه

   رضا شیری
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   من این مشکل رو ۵ سال پیش تو گوشی e250 رفیقم دیدم که خدایی خیلی روون تر از این نسخه ویندوز کار میکرد
   ولی خب واقعا اذیت میکنه منو ک عادت دارم تند شماره گیری کنم

Ayrik
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

بخدا خسته شدیم از بس بیلد داد!
یه بیلد میده ۱۰تا مشکل داره,بیلد بعدی ۸تاشو حل میکنه,یه ۱۲ تا دیگه هم میزنه تنگش… و این حلقه هی تکرار میشه!
.
دیگه دیوونه شدم از بس صبر کردم که ویندوز رسمی بزنم روی گوشیم! 🙁

رضا شیری
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

خب این داستان برمیگرده به مثل : اومدی ابروش رو درست کنی زدی چششم کور کردی
هربار ۵ تا مشکل حل میکنه ۱۵ تا دیگه از جهات مختلف میزنه بیرون که دلیلشونم تغییر در کد های اون برنامه هایی هست که درست کردن خلاصه اینقدر آزمون خطا میدن و فیدبک میگیرن تا دیگه همه چیز اوکی بشه

Ata.H.D
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

خوب کار میکنه که !!

خسته شدن و آپدیت های زود به زود خیلی بهتر از اینکه مشکل داشته باشی و نتونی کاری انجام بدی.
ما تو برنامه نویسی هم همیشه آپدیت داریم !!!

نمیدونم دوستان براچی بیتابی از خودشون نشون میدن . مگه نه اینکه میخواییم سیستمی پایدار و امن و خوب و راحتی داشته باشیم !!!

Static-x
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

بازم جای تشکر داره که تلاش کردند و مشکلات رو حل کردند.ولی انتقاد هم میشه کرد.مثلا مشکل کاشی زنده که اینجا بهش اشاره کرده تو بیلدای اولیه نبود.تو بیلدای اخر اومد.حداقل من نداشتم.بگو خب اگه مشکلی نداشته چرا میرید کدهای اون قسمت رو دستکاری میکنید که مشکل بوجود بیاد؟کاری با اونجا نداشته باشید برید جاهای دیگه رو درست کنید

یلدا
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

بعضی از کاریران واقعا توی باغ نیستن
بعضی ها هم که قدرت تفکیک مشکلات رو ندارن…

drm
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

دوستان بهترین بیلد برای ۱۳۲۰ چیه؟
روی ۱۰ تمام بیلد ها رو امتحان کردم همش هنگ میکنه.
راهی هست یا برش گردونم رو ۸.۱؟

مصطفی
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

من بهشون نظر دادم که آقاجون، من میخوام فایلهای حجم بالا رو هم با داده ی خود گوشی بروز رسانی کنم. چرا امکانش نیست آخه؟
الان حتما باید سیم رو بندازم تو گوشی خانمم، با هات اسپات اینو بروز رسانی کنم.
امیدوارم مشکل گوشی منم حل بشه که اصلا ۳G رو پیدا نمیکنه.

Kian
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

تو رو خدااا کمک کنید
گوشیم لومیا ۶۴۰ هست موقع اپدیت به ویندوز ۱۰ رو ۸ درصد گیر کرده
تمام راه ها رو امتحان کردم چی باید بکنم یه بار حتی هاد ریست کردم بازم روی ۸٪ گیر میکنه حافظه کافی هم دارم

  ATB
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  خو عزیزه من دس بش نزن…عجباااا
  خودش میره جلو…اصن نگاش ک حساس شی نکن تا خودش بره جلو…یهو کلی میپره جلو

mostafa
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

هیچ کاری نیاز نیست بکنی . ولشًکن خودش میره . این مشکل از سرعت نت هست من بار ها به این مشکل برخورد کردم .. راستی باتری سیورو خاموش کن .

Bijan
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

درود به دوستان
شخصاً تا کیفیت ویندوز کمرا در حد اندازه لومیا کمرا نشه به هیچ عنوان نسخه رسمی ویندوز ده رو هم اگه بده آپدیت نمیکنم،،یه ۱۵۲۰ و یه دوربین بی نظیر ،،البته امیدوارم تا اون موقع کیفیت رو برابر کنه

  HOIIIIN
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  موافقم باهات
  عکسای ۸.۱ کجا ، عکسای ۱۰ کجا
  قابلیتهاش که بماند اصن

میلاد صحرایی
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

دوستان اب پاکی رو بریزم رو دستتون راحت شین
.
شما دو راه دارین : یا میخواین ویندوزی بمونین که شک نکنید باید این گوشی ( نوکیا ) خودتون رو بفروشید و یکی از گوشی های ( مایکروسافت ) رو بخرید چون کلا سیستم ویندوز ۱۰ جوریه که کلاااا رو نوکیاها مشکل داره . اینو به عینه دیدم که میگم
.
دومین راه هم که خودم دنبالشم دیگه ویندوزی نباشید . گوشیتونو بفروشید و برید یه گوشی بگیرید که کامل باشه و هی اپدیتای بی خود نده . منی که نمیتونم زیاد خرج کنم از رو مجبوری اومدم ویندوز گرفتم و البته تعصبی که روی اسم نوکیا داشتم الان یه ایفون ۴ گیرم اومده ۶۰۰ تومن . شاید باورتون نشه . ولی این ۹۲۵ خودمو میخوام یه جوری ردش کنم بره َ( البته اگر بشه که نمیشههه ) اونو بردارم . کوچیکتر هست صفحش ولی اینقدرررر روونه که نگو . استورشم که دیگه پر پر هست . مشکلی هم نداره .
.
نتیجه : الکی نشینید پای این گوشیایی که دستتونه . هی اینجا هم ناله سر ندهید 🙂 یا بفروشید بره یه گوشی جدید ویندوزی بگیرید یا بدید بره کاری که من میخوام بکنم بکنید . اگر خریدم میام به همتون شیرینیشم میدم 🙂
.
امیدارم استفاده کرده باشید 🙂

  امیر ناظریه
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  میلاد جان اول بگیر یک ماه باهاش کار کن بعد بیا اینجا به دوستان توصیه کن ☺ . استورش پر پر هست اما نود درصدش پولیه

   میلاد صحرایی
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   لااقل برنامه هایی که الان پولی نیستن که کیفیتشون بهتر از ویندوزه ن. سیب . قبول نداری ؟ همون بسه . تازه رایگان اون قدری هست که پولیشو نخوایم 🙂 نگو نه که ناراحت میشم 🙂

  HOIIIIN
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  اینو به عینه دیدمو نایس اومدی! تو خونه ما دوتا ۵۲۰ ، یه ۱۳۲۰ هست . خودمم ۱۵۲۰ دارم ، رفیقمم ۹۳۰ داره. هممون هم اخرین بیلد نصب داریم. یعنی ب جرات میگم تنها ایرادی ک توی ۱۰ میبینیم فقط و فقط قابلیت های دوربینه.
  خوشحال میشیم گوشی عندرویدی بگیری دستت دیگه توی سایت نبینیمت ☺☺☺☺☺😂

   میلاد صحرایی
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   والا اندروید نمیخوام بگیرم . سیب میخوام بگیرم 🙂 تازه اونم اگر این ویندوزه رو بتونم رد کنم . پول ندارم اخه 🙂

  mostafa
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  اگه ایفون ۴ بگیری میفهمی چه اشتباهی کردی درسته استورش پره اما نمیتونی ازش استفاده کنی چون سی پی یوش خیلی ضعیفه توی بازی های کم حجمم لگ شدید داره اینو دیدم که میگم اما ایفون فور اس بگیری خوبه مشکل توی گیم و اینا نداری ولی فور به هیچ وجه بدردت نمیخوره .

  Sinamn7
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  Only god can help you
  چجوری وقتی ویندوز ۱۰ نهایی نیومده تو فهمیدی با گوشی های نوکیا مشکل داره ،اونم با چشم دیدی .حتما چشم برزخی داری . آیت الله بهجت .
  هرچی ما میگیم این نسخه های ویندوز ۱۰ پیش نمایش و بتا هست و باید مشکل داشته باشه اگر نداشت که همه همین نسخه رو میگرفتن احتیاجی به نسخه نهایی نبود .
  از حقیقت فرار نکنید .

  kian
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  داداش من الان می بینم شما نزدیک شش ماهه توی این سایت هی داری می گی من می خوام برم من می خوام برم
  خب داداش پاشو برو دیگه اگرم پول نداری بگو گل ریزون کنیم برات بری یه گوشی اپلی بگیری دیگه با استور پرررررر
  ما دیگه نبینیمت تو سایت

   میلاد صحرایی
   پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

   شیش ماههه ؟ 🙂 ابن اولین باره جون داداش دارم میگم اینو . گل ریزونو هستم . شماره حساب میدم بریز به حسابم 🙂

dra30na
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

بچه ها ی سوال

شماهم تو قسمت پیامک وقتی اینتر میزنین دوتا کاراکتر حساب میشه ؟؟؟
ویندوز ۱۰

رضا مرگ
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

تنها مشکلی که من در ویندوز ده دارم از اولین بیلد تا حالا آنتن ندادن گوشیمه وقتی دانگرید میکنم آنتن دارم ولی تو ده اصلا لومیا ۵۲۰ بیلد ۱۰۵۸۶.۱۶۴ رام ایران

hamed nasrollahi
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

من اینو ۱۰ بار گزارش داده بودم:
“کاربران گزارش داده اند که وقتی به لیست اپلیکیشن ها می روند به صورت اتفاقی کیبورد نمایش داده می شود. ما این مشکل را رفع کرده ایم.”
بلاخره تو این بیلد رفع شد ، همچنین مشکلی که باعث میشه صفحه کمی سفید تر از معمول باشه رفع شد
به نظر بیلد خوبی میاد ، ماکروسافت داره رو چیزای ریز کار میکنه که این عالیه

محمدرضا
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

روی حرفم با اون عزیزاییه که همش میان نظرات منفی میدن و از ویندوزی بودن خسته شدن و هی مینالن،
مگه مایکروسافت دعوت نامه فرستاد واستون که رفتید اینسایدر شدید که حالا همش مینالید از باگ ها،مثل همه صبر میکردید تا رسمیش بیاد،یه جوری بعضیا مایکروسافت رو نقد میکنن و سیساست های ساتیا نادلا رو زیر سوال میبرند انگار دست راست بیل گیتس بودن توی تاسیس مایکروسافت….
اگه باگ هارو رفع نکنن و سیستم عامل پایدار نباشه همین شماها صداتون در نمیاد که سیستم عاملشون پر از باگه؟؟؟
میخواید کوچ کنین به اندروید یا آی او اس کسی جلوتون رو نگرفته!!
یا گوشی عوض کنید یا صبر کنید و انقدر نق نزنید..
هربار یه خبر امیدوار کننده میاد یا بیچاره پست گذاشته فلان باگ رو رفع کردیم یا فلان نرم افزار یونیورسال شد میام تو نظرات حرفای غیر منطقی میبینم،
بس کنین…..

  peyman
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  دمت گرم داداش
  حرف دل ما رو زدی
  دوستان قبل از اینسایدر شدن و همینجوری یلخی تیک زدن،اگه بدونن چی وقبول میکنن،خیلی از مشکلاتشون حل میشه
  درضمن برین سایتای دیگه مشخصات اندروید n وبخونین
  لطفا فرقش و با نسخه های قبلی اگه کسی فهمید،یا امکاناتی که ازش حرف میزنین و اینجا ندارین و کسی تونست لیست کنه به ما هم اطلاع بده
  ایضاً ای او اس ۹ با نسخه های قبل
  با تشکر

fatih
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

از وقتی این آپدیت را انجام داده ام امسال میکنم سرعت گوشی بیشتر شده.من Lumia 640xl دارم.البته توی لیست باگهای رفع شده چیزی نبود که به سرعت گوشی ربط داشته باشد اما بعد از آپدیت از گوشی لذت بیشتری میبرم.اما همچنان بزرگترین مشکل من با گوشی سرجایش هست. تاچ اصلا دقیق نیست ،نمیدونم این مشکل گوشی منه یا کلا این گوشی تاچش ضعیفه.من به نسبت گوشی های اندرویدی که دارم عرض میکنم.مخصوصا موقعانتخاب منوها چه در خود گوشی و یا چه در اینترنت اگر کلمه انتخابی کوچک باشد واقعا ضعیف تاچ اعصابتان را خورد میکند. توی کیبرد هم خیلی مواقع حرف بغلی انتخاب میشود

Kiarash
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام ب دوستان عزیز ی مشکل دارم هر کس اطلاعی داره بهم کمک کنه گوشی لومیا۸۲۰ دارم الان چند بیلده ک دچار دوتا مشکل شدم ۱-صفحه قفل دیر باز میشه یعنی وقتی رو دکمه باز کردن قفل میزنم فقط سه تا چراغ پایین روشن میشن باید نزدیک به ده بار رو دکمه قفل بزنم تا صفحه روشن بشه یا وقتی با گوشی صحبت میکنم و مکالمه تموم میشه باز فقط سه چراغ روشن میشن و باید باز چند دقیقه منظر روشن شدن صفحه بمونم
۲-دومین مشکلم اینه که تو بعضی جاها تاچ درست عمل نمیکنه مثلا کیبرد مسیج اون موس جدید ک روشه انگشت که میزارم ی حرف رو میزنه انگار کلایبره نیست اما تو کیبرد واتس اپ هیچ مشکلی نداره یا تو قسمت اجرای کد ussd وقتی جواب میاد اون پایین زده کلوس که هر چی میزنم کار نمیکنه ولی جاهای دیگه همون قسمت ب خوبی کار میکنه
شرمنده اگه طولانی شد گفتم دقیق توضیح بدم بیلد جدیدم نصب کردم هارد ریستم کردم برنامه هم چندتا بیشتر رو گوشی ندارم تشکر

ایمان
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

اینا بخوره تو سرم، من آخرین بیلد معمولی رو نتونستم بگیرم، رفتم ۸.۱، الان هم باز نمیتونم بگیرم سرور ارور میده،

mahdi233
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

دوستان کسی این اپدیت رو گرفته ؟
دیشب این اپدیت رو گرفتن صدا باز کردن و قفل کردن گوشی خیلی بم شده
کسی از دوستان رو لومیا۹۵۰ xl این اپدیت رو گرفته و مثل من این تغییر رو داشته ؟

farhad delavar
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

بیلد چو بیرون رود ویندوز ۱۰موبایل در آید،،
بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر،،
بار دگر روزگار ویندوز ۱۰موبایل در آرید،،

سهیل
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

این بیلد حجمش چقدره حدودا ؟؟

محمدی
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام دوستان شرمنده من دیروز انسایدر شدم مجددا و ویندزو ۱۰ رو دانلود کردم . امروز که چک آپدیت زدم بیلد جدید ۱۰۵۸۶.۱۶۴ برام اومد . الان اگه این بیلدو دانلود کنم باید بازم بعد از نصبش ریست فکتوری انجام بدم ؟

  علیرضا منظمی تبار
  پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

  لازم نیست ولی برای بهبود عمل کرد توصیه میشه

ali
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام من میخوام گوشیم رو انلاک کنم الان ۵ماهه گیرم هیچه که هم تو این سایت جثاب رد نمیده کسی تا حالا گوشیش رو انلاک کرده مخصوصا لومیا ۵۲۵ ؟؟ الان تا جاای پیش رفتم که هر بار ارور میبینم ولم میخواد گدشیم رو بزنم دیوار ریز ریزش کنم کامپیوترم رو هم بکنم دیوار 😠😠 کسی نیت اینجا ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrshad894
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام خبری از ویندوز ۱۰ ار تی نشده؟
لطفا جواب بدین

احسان
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام خواهش میکنم جواب سوالم رو بدین
من دیروز گوشیم باتریش در اومد روشن خاموش شد از اون موقع تا حالا هر کار میکنم تاریخ و زمانش درست نمیشه
ویندوز٨.١ ام هنوز و سیم کارتم هم همراه اوله

  امینو
  پاسخ دهید شنبه 21 اسفند 1394

  در حالیکه به اینترنت وصل هست گوشیت، برو توی تنظیمات ساعت و تاریخ و اون رو از حالت اتومات بردار و مجددا بر روی اتومات (از نت) بذار.
  باید درست بشه

   امینو
   پاسخ دهید شنبه 21 اسفند 1394

   طبیعتا تایم زون رو هم که نهران گذاشتی دیگه اره؟ درسته

samir730
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

دیونه شدم نمیدونم برم طرف اندروید یا وینفونی بمونم، نمیدونم وین ده نهایی کامل و بهتر از اندروید باشه یانه

arash1360
پاسخ دهید جمعه 20 اسفند 1394

سلام .خدمت دوستان یه تجربه در مورد کسانی که از عملکرد ویندوز فون ۱۰ شاکی هستند بگم که …..
بنده دو تا گوشی لومیا دارم یکی لومیا ۸۲۰ و دیگری لومیا ۹۳۰ حال عملکرد این دو توی ویندوز ۱۰ زمین تا آسمون با هم فرق داره.به نظر بنده کسانی که از مشکلات ریز و درشت خیلی شاکی هستن کسانی هستن که گوشی های پایین رده دارن مهم نیست کی تولید شده مهم اینه که سخت افزاری قوی داشته باشه یا نه .این تجربه بنده بود.

tiesto332
پاسخ دهید شنبه 21 اسفند 1394

هروقت میام اینجا نظرا رو میخونم کاملا پشیمون میشم از خریدم
ینی تا این حد ملت با وینفون مشکل دارن؟
من ک خیلی دارم باش حال میکنم

  یلدا
  پاسخ دهید یکشنبه 22 اسفند 1394

  عزیزدلم؟
  ملت بیشتر با خودشون مشکل دارن تا وینفون…

arash1360
پاسخ دهید شنبه 21 اسفند 1394

سلام دوستان سوالی پرسیدم لطفا دئستانی که دستی بر آتش ویندوز ۱۰ موبایل دارند جواب بدن.ممنونم.
http://winphone.ir/question/28642/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D9%84%D8%AF-%DB%B1%DB%B0%DB%B5%DB%B8%DB%B6-%DB%B1%DB%B6%DB%B4-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F
با عرض سلام .مشکل بنده در بیلد ۱۰۵۸۶.۱۶۴ ویندوز ۱۰ موبایل است که وقتی میزنیم نمایش کاشی های بیشتر ولی متاسفانه کاشی هایی کمتری نشون میده .گوشی بنده لومیا ۹۳۰ میباشد.اگه خاطرتون باشه بصورت عادی ۶ تا کاشی کوچک نشون میداد ولی در ویندوز موبایل ۱۰ تا ۸ کاشی کوچک رو نشون میداد بنده تا بیلد قبلی هم درست بود ولی این بلید جدیده با اینکه گزینه کاشی های بیشتر را فعال میکنم همون ۶ تا کاشی کوچک را ساپورت میکنه .کسی راه حلی داره .ممنونم جواب بدهید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,