Lumia-950-windows-10-mobile-hero

مایکروسافت امروز بیلد ۱۴۳۲۲ ویندوز ۱۰ موبایل از به روز رسانی رداستون را برای اینسایدرهای حلقه Fast منتشر کرد. همان‌طوری که در خبر انتشار بیلد نیز اعلام کردیم، بیلد ۱۴۳۲۲ ویژگی‌های بسیاری را به همراه دارد که البته در طی روزهای گذشته نیز تصاویری از برخی تغییرات را مشاهده کردیم اما حالا اینسایدرها می‌توانند این ویژگی‌های جدید را آزمایش کرده و پیشنهادات خود را برای مایکروسافت ارسال کنند. این بیلد تنها برای گوشی‌هایی که با ویندوز ۱۰ موبایل سازگار هستند در دسترس است.

ویژگی‌های جدید بیلد ۱۴۳۲۲ ویندوز ۱۰ موبایل

در ادامه ویژگی‌های جدید این بیلد را از زبان گابریل آئول، مدیر بخش توسعه‌دهندگان و پروژه اینسایدر ویندوز می‌خوانید.

بهبودهای اکشن‌ سنتر و اعلانیه‌ها

بهبودهای بصری اکشن سنتر: از این پس، هر اعلانیه مربوط به یک اپلیکیشن که دریافت می‌شود، در یک بخش نمایش داده خواهند شد و آیکون برنامه به طور مکرر نمایش داده نخواهد شد. یعنی اگر شما در اپلیکیشن واتس اپ چند پیام دریافت کرده باشید، یک اعلانیه در اکشن سنتر نمایش داده می‌شود و شما با ضربه زدن بر روی آن اعلانیه، می‌توانید سایر اعلانیه‌ها که به صورت زیر مجموعه قرار می‌گیرند را مشاهده کنید. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا فضای بیشتری را در اکشن سنتر در اختیار داشته باشید تا بتوانید محتوای سایر اعلانیه‌ها را نیز به راحتی مشاهده کنید.

win10m 14322 4

بهبودهای بصری اعلانیه‌ها: ما در نظر داریم تا اعلانیه‌های اکشن سنتر را کاربردی‌تر کنیم تا بتوانند از لایه‌های بیشتری پشتیبانی کرده و همانند کاشی‌های زنده اطلاعات مفیدی را به کاربر نشان دهند. از این پس، اعلانیه‌هایی که دارای تصویر هستند، تصویر آن‌ها در مقایسه با گذشته بزرگ‌تر نمایش داده می‌شود. اعلانیه‌ها اکنون می‌توانند “تصویر شاخص” داشته باشند که این می‌تواند تصویر اعلانیه‌ها را حتی بزرگ‌تر نیز نمایش دهد تا محتوای آن خواناتر شود.

win10m 14322 5

اعلانیه‌های کرتانا در اکشن سنتر: ما به کرتانا قابلیتی را اضافه کردیم تا بتواند اعلانیه‌های بیشتری را در اکشن سنتر نمایش دهد. این کار صرفاً برای آن است که مطمئن شوید هیچ مورد خاصی مانند قرار ملاقات، یک جلسه مهم و یا هر چیز دیگری که نیاز دارید کرتانا به شما یادآوری کند را از دست نمی‌دهید.

شخصی سازی اعلانیه‌های در اکشن سنتر: شما اکنون می‌توانید اعلانیه‌ها را به صورت خاص برای هر اپلیکیشن، مدیریت کنید. برای این کار کافیست به مسیر (Settings > System > Notifications & actions) بروید و تعیین کنید که چه اعلانیه‌ای مربوط به یک اپلیکیشن برای شما از سایر اعلانیه‌ها مهم‌تر است. شما می‌توانید تعیین کنید که اعلانیه‌ها در یکی از دسته‌های معمولی، بالا (مهم) و یا برتر (خیلی مهم) قرار گیرند. علاوه بر این، شما می‌توانید تعداد اعلانیه‌های مربوط به هر اپلیکیشن که می‌خواهید در اکشن سنتر نمایش داده شوند را تعیین کنید (تعداد پیش‌فرض اعلانیه‌های مربوط به هر اپلیکیشن، ۳ عدد است) اگر می‌خواهید تعداد اعلانیه‌هایی که از هر اپلیکیشن در اکشن سنتر به نمایش در می‌آیند بیش از سه عدد باشند، می‌توانید بر روی Expand تَپ کرده و تعداد مورد نظر را تعیین کنید.

شخصی سازی اکشن‌های سریع یا Quick Actions در اکشن سنتر: شما اکنون می‌توانید Quick Actionهایی که در اکشن سنتر نمایش داده می‌شوند را حذف کرده، اضافه کنید و یا این‌که آن‌ها را جابه جا کنید! برای شخصی سازی Quick Actionها، کافیست به مسیر (Settings > System > Notifications & actions) بروید. در این بخش از تنظیمات، شما یک شبیه ساز از Quick Actionهای اکشن سنتر را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید انگشت خود را بر روی آن‌ها نگه دارید و هر کدام را که خواستید حذف کرده و یا اگر مورد جدیدی را مدنظر دارید، به اکشن سنتر اضافه کنید. همچنین شما اکنون می‌توانید همانند کاشی‌های زنده، با حرکت دادن هر یک، آن‌ها را جابه جا کنید. علاوه بر این، یک گزینه در همان بخش از تنظیمات وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد Quick Actionهایی را که می‌خواهید در اکشن سنتر نمایش داده شوند را انتخاب کنید.

sgd

بهبودهای کرتانا

افزوده شدن راه‌های بیشتر جهت ایجاد یادآورها: ما اکنون فرآیند ایجاد یک یادآور در کرتانا را بسیار ساده و سریع‌تر از گذشته کرده‌ایم و دو روش جدید را ایجاد کرده‌ایم که به کمک آن‌ها می‌توانید یادآورها را تنظیم کنید. اولین روش، ایجاد یک یادآور تصویری است و شیوه کار آن نیز به این صورت است که شما از چیزی که می‌خواهید به شما یادآوری شود یک عکس می‌گیرید. به عنوان مثال اگر در یک فروشگاه یک نوشیدنی را نوشیده‌اید و می‌خواهید کرتانا بار دیگر آن نوشیدنی را به شما یادآوری کند، کافیست از آن عکس بگیرید. روش دیگر ایجاد یادآورها از طریق محتوای اپلیکیشن‌های یونیورسالی است که به صورت پیش‌فرض در ویندوز ۱۰ هستند (مانند مایکروسافت اِج یا اپلیکیشن اخبار) با استفاده از این ویژگی شما محتوایی که می‌خواهید کرتانا به شما یادآوری کند را با او به اشتراک می‌گذارید، بنابراین اگر دوستتان مقاله‌ای را برای شما ارسال کرده باشد شما فراموش نمی‌کنید که آن را مطالعه کنید. شما می‌توانید یک مقاله را از طریق اپلیکیشن اخبار با کرتانا به اشتراک بگذارید تا بعداً به شما یادآوری کند که آن را مطالعه کنید.

win10m 14322 6

به روز رسانی بخش تنظیمات ویندوز ۱۰ موبایل

آیکون‌های جدید برای تنظیمات زیر مجموعه: اکنون هر بخشی از تنظیمات، آیکون‌هایی منحصر به فرد و مرتبط با آن بخش را دارد و کاربر به راحتی تنظیمات مرتبط را از روی آیکون شناسایی می‌کند. این آیکون‌های جدید وقتی که تنظیمات را بر روی منوی استارت Pin می‌کنید نیز نمایش داده خواهند شد. تغییر دیگری نیز در بخش جستجوی تنظیمات اعمال شده و اکنون این بخش وقتی که شما یک عبارت را در آن جستجو می‌کنید، با توجه به موضوعی که جستجو کرده‌اید تنظیمات مرتبط را نمایش خواهد داد. این تغییرات برای راحتی کاربر و همچنین سرعت بخشیدن به یافتن تنظیمات اعمال شده‌اند.

win10m 14322 3

بخش مربوط به تنظیمات نوار ناوبری و تنظیمات ویبره این نوار: اکنون در تنظیمات (مسیر: Settings > Personalization > Navigation bar) ما بخشی را مربوط به تنظیمات نوار ناوبری ایجاد کرده‌ایم. شما اکنون می‌توانید در این بخش جدید، تنظیماتی از قبیل ویبره به هنگام فشردن دکمه‌های نوار ناوبری و یا دابل تَپ بر روی نوار ناوبری برای خاموش کردن صفحه را اعمال کنید.

win10m 14322 2

جابه جا شدن تنظیمات صفحه گلنس: از آن‌جایی که ما سعی داریم تا یافتن تنظیمات را برای کاربران ساده‌تر کنیم، بنابراین تنظیمات مربوط به صفحه گلنس را از بخش Extras خارج کرده و در مسیری جدید به آدرس (Settings > Personalization > Glance screen) قرار داده‌ایم. به دنبال انجام این کار، دیگر نیازی نیست که تنظیمات صفحه گلنس از طریق استور به روز رسانی و یا دانلود شود.

win10m 14322 1

به روز رسانی بخش مربوط به ذخیره باتری و بهبود تجربه ذخیره باتری: همانند چیزی که در بیلد PC در هفته گذشته دیدیم، اکنون در بخش تنظیمات، یک بخش مشترک برای تمام تنظیمات مربوط به ذخیره باتری وجود دارد که علاوه بر تنظیمات ذخیره باتری، صفحه مربوط به مصرف باتری را نیز شامل می‌شود و شما می‌توانید تنظیمات مربوط به مصرف باتری هر اپلیکیشن در پس زمینه را کنترل کنید. همچنین شما می‌توانید تعیین کنید که وقتی باتری به یک درصد خاصی رسید، حالت ذخیره باتری روشن شود (مقدار پیش‌فرض بر روی ۲۰ درصد است). این موردی بود که در ویندوزفون ۸.۱ داشتیم و اینسایدرها درخواست کردند تا مجدداً آن را در ویندوز ۱۰ موبایل و PC اضافه کنیم.

تغییرات بخش مربوط به به روز رسانی تلفن: شما اکنون می‌توانید در این بخش تعیین کنید که چه زمانی بیشتر از تلفن استفاده می‌کنید و همانند رایانه، ساعات فعال را انتخاب کنید. با انجام این کار، ویندوز به صورت خودکار در ساعاتی که شما از گوشی زیاد استفاده می‌کنید، به روز رسانی‌ها را نصب نمی‌کند.

اموجی‌های به روز شده

در این بیلد، ما اموجی‌های جدیدی را به تلفن شما افزوده‌ایم و به عنوان بخشی از این ویژگی جدید، بخش مربوط به اموجی‌ها بر روی صفحه کلید را به روز رسانی کرده‌ایم تا خیلی سریع‌تر و راحت‌تر به این اموجی‌های جدید دسترسی داشته باشید. بخش اموجی‌ها اکنون شامل دسته‌های مورد علاقه، لبخند، حیوانات، مردم، مناسبت‌ها و اشیاء، غذاها و گیاهان، حمل و نقل و مکان‌ها و نمادها می‌شود.

wp_ss_20160413_0019-992x1024

MICROSOFT-EMOJI-V3

بهبودهای مایکروسافت اِج

تجربه‌ی copy/paste بهتر: ما بهبودهایی را در فرآیند کپی/پِیست از مرورگر بر روی تلفن و بالعکس انجام داده‌ایم. وقتی که شما متنی را در نوار آدرس و یا در یک وب سایت می‌نویسید، اکنون می‌توانید با استفاده از گزینه Paste که در بالای کیبورد ظاهر می‌شود نیز استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید متنی را انتخاب و کپی کنید، نماد copy در نزدیکی متن انتخابی ظاهر خواهد شد که می‌توانید خیلی سریع از آن استفاده کنید.

عملکرد بهتر برگه‌ها (Tabs): مایکروسافت اِج اکنون این امکان را به شما می‌دهد تا کنترل بهتری بر روی برگه‌ها داشته باشید. به عنوان مثال اگر شما بر روی لینکی کلیک کنید و آن لینک یک برگه جدید را باز کند، شما می‌توانید با زدن دکمه Back، به راحتی آن برگه را بسته و به فعالیت آن خاتمه دهید.

پشتیبانی از USB اِتِرنت در حالت کانتینیوم اضافه شده است

گوشی‌هایی که از قابلیت کانتینیوم ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی می‌کنند، اکنون از USB اِتِرنت نیز پشتیبانی خواهند کرد. اگر شما به واسطه Display Dock به لومیا ۹۵۰ یا ۹۵۰XL کابل USB اِتِرنت را متصل کنید، مشاهده خواهید کرد که در حالت کانتینیوم و با استفاده از کابل اِتِرنت به اینترنت متصل خواهند شد و اگر وای فای در اختیار ندارید می‌توانید از آن استفاده کنید. اما نکاتی در خصوص این قابلیت هستند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید:

 • پس از اولین اتصال، ممکن است که یک پیغام خطا را مشاهده کنید. نگران نشوید، چرا که وسایل شما هیچ مشکلی ندارند و این پیغام خطا به اشتباه به نمایش در می‌آید و در بیلدهای بعدی این خطا برداشته خواهد شد.
 • در حال حاضر امکان پشتیبانی از همه‌ی آداپترها وجود ندارد و در آینده مدل‌های بیشتری اضافه خواهند شد.
 • در این بیلد، وقتی که شما با استفاده از کابل اِتِرنت به اینترنت متصل می‌شوید، هیچ پیامی مبنی بر اتصال شما به نمایش در نخواهد آمد. اگر بخواهید که از اتصال خود مطمئن شوید می‌توانید داده‌های تلفن همراه و یا وای فای را خاموش کنید.
 • ویندوز ۱۰ موبایل هم اکنون از پیکربندی پروکسی برای وای فای و کانکشن‌های VPN پشتبانی می‌کند. پشتیبانی از پیکربندی پروکسی برای اتصالات LAN، در بیلدهای بعدی افزوده خواهد شد.

تجربه بهبود یافته در صفحه قفل (لاک اسکرین)

دکمه مجازی دوربین در صفحه قفل: وقتی که گوشی شما قفل است، دکمه Back بر روی نوار ناوبری، به دکمه‌ی دوربین تبدیل می‌شود و اگر آن را نگه دارید مستقیماً وارد اپلیکیشن دوربین خواهید شد.

کنترل‌های مربوط به محتواهای چند رسانه‌ای در بالای صفحه قفل نمایش داده خواهند شد: ما فیدبک‌های بسیاری را در این خصوص از سوی کاربران دریافت کردیم و امروز بسیار خوشحالیم که این ویژگی را به درخواست اینسایدرها اضافه کرده‌ایم. وقتی که شما به موسیقی گوش می‌دهید، می‌توانید خیلی راحت بر روی موسیقی خود در بخش بالایی صفحه قفل کنترل داشته باشید. اگر شما در حال گوش دادن به موسیقی باشید، به هنگام روشن کردن صفحه، دکمه‌های کنترل موسیقی در بخش بالایی صفحه قفل ظاهر خواهند شد.

win10m 14322 7

اکنون می‌توانید در اپلیکیشن Feedback Hub کامنت بگذارید

همانند ویندوز ۱۰ دسکتاپ، کاربران ویندوز ۱۰ موبایل نیز قادر خواهند بود تا در اپلیکیشن Feedback Hub کامنت بگذارند. شما می‌توانید در پاسخ به دیگر اینسایدرها و یا تیم مهندسی مایکروسافت، کامنت بگذارید و نظرات خود را بیان کنید. اکنون علاوه بر امتیاز دادن به فیدبک‌ها، می‌توانید در زیر آن‌ها کامنت بگذارید.

به زودی پیش نمایش ویژگی Messaging everywhere را دریافت می‌کنید

در آینده نزدیک، ما ویژگی “Messaging everywhere” را در حالت پیش نمایش برای ویندوز ۱۰ عرضه می‌کنیم. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که پیام‌های متنی گوشی ویندوزی خود را بر روی رایانه ارسال و دریافت کنید. در آینده شما گزینه‌هایی مرتبط با این موضوع را در اپلیکیشن پیام رسان ویندوز ۱۰ دسکتاپ مشاهده خواهید کرد.


این‌ها تمام ویژگی‌هایی بودند که در بیلد ۱۴۳۲۲ ویندوز ۱۰ موبایل اضافه شده‌اند. آیا شما این بیلد را دریافت کرده‌اید؟ این ویژگی‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWS BLOG

997 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
💔 3 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

فقط برای fast منتشر شده؟!
فست شدم چیزی پیدا نمیکنه واس دانلود که 🙁

ابراهیم
💔 4 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

خیلی عالی بود برای شروع آپدیت های رد استون

البته من از کلیات ویندوز ده راضیم شخصا! فقط روونی و پایداریشو به اندازه هشت و یک بالا ببرن من دیگه هیچی ازشون نمیخوام

مجتبی
💔 4 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

فقط امیدوارم مشکل کرش کردن برنامه ها مخصوصا وقتی صفحه نمایش خاموش میشه حل شده باشه
چیز دیگه نمیخوام

mohsen yazdani
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

خیلیم عالی

محمدحسن
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

اقا داره عاااالی میشه هااااا 😍 کم کم داره میشه همونی که درخور اسمه کمپانیشه ☺

ali
💔 4 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

۱۰۵۸۶.۲۱۸ رو دارم
فست بشم میتونم بگیرمش؟!

pezhman
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

بله میتونید

  ali
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  شانس من …..

  فست شدم ولی میگه آپدیت هست و چیزی پیدا نمیکنه …. :/

   ⒻⒶⓇⓏⒶⒹ ⒷⒺⒽⒷⓄⓄⒹⒾ
   💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

   سلام
   باید اول به نسخه رسمی آپدیت کرده باشی و بعدش اینسایدر بشی و دریافت کنی این بیاد رو

محمدحسن
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

۵۳۵ در حال دانلود آپدیت 😎

  MehraN 8
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  من مشکل دیتا داشتم وقتی دو تا سیمکارت میزاشتم مجبور شدم برگردم نسخه اصلی. اگر دیدی خوب کار میکنی خبر بده بی زحمت منم نصب کنم. مرسی

   amin003
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

   سلام منم همین مشکلو داشتم دوست عزیز مشکل دیتا باگ این بیلد نیست بلکه تنها ی نا همگونی ورژن نرمافزازه
   اگه نرمافزارای سیستمی مث نتورک و گلننس و موشن ….(دقیق نمیدونم مال کدومه ) رو آبدیت نکنی مشکلی پیش نمیاد .
   این موارد بالا خودشون تو بیلد جدید آبدیت شدن و با آبیدت جدید از استور باعث نا همگونی با این میشه و خرابکاذی میکنی بطوری که بعد نصب برام پیام اومد گوشی آبدیتایش بدرستی نصب نشده و باید ری استارت بشه و بعد ری استارت تمام آبدیتای سیستمی پاک شده بود و مشکل سلوار سیم حل شده بود
   امید وارم تونسته باشم به دوستان عزیز کمک کنم.
   فقط کافیه نرافزارای ستینگتونو آبدیت نکنین و به مشکلبر نخورین 😇.

  Hassan
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  آقا مگه میشه واسه گوشی شما بیاد درحالی که برای ۹۲۰ . ۱۰۲۰ و … نیست ؟؟!!!

   MehraN 8
   💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

   رداستون قرار شد برای گوشی‌هایی بیاد که نسخه رسمی رو گرفتن. ولی مثل اینکه با انگولک کردن رجیستری میشه مدل گوشی رو عوض کرد و نصب کرد

  احمدرضا
  💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  ۹۵۰ xl در حال آپدیت 😉

   مصطفی
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

   آقا شما سیم کارتت چیه؟ با ۳G مشکلی نداری؟
   من که به شدت با ۳G ایرانسل مشکل دارم.

امیرمحمد
💔 15 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

تمام گوشیای موجود توی بازار این بخششون (کنترل‌های مربوط به محتواهای چند رسانه‌ای در بالای صفحه قفل نمایش داده خواهند شد) توی نوتیفیکیشن یا همون اکشن سنترشونه!بنظره من قشنگتره همون نواری که در حین پخش توی خوده گووموزیک پایین صفحه میاد همون نوار منتقل بشه به اکشن سنتر!اون قشنگتره!لااقل کاور موزیک رو هم نشوون میده!بنظرم این کنترل هیچ زیبایی نداره که هیچ خیلیم بی ریخت و بی روحه

  erfan.226
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  به گابریل توییت کردم الان.اگه بشه که خیلی خوبه.

   امیرمحمد
   💔 11 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

   دمت گرم رفیق!!من خودم این دوهزارمین بیلدیه که هم واسه این کنترل ها فیدبک دادم هم واسه قسمت کم و زیاد کردن صدا!ولی بی فاییدست کاریو میکنن که بابه دله خودشونه بعد میگن اینسایدرا گفتن

    erfan.226
    💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

    همین الان ویندوز اینسایدر زیر کامنتم پیام داد که توی فیدبک بذارم تا ببینیم لایک و رای میخوره!
    اینم اسکرین شات:
    http://uupload.ir/files/l67m_ww.png

     امیرمحمد
     💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

     دمت گرم رفیق کارت عالیه!!لینک فیدبک رو بده بریم بش رأی بدیم!!اگه لینکشو داری

  حـ می ـد
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  اینجوری در دسترس تر هستند و فقط با فشردن دکمه های کنترل صدا، خیلی سریع از هر جایی که باشی به کنترلرهای موزیک دسترسی داری. به نظرم همینجوری جداگونه بهتر از اینه که با بقیه ی قسمت ها ادغام بشه، البته یه تنظیماتی برای مدیریتش اضافه بشه خوبه

hadi
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

من تازه گرفتمش بسیار عالیه درنگاه اول تغییرات حرف نداره باید کار کرد تا ببینی باگی داره یا نه
تنها باگ فعلا من تو دوربین دیدم که وقتی اجرا میکنی یه اخطار وسط دوربین میده و نمیشه استفاده کرد که تا درست شدن این موضوع با برنامه های دوربین دیکه عکاسی میکنم
گوشیم:لومیا ۵۴۰

s
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

من الان رو ۲۱۸ هستم چک که میزنم میگه اپدیته دستگاه اینسایدر فست هم هستم 😐

ali
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

من برنامه اینسایدر رو نصب کردم اما تا مراحل فعالسازیش رو طی میکنم دوباره از اول میاره، نمیدونم چرا اینطوری میشه راهنماییم کنید، مدل گوشیم نوکیا لومیا (۶۲۵) هست.

meisam
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

Only 3g or 4g برگشته و مشکل تایپ فارسی در اج برطرف شده
نرم افزار های گروه here حذف شده

AlirezaH
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

الان یه چیزی من فهمیدم اکانتهای که ساخته بودم تو اج ویندوز اینجا تو موبایلم دارم خیلی داره جالب میشه کم کم

ارش
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

داره میشه همونی ک باید باشه. تا دیروز باگروسافت بود از فردا مایکروسافته 🙁

Yasuo
💔 13 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

تفاوت رو احساس میکنید؟
http://moreinfo.thebigboss.org/moreinfo/spin1.jpg

http://modmyi.com/images/anthony/musicagentbanner.png
این واسه ios
اینم واسه آندروید
https://qph.is.quoracdn.net/main-qimg-43a0387feb1f52012d5729641cc4ac68?convert_to_webp=true

ritardando
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

دارم آپدیت میکنم ولی بیلدی با اینهمه تغییرات باید باگهای زیادی هم داشته باشه
از تغییرات بیلد جدید خیلی خوشحالم کاش مشکل دلیورت جداگانه ی مسیج هم کل میکردن که واقعا ضایع ست و تو مخه
ولی بازم معتقدم اگه هیچ ویژگی جدیدی هم اضاف نشه ولی در عوض تموم باگهای ریز و درشت رو برطرف کنن و پایداری سیستم و اجرای برنامه ها به خوبی سیستم عاملهای رقیب بشه همه ی ما از ویندوزموبایل راضی خواهیم بود

  SJ
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  بر خلاف چیزی که فکر میکنی (تقریبا هممون همچین چیزی فکر میکنیم 😁 ) این بیلد یکی از بهترین بیلد ها از نظر کم بودن باگ هاست، حرف نداره

حسام
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

ساعت ۶صبحه و من یکی از راضی ترین مایکروسافت داران دنیا هستم… تا قبل از این اپدیت سایه رداستون رو میزدم… اما با این تغیرات راضی ام از رداستون… محشر سشده و باد کمترین باگ در این چند ماه اخیر کهدائم در حال اپدیت بودم
من ۵۳۵ دارم

  MehraN 8
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  داداش دو سیمکارتی؟ مشکل هنگ کردن با دیتا نداره؟

sattar.n
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

دوستان
باتری چطوره؟
لطفا” تمام باگ هاشو اعلام کنید

kian
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

واو
عجب آپدیتی!
#آینده_ی_روشن

  kian
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  الان نصبش تموم شد
  خیلی بیلدش خوبه

حسام
💔 3 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سه تا باگ بزرگ مشاهده شد… اول دوربین جلو با نرم افزار کمرا ارورر میده… با نرم افزار های دیگه تست کردم درست بود
کرتانا قسمت صوتیش کار نمیکنه..یعنی نمیشه باهاش صحبت کرد..و فقط مینویسه یه اشکالی وجود نداره..اما چیو نمینویسه…
دکمه هایی که برای پلیر روی لاک اسکرین میاد برعکسه.. یعنی سمت چپ و راست که باید ترک قبل و بعد باشه ،ایکونش برعکسه

  Hassanove
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  مشکل اول رو ندارم . بقیه هم هنوز چک نکردم

Pedram Metalzadeh
💔 4 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

پس چرا آپدیتی نیومده برای من؟ ۱۳۲۰ دارم
هم فست کردم هم ریستارت 🙁

amrollah
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام دوستان،،میشه کمکم کنید،،من درحال هاردریست بودم ک باتری گوشی ب فنا رفت،،،گوشی رو زدم ب شارژ حالا این صفحه رو نشون میده،،یه مسلمونی ب ما کمک کنه،،گوشیم۵۳۵و وین دهhttp://uplod.ir/bcapjwzf00md/IMG_20160415_085805.jpg.htm

me-majidi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

آینده در دستان ما ویندوزی هاست

farhad delavar
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

آقای مرادی عزیز سلام صبح بخیر،
امکان داره از این بیلد ها و امکانات واسه ما گوشی هایی که ویندوز ۱۰قسمتشون نبوده بیاد،
و ما هم استفاده کنیم😇
با تشکر

eminent
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

واااااااای عالیه برا من داره آپ میشه
حلقه فست فوقالعادس

mohammad
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام به همگی من نمیتونم بیلدانتخاب کنم برچی نمیشه همش سرور ارور میگه

امین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

اج هنوز هم موقع زوم بعضی صفحات صفحش میره سفید میشه اما مشکل افت کیفیت متن ها در زمان زوم رفع شده مشکل cellular و وای فای هم حل شده

iman.mjj
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

واقعا دم مایکی گرم.از لحاظ سرعت و نبودن کرش عالی شده،سریع دانلود شد سریع ام نصب شد،

Boyloti
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

روش xda چیه ؟ یکی بگه چجوریههههههههههههههههههه ؟
آپدیت واسه لومیا ۹۲۰. ۹۲۵ میاد یا نه ؟
اقای مدیر کجاییی. سر تیتر بزن اطلاع رسانی کن اگه دیگه آپدیت نمیاد واسه ۹۲۰

مصطفی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

دوستانی که ۹۵۰ دارن، با اسکنر عنبیه مشکلی ندارن؟
مال من یه تغییر کرده که نمیدونم باگه یا تغییر؟
برای باز کردن گوشی بعد از زدن دکمه قفل گوشی، صفحه لاک اسکرین میاد و با دوباره زدن دکمه قفل صفحه سیاه میشه و اسکنر چشم فعال میشه.
بعد از قفل کردن گوشی هم تا چند ثانیه اسکنر فعال میشه.
کسی با چنین موردی روبرو نشده؟

Salehifar
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

دابل تپ برای خاموش شذن صفحه رو نذارم ؟!!!
ممنون میشم اگه عزیزی داشت ، اعلام کنه. در ضمن گوشی من ۹۳۰ هست

حسام
💔 2 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

بالاخره در بخش پیام رسانی پایین هر پیام عبارت “delivered”نشون داده میشه و دلیوری مسیج دیگه نمیاد
این بهترین ویژگی اضافه شدست به نظرم.لومیا ۱۵۲۰
البته بهتره به شکل دوتا تیک نشون داده بشه

pouria
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

وااااو
مهجزه شده
پیام وقتی بفرستی دیگه ی پیام جدا برای دلیورید نمیاد
زیره پیام میزنه دلیورید…!!!!!!!
لومیا ۷۳۵ ، آخرین بیلد روش نصبه
دمشوووون گرم

arm
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

چرا ۶۳۵برای ۶۳۵نبومده تازه میخواستم اینسایدر بشم دیدم نیومده😩😩

pouria
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

بلاخره جوابه اینهمه صبرو حوصلرو گرفتم
مهمترین ویژگی ک برای من خیلی ارزش داشت دلیورید مسیج بود
بعدیش کنترل موزیک از روی لاک اسکرین ک خیلی کاربردی بود
بعدیش دوربین ک روی لاک اسکرین اومده بجای دکمه بازگشت ک اصلا کاربردی در لاک اسکرین نداشت
بعدیش قابلیت خوبیه ک وقتی گوشیو از صورتت دور میکنی هنگامه مکالمه ، خودکار خودش میره روی اسپیکر ک قابل شخصی سازی هم هست
بعدیش چیدمان اکشن سنتر بود ک خیلی خوب شده و قابل شخصی سازیه
بعدیش باطریشه ک خیلی عالی شده
بعدیش قرار دادنه ایکون برای هر بخشه ک واقعا ستینگه گوشیو خیلی قشنگ و متحول کرده
روونیه سیستم عاملم ک دیگه حرف نداره
خیلی بهتر شده
مایکروسافت اج هم خیلی خوب شده و باگش برطرف شده (وقتی فارسی تایپ میکردم کرش میکردو میپرید بیرون)
برنامه مووی اند تی وی هم کرشش برطرف شده و دیگه وقتی ویدِو رو تمام صفحه میکنی دیگه کرش نمیکنه وقتی بخوای صداشو کمو زیاد کنی ، قبلا وقتی تمام صفحه بود ویدِو و دکمه صدارو میزدی یا فیلمو عقب جلو میکردی یدفعه شروع میکرد گوشی چشمک بزنه ، ولی الان خوب شده و ی لودینگ جدید هم بهش اضافه شده ک قشنگه و وقتی میخواد ویدِو رو لوود کنه نشون داده میشه
کلا راضیم از ، عالیه عاقاااااااا
عااااااالی
دمشووووووووووون گرررررررم

pouria
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

ی قابلیت جدیده دیگه هم اومده و اون اینه ک در قسمت انتخاب نوع شبکه اینترنت ک قبلا اونلی ۳ جی اضافه شده بود ی گزینه دیگه ب اسم اونلی ۳ جی اند ۴ جی هم اضافه شده

HaMeD
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

عاغااااایون داداشام، مخصوصا جناب عرفان
تاریخ حدودیی از زمانه ریلیزه رسمی رد استون ۱ ندارید؟؟
اینکه بهار یا پاییزه نه ها، این که چه ماهی میاد؟؟!!

  erfan.226
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  رداستون ۱ توی تابستون میاد به صورت رسمی.

nigc
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

۶۴۰ XL بعد از اپدیت سیستم گوشی اس ام اس ارسال نشد که برنامه اس ام اس قیلتر آپدید شد مشکل رفع شد delive هم به صورت یه نوشته زیر اس ام اس میاد ، اس ام اس هر دو سیم داخل برنامه هر دوتا سم میاد

javadsaremi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

مشکل دیتا گوشیم حل نشده
۶۴۰xl dual sim let
موقع روشن کردن دیتا هنگ میکنه،باید خاموش کنم سیم دو رو دربیارم و روشن کنم بعد باز خاموش کنم سیم دو رو بندازم

  mojtaba
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  منم همین مشکلو دارم ی سری برنامه ها هم باز نمیشه مثل هیر ۶تگ و…

Rojan
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

عاالیههههههه خسته نباشین
عرفان جان ؟ این بیلد برای گوشی هایی که نسخه ی رسمیه ۱۰ رو دارن کی میاد ؟
هفته بعد ؟

miladv
💔 9 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

تغییرات بدک نیستن.
ایکاش بسته توسعه برای لاک اسکرین منتشر کنن تا لاک اسکرین های مختلفی ساخته بشن.
همچنین میتونن مالتی تسکینگ رو ارتقا بدن.
ولی هر چقدر هم تغییرات بدن الان دیگه دیره.
فک کنم بیش از نصف جمعیت ویندوزفونی نتونستن ۱۰ رو دریافت کنن.

رضا شیری
💔 32 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

اینکه نصف نتونستن بگیرن مهم نیست مهم اینه که اون نصف دیگه چشمشون ترسیده و به سمت ویندوز برنمیگردن و از طرفی هرجا بشینن از مزایای ویژه ویندوز موبایل پیش دوست و رفیق و آشنا تعریف میکنن تا اونا هم مراقب باشن
این نصف باقی مونده هم داره با کم کاری های مایکروسافت خسته میشه چون قرار بود وقتی ویندوز ۱۰ معرفی میشه حداقل در حد رقبای حال حاظر باشه نه چند سر و گردن پایین تر یعنی کاربرای ویندوز موبایل تو سال سوم انتظار تکمیل این سیستم عامل هستند در صورتی که پروژه اندروید N کلید خورده مدتیه

micpet
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

هنوز خبری از فعال شدن led برای لومیا ۷۳۰ نیست :(((

حسین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

خیلی باحاله از وقتی گوشیمو فروختم همه چی داره درست می شه. نوش جونتون تغییرات باحال باحال

  رضا شیری
  💔 14 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  اگر از گوشی هایی داشتی که به ۱۰ آپدیت نمیشده اصلا ناراحت نباش داداش چون هر نسخه ای هم که میاد برای اون سری دیگه آخرین بیلد همون ۱۶۴ چیز جدیدی پس درکار نیست
  اگرم که از گوشی هایی بوده که آپدیت رو میگیره بازم ناراحت نباش چون ۱ سال فرصت داری تا وقتی که ویندوز موبایل به بلوغ کامل رسید بری و دوباره بخری ی گوشی خوب ایشالا

   حسین
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

   ۵۳۵ بود ولی این مدت که وینفون داشتم متوجه شدم سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل برای آینده خیلی برنامه داره فعلا چیز غافل گیر کننده ای در مقابل رقبا نداره صبر و صبر ……

    مجتبی
    💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

    ناشکر بودی اخوی، ۵۳۵ رو چرا فروختی ، با گوشی سیصدی که قرار نبود آپولو هوا کنی
    منم ۵۳۵ دارم راضیم ازش، چون ب جز دوربین میبینم که از نظر کار کرد گوشی من با گوشی مثلا آیفون ۶ دوستم فرقی نداره، یعنی ما ایرانیا زیاد از ی گوشی استفاده ی تخصصی نمیکنیم، اون ۲.۵ داده گوشی، تنها تفاوتش با گوشی من دوربینشه، البته ب کاربر هم مونده، ته استفاده ی دوستم از آیفونش همین تلگرام و اپ های اجتماعیه و عکسه
    با گوشی سیصدی واقعا باید راضی باشیم، که ویندوز ۱۰ رو داریم، الان من رو لپ تاپ هم ویندوز ۱۰ دارم، واقعا شباهت های گوشی و لپ تاپم جذاب و جالبه اونم ی گوشی ارزون قیمت
    ویندوز ۱۰ رو ۵۳۵ کارکرد خوب و قابل قبولی داشته تا حالا و راضیم ازش، همچنین آمدن آپدیت های مکرر برای گوشی های مایکروسافتی ، حس زنده بودن سیستم عامل و گوشی رو ب آدم میده و همچنین واقعا هیجان انگیزه گرفتن بیلد های جدید
    در مورد بیلد جدید
    قسمت ستینگ خیلی قشنگ و زنده شده، آوردن کلید دوربین ب لاک اسکرین هم حرکت خوبی بوده
    گویا تو این بیلد اون مشکل کرش شدن ها رو نداشته باشیم، چون اپ ها تو بک گراند باقی میمونن و بسته نمیشن، اینو بگم بیلد قبلی هیچ اپ یا برنامه ای از جمله سیستمی و غیره تو بک باقی نمیموند و وقتی هم صفحه خاموش میشد اگه داخل بازی یا اپی بودی بسته میشد، بیلد ها با تلگرام سازگاری داشتن تا حالا، ب جز یکی دو مورد تو بیلد ۱۰۵۸۶.
    البته گوشیم تو شارژه هنو داخل بازیا امتحان نکردم ببینم چجوریه
    دوربین دچار مشکل شده و ارور میده و گویا بایس منتظر بیلد بعدی باشیم
    پیشرفتش راضی کننده بوده
    فقط ی چیزی اونم عجیبه و اینکه ، لاین از اولین اپ های اجتماعیه که برا ویندویز ۱۰، rebuilt شده و خیلی هم خوب شده بود، ولی ظاهرا با ویندوز ۱۰ incompatible شده!!! اپی که برا وین ۱۰ نوشته شده با وین ۱۰ مشکل داره یا بلعکس!
    با چند بار حذف و نصب هم نتونستم واردش بشم 😐
    فعلا همینا

     miladv
     💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

     “منم ۵۳۵ دارم راضیم ازش، چون ب جز دوربین میبینم که از نظر کار کرد گوشی من با گوشی مثلا آیفون ۶ دوستم فرقی نداره”
     اقا افق کدوم سمته؟

    میثم
    💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

    ۵۲۵ آپدیت رلیز چنروز پیشو گرفتم، دمش گرم! وجدانا ! خیلی خوب شد مخصوصا آپدیت دوم

LimLum
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام..این عکسی که روی لاک اسکرینش هست رو از کجا بیاریم؟؟
مدیر جان زحمتشو بکش بذار لینک عکسشو واسمون
یه مشکلی هم دارم..من وقتی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل رو نصب کردم،تقویم جلالی روی صفحه لاک اسکرین بود،ولی وقتی یه بار تو تنظیمات لاک اسکرین رفتم دیگه تقویم جلالی روی لاک اسکرین جزئیاتش نشون داده نمیشه،کسی میدونه مشکل چیه؟مدل گوشیم ۹۳۰

  Behruz
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  جناب LimLum
  تقویم جلالی را حذف کن دوباره نصب کن حل میشه.
  اگه نتونستی از استور پیدا کنی برو اج و در گوگل بنویس Jalali calendar و از آدرس استور مایکروسافت که در نتایج جستجو میاره دانلود کن. البته باید اج در حالت mobile version باشه.

Behruz
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

بعد از دریافت نسخه رسمی از اینسایدر خارج شده بودم اما با تعریفهایی که دوستان از این بیلد داشتن دوباره اینسایدر شدم و دارم دانلود میکنم. Lumai 535

Amir72 hawk
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

کسایی که این بیلد رو گرفتن،تو قسمت ادیت اکشن سنتر هرگز چیزی رو on/off نکنید….من این کارو کردم، الآن تو اکشن سنترم فقط گزینه all setting رو دارم،بقیه دیگه نمیان!! سافت ریست هم کردم، درست نشد 🙁

ramin
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام، دوستان چرا نمیتونم با ۹۲۵ این آپدیت رو بگیرم؟ حلقه fast هم هستم

علی احمدی
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

]چنتا آپدیت اینجوری بده یهو پیشرفت خوبی میکنه. ب هر حال دوس داریم ویندوز ۱۰ موبایل تکامل پیدا کنه و داشته باشیمش دیگه.

roochi
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام دوستان یه سوال برا عبور از فیلتر تو وینفون وه چیکار باید کرد البته رایگان

  erfan.226
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  برنامه touchvpn رو بگیرید.

HaMeD
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

ولی خداییش دم مایکی گرم، تازه گفته امسال تمرکزش رو موبایل نیس، اینجوری اپدیت مبیده بیرون
وای به حال اینکه تمرکزش سال دیگه رو موبایل باشه ، میترکونه😍❤

mohsen_lumia 520
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

این led نوتیفیکیشن برای لومیا ۷۳۰/۷۳۵ کی بالاخره فعال میشه؟! منکه هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم …. قرار بود تو ویندوز ۸.۱ آپدیت دومش فعال بشه که نشد گفتن تو ویندوز ۱۰ فعال میشه بازم نشد! …

  امین
  💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  گابریل منو حلال کن. چقدر واسه بیلد قبلی که روی گوشیم نصب کردم و پر از باگ شد واسه خونوادت دعا کردم. خدا منو ببخشه

فرشید
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام. من شاخه اسلو هستم.برای گرفتن این بیلد باید تو برنامه اینسایدر فقط فست و بزنم کافیه یا باید از اینسایدر لیو بدم از اول عضو شم؟

parham
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام
بعد از نصب اپدیت مشکلی در ویندزو هلو به وجود اومده یعنی وقتی صفحه رو روشن میکنی باید با پین وارد بشی و ویندوز هلو اتوماتیک کار نمیکنه
اگه کسی میدونه کمک کنه
۹۵۰xl

  ALIREZA Vaziri
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  منم با ویندوز هلو مشکل دارم توی این بیلد جدید و اینکه هنوز هم otg توی ۹۵۰ کار نمیکنه

mh
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

تو این قسمت آپدیت تو تنظیمات یه گزینه ای هست که choose how updates are installed
مال من هیچ زیرگزینه ای توش نیست و نمی شه چیزی رو انتخاب کرد. تنظیمات ری استارت هم غیرفعاله و نمیشه انتخابی کرد. شماها هیچکدو همچی مشکلی ندارید؟

mh
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

تو قسمت نوتیفیکیشن هم فقط سه تا اپلیکیشن فون و اوتلوک میل و مسیجینگ هستند که می شه انتخاب کرد نوتیفیکیشنشون نشون داده بشه.

mohammad.h.s
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام

بچه ها من لومیا ۵۴۰ دارم بعد از آپدیت به این بیلد دوربینم کار نمیکنه….کمرا باز میشه ولی اررور camera wont start میده با کد ۰xA00F424A(0x80070032) کسای دیگه این مشکل و ندارن؟؟؟

حتی از استور اپدیت برنامه کمرا رو هم گرفتم ولی درست نشد…..

  امین
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  از منم همین ارور رو داد اما اوکی کردم دیگه نداد مشکلی هم ندارم با دوربین

Nadergh007
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

اینجا میتونید ویژگی های بیشتری در قالب یه کانسپت ببینید:
http://www.aparat.com/v/RyXiV

فرید
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

Lumia 640 XL LTE Dual Sim
زدم نصب شه، تقریبا وسطای نصبشه.
دستشون درد نکنه، به نظر بیلد خوبی میاد.

فقط انصافا من هنوزم تو کف یه Delivery Report درست حسابی واسه SMS ها موندم.

امینو
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام بیلد رو گرفتم ☺ صورتک ها خیلی ناز شدن
پخش موزیک با قفل شدن صفحه قطع نمیشه
اکشن سنترم رو میتونم ادیت کنم. وی پی ان رو اضافه کردم
ظاهرا هیچ مشکلی نیس
باطری کمی بهتر شده
درکل عالیه اگر همبن روال پیش بره👌❤
یک سوال:
برای شرکت تلگرام کجا فیدبک بدیم که ترتیب اثر بدن؟
فیدبک های استور رو که تلگرام نمیخونه. تاچ در تلگرام گاهی پایین بالا میزنه! و پخش صوتی کماکان در تلگرام با لاک شدن قطع میشه. چکار میشه کرد باهاش؟

رضا شیری
💔 7 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

در جواب دوست خوبمون که گوشی ۵۰۰ تومنیه مایکرو رو با آیفون ۲.۷ تومنی مقایسه میکنه و میگه هردوتاشون مثل هم و یک جور کاربری داره!
دوست خوبم وقتی تفاووت قیمتی شدید میبینی چند دلیل داره همون آیفون ۶ رو برات مثال میزنم
محافظ صفحه نمایش ” حافظه داخلی ” حافظه رم” نوع پشتیبانی از ۴ جی ” کیفیت و قدرت دوربین ” جنس عالی بدنه ” پتنت های متعدد اختصاصی و ۱۰ ها چیز دیگه جدای از سیستم عامل… مثل گوشی نوت ۴ یا ۵ که مهشر هستند در نوع خودشون حالا جدای از سیستم عاملشون هر سه رو کنار هم بزاریم تا ببینیم کدوم موفق تر و آیا ی گوشی ۵۰۰ تومنی از همه لحاظ با ی گوشی ۱ تا ۳ ملیون تومانی برابر؟

javad
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

علت اینکه صفحه گوشی در بازیها به صورت نصفه نیمس و آیکونها نصفش زیر قرار میگیره چیه لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند؟مدل گوشی ۵۳۵

ناصر التیام
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام آقای مرادی
دو هفته قبل بیلد ۱۶۴ رو نصب کردم همه چی خوب بود فقط اتصال به کامپیوتر مشکل داشت
هفته گذشته بیلد ۱۴۲۹۵ رو نصب کردم مشکل قبلی حل شد ولی چند مشکل دیگه اضافه شد
مهمترینشون اینه سیم کارتم به اینترنت وصل نمیشه یعنی از طریق سیم کارت نمیتونم وصل شم
سبم کارتمو گذاشت روی یه گوشی اندرویدی و بع عنوان wifi ازش استفاده میکنم
ضمناً گوشیم ۱۵۲۰ هستش
البته تعدای از برنامه ها هم کرش دارن
هادر ریسیت هم کردم جواب نداد بعضی از گزینه ها هم انگلیسی هستند که با تعویض زبان گوشی به هر زبان دیگه ای تغییری ندارن
امروز بیلد ۱۴۳۲۲ رو نصب کردم دو تا مشکل خیلی مهم باقی مونده
هنوز سیم کارت به شبکه وصل نمیشه
منوهای انگلیسی بیشتر شدن . در تنطیمات کلیه منوها انگلیسی هستند.
بهتربن بیلد همون بیلد ۱۰۷ و ۱۲۲ بودن

  G.L.C
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  دوست عزیز ناصر جان حتما مشکل متصل نشدن سیم کارتت به شبکه از جای دیگه هست
  گوشی من ۱۵۲۰ هست و الا بیلد ۱۴۲۹۵ روی گوشیم نصبه و هیچ مشکلی از بابت شبکه ی سیم کارت ندارم و راحتی از شبکه ۳g استفاده میکنم
  یه بار دیگه تنظیمات شبکه اپراتورت رو روی گوشی نصب کن احتمالا مشکلت رفع شه

Reza Mahdavian
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

وینفون حتما اطلاع رسانی کن.
بالاخره بعد از سال ها با آپدیت دیشب مشکل دلیور sms حل شد. الان وقتی sms دلیور بشه دیگه یه پیام جداگانه نمیاد. دقیقا زیر همون پیامی که ارسال کردی مینویسه Delivered که عالیه. از این بهتر دیگه نمیشد.
در ضمن گزینه جدید Only 4G or 3G به قفل شبکه اضافه شده.

پویا آبسالان
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

اس ام اس دلیوری تغییر کرد و از الان پایین اس ام اس فرستاده شده مینویسه دلیورد

kas12a
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام
یک سوال
من بیلد رداستون رو که دریافت میکنمباعث میشه cellular data and sim گوشی از کار بیفته!!!!!!!!!
از اکشن سنتر کلا هنگ میکنه
از طریق تنظیمات گوشی هم برنامه باز نمیشه.
مشکل از کجاست؟
چیکار باید کنم؟
گوشیمم ۶۴۰ xl هست

امین
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

مهمترین خوبیه این بیلد به نظرم بهینه شدن مصرف باتریشه دیگه گوشی داغ نمیکنه من ۷۳۰ دارم نسخه رسمیش از نظر باتری افتضاح بود ناچاراً یا باید بر میگشتم ۱’۸ یا اینکه همین بیلدو نصب میکردم. اخرشم نفهمیدم رسمیش چرا اینجوری بود

amir45us
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام دوستان شما ها که دانلود کردین دوربین اصلی گوشی از کار افتاده یا نه مندوربین اصلی از کار افتاده ولی camera 360 دارم اون کار میکنه
گوشیمم ۵۳۵

yahya
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام ارور ۷۹۸ VPN یعنی چی ؟ وی پی ان کار نمیکنه .

ناصر التیام
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

آقای مرادی عزیز مشکلم در خصوص سیم کارت همراه اول حل نشد هم دائمی گذاشتم و هم اعتباری
البته به دونه رابتل داشم که با اون جواب داد
مشکل این عزیزمون kas12a هم مثل من هستش
اکثرمنو ها در تنظیمات و مایکروسافت اج فارسی نیست

محمد
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام دوستان من جدیدا ویندوزی شدم لومیا ۶۴۰xl
سوالی داشتم من نسخه رسمیو ویندوز ۱۰ و نصب کردم بعد اینسایدر حلقه فست شدم همین بیلدو نصب کردم حالا اگه بخوام از اینسایدر بودم خارج بشم آپدیتای رسمیو بگیرم چه کنم ممنون دقیق توضیح بفرمایین…

  hesamg59
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  سلام.. از همون برنامه ی ویندوز اینسایدر که وارد شدید.. گزینه ی آخری رو انتخاب کنین ( غیر از fast و slow )

امینو
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام!!
سلام!!!
سلام !!!!
یه خبر خوووووب !!!
***
تو بیلد آخری اس ام اس ها (پیامک) دلیور شدنشون با پیامک نیس و زیرش می نویسه دلیور!!!
***
بخاطر این مژده بهم زیر لفظی بدین مدیران سایت وینفون 🙂
البته زیر لفظی رو قبل گفتن خبر میگیرن اما من به شما اعتماد دارم 😉

پویا
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

لویما ۵۴۰ دارم بیلد جدیدو دریافت کردم.بعد دریافت ریست فکتوری زدم .اولین مشکلی که برخوردم قسمت وارد کردن اکانت مایکروسافتم بود .ایمیل من ورود دو مرحله هست یعنی بعد ورد پسوردم باید یه کد میاد به صورت اس ام اس اونم وارد کنم که تو قسمت دوم برای ورد رمز اس ام اس داخل کادر هر چی تایپ میکردم عدد وارد نمیشد و بار اخری وارد شد وقسمت اخر ارور داد متاسفانه بعد از چند بار خاموش روشن کردن و در اوردن باطری همین مشکل پا بر جا بود مجبور شدم از داخل سیستم دسکتابم وارد ایمیلم بشم و ورود دو مرحله ای ر غیر فعال کنم. با این کار مشکلم حل شد. مشکل دومم تا الان قسمت دوربین هست که بعد اپدیت به نرم افزار کمرا دوربین کار نمیکنه . تصویر نشون میده ولی روه صفحه یه اروری نوشته که میگه باید گوشیو راه اندازی مجدد گنید. به غیر این دوتا مشکل در کل بیلد بسیار خوبیه و تغییرات زیادی توش به چشم میخوره که واقعا از مایکروسافت انتظار نمیرفت با این روالی که پیش میره به این زودیا این تغییراتو اعمال کنه. نظر شخصی خود من اینکه حداکثر تا ۴-۵ ماه اینده ویندوز موبایل به اون جایی که باید برسه میرسه . تکمیل شدن نواقص بهینه شدن سرعت و مصرف باطری و رفع باگها و همچنین تا ان زمان انتنشار برنامه های یونیورسال فراوان برا دسکتاب و موبایل وهماهنگیه فوق العاده میان پلتفرم های مختلف . و جذهب شدن برنامه نویس ها به سوی ویندوز!!!

Maj75
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

خدایی دمش گرم داره روح میبخشه به ویندوز.
ولی وجدانن قول هالو ویندوز رو میدونید که داده بودن؟؟؟هنوز اماده نشده.این چه وضعشه. باتری ها یکم قوی بشن . کیفیت دوربین ها دوباره برگردن. چرا اینارو رسیدگی نمیکنن. ایموجی ها مهم نیستن که.
قابلیت کار با یه دست هم خیلی مشکل داره خیلی.
کرتانا رو سه بار صدا میزنم یبار میشنوه کر شده قبلا اینطوری نبود.رسیدگی کنن خوب نمیشه؟

امین
💔 1 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

Touch vpn من جدیدا وصل نمیشه از شمام همینطوره؟

  hesamg59
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  برای منم مدتیه از کار افتاده

Behruz
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

من این بیلد رو دریافت کردم.
دوربین کار نمیکنه. نمیدونم چه برنامه ای بجاش نصب کنم؟
سرعت و روانیش از نسخه نهایی ویندوز ۱۰ کمتره.
دکمه دوربین در صفحه قفل هم چون دوربین کار نمیکنه بدرد نمیخوره.
اینترنت سیمکارت کار میکنه.
مزیت مهمش همون پیام Delivered هست.

  امینو
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

  بهروز جان شما به جان خودم، هارد ریست لازمی.
  این ایرادات در این بیلد نیس باور کن

   Behruz
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

   هارد ریست هم کردم درست نشد. دوربین کار نمیکنه. سرعتش کمه و روان نیست. اما همونطور که گفتم Delivered دیگه نمیاد و این خیلی خوبه. ولی مجبورم بخاطر دوربین و سرعت کمش دانگرید کنم.

محمد
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

واسه من نمیومده….چرا …۶۴۰ دارم چکار منم

محمد
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

دوستان برای این که بتونم نسخه رسمی ویندوز ۱۰ دوباره نصب کنم و اینسایدر نباشم باید دوباره برگردم ویندوز ۸.۱؟

  Behruz
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

  بله دوست عزیز.
  فکر کنم منم باید اینکار رو بکنم. چون این نسخه آزمایش دوربین رو از کار انداخت.

امین
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

اقا من این بیلد اخری رو گرفتم مشکلی نداشتم تا امروز که هیچ شبکه وای فای بیدا نمیکنه cellular هم که کار نمیکنه هنگ میکنه میخوام بازش کنم بعداس ام اس هام هم نمیرن از کسی هم واسم نمیاد کسی اینجوری شده؟ الان با کامبیوتر اومدم

iman.mjj
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

وینفونی های عزیز دقت کردین تو بیلد جدید۳۲۲دلیوری زیر اس ام اس میاد، دیگ پیام دلیوری نمیده

علی رضاپور
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

من لومیا ۶۴۰ ایکس ال دارم . این نسخه رو نصب کردم و مشکلی ندارم. چند وقت به چند وقت بیلد جدید میاد؟

فردین
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

سلام
من این بیلد رو نصب کردم و پر از مشکل هستش
۱. شبکه وای فای بعد یه مدت استفاده دیگه پیدا نمیکنه
۲. مصرف باتری خیلی زیاد شده
۳.دوربین کار نمیکنه
۴.وقتی وارد یه سری برنامه ها میشم میاد بیرون بدون ارور ( ۴-۵ تا برنامه رو اینجوری میکنه )

به نظرم اگه تا الان نگرفتید دانلود نکنید

  فردین
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵

  Lumia 535

amin003
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵

برسی کردم رو گوشی من این بیلد مششکلی نداره و عالی و روون باتری خوبه مشکل وایفام برا همون آبدیت نرمافزار بود و بهش بر نخوردم .
باتریم بهش دقت زیاد نکردم ام مشکل کحسوس یا داغ شدگی گوشی نداشت .
کرتانام ویزگی فرستادن نوتیفیکیشن به دیگر دستگاه پیدا کرده به نظرم به زودی ارسال اس ام اس از تریق پی سی با هین ویژیگی افزوده میشه.
فقظ نباید نرمافزارا سیستمیتونو آپدیت کنین ( گلنس و نتورک و موشنو …) به اضافه هیر مپ و هیر درایو ( روی نرم افزا سلفی تاثیر داره 😐 حالا چرا دیگه تعجب داره ربطش )
که داخل لیست نرمافزارا قبلا نصب شده میرید هم نوشته چه نرمفزاری با سیستم شما نا همگون است.
گوشیم ۶۴۰XL

  amin003
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵

  ببخشید اون بالا آپدیت نکنین بود .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام