Lumia-950-windows-10-mobile-hero

مایکروسافت امروز بیلد ۱۴۳۲۲ ویندوز ۱۰ موبایل از به روز رسانی رداستون را برای اینسایدرهای حلقه Fast منتشر کرد. همان‌طوری که در خبر انتشار بیلد نیز اعلام کردیم، بیلد ۱۴۳۲۲ ویژگی‌های بسیاری را به همراه دارد که البته در طی روزهای گذشته نیز تصاویری از برخی تغییرات را مشاهده کردیم اما حالا اینسایدرها می‌توانند این ویژگی‌های جدید را آزمایش کرده و پیشنهادات خود را برای مایکروسافت ارسال کنند. این بیلد تنها برای گوشی‌هایی که با ویندوز ۱۰ موبایل سازگار هستند در دسترس است.

ویژگی‌های جدید بیلد ۱۴۳۲۲ ویندوز ۱۰ موبایل

در ادامه ویژگی‌های جدید این بیلد را از زبان گابریل آئول، مدیر بخش توسعه‌دهندگان و پروژه اینسایدر ویندوز می‌خوانید.

بهبودهای اکشن‌ سنتر و اعلانیه‌ها

بهبودهای بصری اکشن سنتر: از این پس، هر اعلانیه مربوط به یک اپلیکیشن که دریافت می‌شود، در یک بخش نمایش داده خواهند شد و آیکون برنامه به طور مکرر نمایش داده نخواهد شد. یعنی اگر شما در اپلیکیشن واتس اپ چند پیام دریافت کرده باشید، یک اعلانیه در اکشن سنتر نمایش داده می‌شود و شما با ضربه زدن بر روی آن اعلانیه، می‌توانید سایر اعلانیه‌ها که به صورت زیر مجموعه قرار می‌گیرند را مشاهده کنید. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا فضای بیشتری را در اکشن سنتر در اختیار داشته باشید تا بتوانید محتوای سایر اعلانیه‌ها را نیز به راحتی مشاهده کنید.

win10m 14322 4

بهبودهای بصری اعلانیه‌ها: ما در نظر داریم تا اعلانیه‌های اکشن سنتر را کاربردی‌تر کنیم تا بتوانند از لایه‌های بیشتری پشتیبانی کرده و همانند کاشی‌های زنده اطلاعات مفیدی را به کاربر نشان دهند. از این پس، اعلانیه‌هایی که دارای تصویر هستند، تصویر آن‌ها در مقایسه با گذشته بزرگ‌تر نمایش داده می‌شود. اعلانیه‌ها اکنون می‌توانند “تصویر شاخص” داشته باشند که این می‌تواند تصویر اعلانیه‌ها را حتی بزرگ‌تر نیز نمایش دهد تا محتوای آن خواناتر شود.

win10m 14322 5

اعلانیه‌های کرتانا در اکشن سنتر: ما به کرتانا قابلیتی را اضافه کردیم تا بتواند اعلانیه‌های بیشتری را در اکشن سنتر نمایش دهد. این کار صرفاً برای آن است که مطمئن شوید هیچ مورد خاصی مانند قرار ملاقات، یک جلسه مهم و یا هر چیز دیگری که نیاز دارید کرتانا به شما یادآوری کند را از دست نمی‌دهید.

شخصی سازی اعلانیه‌های در اکشن سنتر: شما اکنون می‌توانید اعلانیه‌ها را به صورت خاص برای هر اپلیکیشن، مدیریت کنید. برای این کار کافیست به مسیر (Settings > System > Notifications & actions) بروید و تعیین کنید که چه اعلانیه‌ای مربوط به یک اپلیکیشن برای شما از سایر اعلانیه‌ها مهم‌تر است. شما می‌توانید تعیین کنید که اعلانیه‌ها در یکی از دسته‌های معمولی، بالا (مهم) و یا برتر (خیلی مهم) قرار گیرند. علاوه بر این، شما می‌توانید تعداد اعلانیه‌های مربوط به هر اپلیکیشن که می‌خواهید در اکشن سنتر نمایش داده شوند را تعیین کنید (تعداد پیش‌فرض اعلانیه‌های مربوط به هر اپلیکیشن، ۳ عدد است) اگر می‌خواهید تعداد اعلانیه‌هایی که از هر اپلیکیشن در اکشن سنتر به نمایش در می‌آیند بیش از سه عدد باشند، می‌توانید بر روی Expand تَپ کرده و تعداد مورد نظر را تعیین کنید.

شخصی سازی اکشن‌های سریع یا Quick Actions در اکشن سنتر: شما اکنون می‌توانید Quick Actionهایی که در اکشن سنتر نمایش داده می‌شوند را حذف کرده، اضافه کنید و یا این‌که آن‌ها را جابه جا کنید! برای شخصی سازی Quick Actionها، کافیست به مسیر (Settings > System > Notifications & actions) بروید. در این بخش از تنظیمات، شما یک شبیه ساز از Quick Actionهای اکشن سنتر را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید انگشت خود را بر روی آن‌ها نگه دارید و هر کدام را که خواستید حذف کرده و یا اگر مورد جدیدی را مدنظر دارید، به اکشن سنتر اضافه کنید. همچنین شما اکنون می‌توانید همانند کاشی‌های زنده، با حرکت دادن هر یک، آن‌ها را جابه جا کنید. علاوه بر این، یک گزینه در همان بخش از تنظیمات وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد Quick Actionهایی را که می‌خواهید در اکشن سنتر نمایش داده شوند را انتخاب کنید.

sgd

بهبودهای کرتانا

افزوده شدن راه‌های بیشتر جهت ایجاد یادآورها: ما اکنون فرآیند ایجاد یک یادآور در کرتانا را بسیار ساده و سریع‌تر از گذشته کرده‌ایم و دو روش جدید را ایجاد کرده‌ایم که به کمک آن‌ها می‌توانید یادآورها را تنظیم کنید. اولین روش، ایجاد یک یادآور تصویری است و شیوه کار آن نیز به این صورت است که شما از چیزی که می‌خواهید به شما یادآوری شود یک عکس می‌گیرید. به عنوان مثال اگر در یک فروشگاه یک نوشیدنی را نوشیده‌اید و می‌خواهید کرتانا بار دیگر آن نوشیدنی را به شما یادآوری کند، کافیست از آن عکس بگیرید. روش دیگر ایجاد یادآورها از طریق محتوای اپلیکیشن‌های یونیورسالی است که به صورت پیش‌فرض در ویندوز ۱۰ هستند (مانند مایکروسافت اِج یا اپلیکیشن اخبار) با استفاده از این ویژگی شما محتوایی که می‌خواهید کرتانا به شما یادآوری کند را با او به اشتراک می‌گذارید، بنابراین اگر دوستتان مقاله‌ای را برای شما ارسال کرده باشد شما فراموش نمی‌کنید که آن را مطالعه کنید. شما می‌توانید یک مقاله را از طریق اپلیکیشن اخبار با کرتانا به اشتراک بگذارید تا بعداً به شما یادآوری کند که آن را مطالعه کنید.

win10m 14322 6

به روز رسانی بخش تنظیمات ویندوز ۱۰ موبایل

آیکون‌های جدید برای تنظیمات زیر مجموعه: اکنون هر بخشی از تنظیمات، آیکون‌هایی منحصر به فرد و مرتبط با آن بخش را دارد و کاربر به راحتی تنظیمات مرتبط را از روی آیکون شناسایی می‌کند. این آیکون‌های جدید وقتی که تنظیمات را بر روی منوی استارت Pin می‌کنید نیز نمایش داده خواهند شد. تغییر دیگری نیز در بخش جستجوی تنظیمات اعمال شده و اکنون این بخش وقتی که شما یک عبارت را در آن جستجو می‌کنید، با توجه به موضوعی که جستجو کرده‌اید تنظیمات مرتبط را نمایش خواهد داد. این تغییرات برای راحتی کاربر و همچنین سرعت بخشیدن به یافتن تنظیمات اعمال شده‌اند.

win10m 14322 3

بخش مربوط به تنظیمات نوار ناوبری و تنظیمات ویبره این نوار: اکنون در تنظیمات (مسیر: Settings > Personalization > Navigation bar) ما بخشی را مربوط به تنظیمات نوار ناوبری ایجاد کرده‌ایم. شما اکنون می‌توانید در این بخش جدید، تنظیماتی از قبیل ویبره به هنگام فشردن دکمه‌های نوار ناوبری و یا دابل تَپ بر روی نوار ناوبری برای خاموش کردن صفحه را اعمال کنید.

win10m 14322 2

جابه جا شدن تنظیمات صفحه گلنس: از آن‌جایی که ما سعی داریم تا یافتن تنظیمات را برای کاربران ساده‌تر کنیم، بنابراین تنظیمات مربوط به صفحه گلنس را از بخش Extras خارج کرده و در مسیری جدید به آدرس (Settings > Personalization > Glance screen) قرار داده‌ایم. به دنبال انجام این کار، دیگر نیازی نیست که تنظیمات صفحه گلنس از طریق استور به روز رسانی و یا دانلود شود.

win10m 14322 1

به روز رسانی بخش مربوط به ذخیره باتری و بهبود تجربه ذخیره باتری: همانند چیزی که در بیلد PC در هفته گذشته دیدیم، اکنون در بخش تنظیمات، یک بخش مشترک برای تمام تنظیمات مربوط به ذخیره باتری وجود دارد که علاوه بر تنظیمات ذخیره باتری، صفحه مربوط به مصرف باتری را نیز شامل می‌شود و شما می‌توانید تنظیمات مربوط به مصرف باتری هر اپلیکیشن در پس زمینه را کنترل کنید. همچنین شما می‌توانید تعیین کنید که وقتی باتری به یک درصد خاصی رسید، حالت ذخیره باتری روشن شود (مقدار پیش‌فرض بر روی ۲۰ درصد است). این موردی بود که در ویندوزفون ۸.۱ داشتیم و اینسایدرها درخواست کردند تا مجدداً آن را در ویندوز ۱۰ موبایل و PC اضافه کنیم.

تغییرات بخش مربوط به به روز رسانی تلفن: شما اکنون می‌توانید در این بخش تعیین کنید که چه زمانی بیشتر از تلفن استفاده می‌کنید و همانند رایانه، ساعات فعال را انتخاب کنید. با انجام این کار، ویندوز به صورت خودکار در ساعاتی که شما از گوشی زیاد استفاده می‌کنید، به روز رسانی‌ها را نصب نمی‌کند.

اموجی‌های به روز شده

در این بیلد، ما اموجی‌های جدیدی را به تلفن شما افزوده‌ایم و به عنوان بخشی از این ویژگی جدید، بخش مربوط به اموجی‌ها بر روی صفحه کلید را به روز رسانی کرده‌ایم تا خیلی سریع‌تر و راحت‌تر به این اموجی‌های جدید دسترسی داشته باشید. بخش اموجی‌ها اکنون شامل دسته‌های مورد علاقه، لبخند، حیوانات، مردم، مناسبت‌ها و اشیاء، غذاها و گیاهان، حمل و نقل و مکان‌ها و نمادها می‌شود.

wp_ss_20160413_0019-992x1024

MICROSOFT-EMOJI-V3

بهبودهای مایکروسافت اِج

تجربه‌ی copy/paste بهتر: ما بهبودهایی را در فرآیند کپی/پِیست از مرورگر بر روی تلفن و بالعکس انجام داده‌ایم. وقتی که شما متنی را در نوار آدرس و یا در یک وب سایت می‌نویسید، اکنون می‌توانید با استفاده از گزینه Paste که در بالای کیبورد ظاهر می‌شود نیز استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید متنی را انتخاب و کپی کنید، نماد copy در نزدیکی متن انتخابی ظاهر خواهد شد که می‌توانید خیلی سریع از آن استفاده کنید.

عملکرد بهتر برگه‌ها (Tabs): مایکروسافت اِج اکنون این امکان را به شما می‌دهد تا کنترل بهتری بر روی برگه‌ها داشته باشید. به عنوان مثال اگر شما بر روی لینکی کلیک کنید و آن لینک یک برگه جدید را باز کند، شما می‌توانید با زدن دکمه Back، به راحتی آن برگه را بسته و به فعالیت آن خاتمه دهید.

پشتیبانی از USB اِتِرنت در حالت کانتینیوم اضافه شده است

گوشی‌هایی که از قابلیت کانتینیوم ویندوز ۱۰ موبایل پشتیبانی می‌کنند، اکنون از USB اِتِرنت نیز پشتیبانی خواهند کرد. اگر شما به واسطه Display Dock به لومیا ۹۵۰ یا ۹۵۰XL کابل USB اِتِرنت را متصل کنید، مشاهده خواهید کرد که در حالت کانتینیوم و با استفاده از کابل اِتِرنت به اینترنت متصل خواهند شد و اگر وای فای در اختیار ندارید می‌توانید از آن استفاده کنید. اما نکاتی در خصوص این قابلیت هستند که باید به آن‌ها توجه داشته باشید:

 • پس از اولین اتصال، ممکن است که یک پیغام خطا را مشاهده کنید. نگران نشوید، چرا که وسایل شما هیچ مشکلی ندارند و این پیغام خطا به اشتباه به نمایش در می‌آید و در بیلدهای بعدی این خطا برداشته خواهد شد.
 • در حال حاضر امکان پشتیبانی از همه‌ی آداپترها وجود ندارد و در آینده مدل‌های بیشتری اضافه خواهند شد.
 • در این بیلد، وقتی که شما با استفاده از کابل اِتِرنت به اینترنت متصل می‌شوید، هیچ پیامی مبنی بر اتصال شما به نمایش در نخواهد آمد. اگر بخواهید که از اتصال خود مطمئن شوید می‌توانید داده‌های تلفن همراه و یا وای فای را خاموش کنید.
 • ویندوز ۱۰ موبایل هم اکنون از پیکربندی پروکسی برای وای فای و کانکشن‌های VPN پشتبانی می‌کند. پشتیبانی از پیکربندی پروکسی برای اتصالات LAN، در بیلدهای بعدی افزوده خواهد شد.

تجربه بهبود یافته در صفحه قفل (لاک اسکرین)

دکمه مجازی دوربین در صفحه قفل: وقتی که گوشی شما قفل است، دکمه Back بر روی نوار ناوبری، به دکمه‌ی دوربین تبدیل می‌شود و اگر آن را نگه دارید مستقیماً وارد اپلیکیشن دوربین خواهید شد.

کنترل‌های مربوط به محتواهای چند رسانه‌ای در بالای صفحه قفل نمایش داده خواهند شد: ما فیدبک‌های بسیاری را در این خصوص از سوی کاربران دریافت کردیم و امروز بسیار خوشحالیم که این ویژگی را به درخواست اینسایدرها اضافه کرده‌ایم. وقتی که شما به موسیقی گوش می‌دهید، می‌توانید خیلی راحت بر روی موسیقی خود در بخش بالایی صفحه قفل کنترل داشته باشید. اگر شما در حال گوش دادن به موسیقی باشید، به هنگام روشن کردن صفحه، دکمه‌های کنترل موسیقی در بخش بالایی صفحه قفل ظاهر خواهند شد.

win10m 14322 7

اکنون می‌توانید در اپلیکیشن Feedback Hub کامنت بگذارید

همانند ویندوز ۱۰ دسکتاپ، کاربران ویندوز ۱۰ موبایل نیز قادر خواهند بود تا در اپلیکیشن Feedback Hub کامنت بگذارند. شما می‌توانید در پاسخ به دیگر اینسایدرها و یا تیم مهندسی مایکروسافت، کامنت بگذارید و نظرات خود را بیان کنید. اکنون علاوه بر امتیاز دادن به فیدبک‌ها، می‌توانید در زیر آن‌ها کامنت بگذارید.

به زودی پیش نمایش ویژگی Messaging everywhere را دریافت می‌کنید

در آینده نزدیک، ما ویژگی “Messaging everywhere” را در حالت پیش نمایش برای ویندوز ۱۰ عرضه می‌کنیم. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که پیام‌های متنی گوشی ویندوزی خود را بر روی رایانه ارسال و دریافت کنید. در آینده شما گزینه‌هایی مرتبط با این موضوع را در اپلیکیشن پیام رسان ویندوز ۱۰ دسکتاپ مشاهده خواهید کرد.


این‌ها تمام ویژگی‌هایی بودند که در بیلد ۱۴۳۲۲ ویندوز ۱۰ موبایل اضافه شده‌اند. آیا شما این بیلد را دریافت کرده‌اید؟ این ویژگی‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWS BLOG

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ali
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

فقط برای fast منتشر شده؟!
فست شدم چیزی پیدا نمیکنه واس دانلود که 🙁

ابراهیم
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

خیلی عالی بود برای شروع آپدیت های رد استون

البته من از کلیات ویندوز ده راضیم شخصا! فقط روونی و پایداریشو به اندازه هشت و یک بالا ببرن من دیگه هیچی ازشون نمیخوام

مجتبی
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

فقط امیدوارم مشکل کرش کردن برنامه ها مخصوصا وقتی صفحه نمایش خاموش میشه حل شده باشه
چیز دیگه نمیخوام

mohsen yazdani
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

خیلیم عالی

محمدحسن
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

اقا داره عاااالی میشه هااااا 😍 کم کم داره میشه همونی که درخور اسمه کمپانیشه ☺

ali
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

۱۰۵۸۶.۲۱۸ رو دارم
فست بشم میتونم بگیرمش؟!

pezhman
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

بله میتونید

  ali
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  شانس من …..

  فست شدم ولی میگه آپدیت هست و چیزی پیدا نمیکنه …. :/

   ⒻⒶⓇⓏⒶⒹ ⒷⒺⒽⒷⓄⓄⒹⒾ
   پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

   سلام
   باید اول به نسخه رسمی آپدیت کرده باشی و بعدش اینسایدر بشی و دریافت کنی این بیاد رو

محمدحسن
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

۵۳۵ در حال دانلود آپدیت 😎

  MehraN 8
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  من مشکل دیتا داشتم وقتی دو تا سیمکارت میزاشتم مجبور شدم برگردم نسخه اصلی. اگر دیدی خوب کار میکنی خبر بده بی زحمت منم نصب کنم. مرسی

   amin003
   پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

   سلام منم همین مشکلو داشتم دوست عزیز مشکل دیتا باگ این بیلد نیست بلکه تنها ی نا همگونی ورژن نرمافزازه
   اگه نرمافزارای سیستمی مث نتورک و گلننس و موشن ….(دقیق نمیدونم مال کدومه ) رو آبدیت نکنی مشکلی پیش نمیاد .
   این موارد بالا خودشون تو بیلد جدید آبدیت شدن و با آبیدت جدید از استور باعث نا همگونی با این میشه و خرابکاذی میکنی بطوری که بعد نصب برام پیام اومد گوشی آبدیتایش بدرستی نصب نشده و باید ری استارت بشه و بعد ری استارت تمام آبدیتای سیستمی پاک شده بود و مشکل سلوار سیم حل شده بود
   امید وارم تونسته باشم به دوستان عزیز کمک کنم.
   فقط کافیه نرافزارای ستینگتونو آبدیت نکنین و به مشکلبر نخورین 😇.

  Hassan
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  آقا مگه میشه واسه گوشی شما بیاد درحالی که برای ۹۲۰ . ۱۰۲۰ و … نیست ؟؟!!!

   MehraN 8
   پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

   رداستون قرار شد برای گوشی‌هایی بیاد که نسخه رسمی رو گرفتن. ولی مثل اینکه با انگولک کردن رجیستری میشه مدل گوشی رو عوض کرد و نصب کرد

  احمدرضا
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  ۹۵۰ xl در حال آپدیت 😉

   مصطفی
   پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

   آقا شما سیم کارتت چیه؟ با ۳G مشکلی نداری؟
   من که به شدت با ۳G ایرانسل مشکل دارم.

امیرمحمد
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

تمام گوشیای موجود توی بازار این بخششون (کنترل‌های مربوط به محتواهای چند رسانه‌ای در بالای صفحه قفل نمایش داده خواهند شد) توی نوتیفیکیشن یا همون اکشن سنترشونه!بنظره من قشنگتره همون نواری که در حین پخش توی خوده گووموزیک پایین صفحه میاد همون نوار منتقل بشه به اکشن سنتر!اون قشنگتره!لااقل کاور موزیک رو هم نشوون میده!بنظرم این کنترل هیچ زیبایی نداره که هیچ خیلیم بی ریخت و بی روحه

  erfan.226
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  به گابریل توییت کردم الان.اگه بشه که خیلی خوبه.

   امیرمحمد
   پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

   دمت گرم رفیق!!من خودم این دوهزارمین بیلدیه که هم واسه این کنترل ها فیدبک دادم هم واسه قسمت کم و زیاد کردن صدا!ولی بی فاییدست کاریو میکنن که بابه دله خودشونه بعد میگن اینسایدرا گفتن

    erfan.226
    پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

    همین الان ویندوز اینسایدر زیر کامنتم پیام داد که توی فیدبک بذارم تا ببینیم لایک و رای میخوره!
    اینم اسکرین شات:
    http://uupload.ir/files/l67m_ww.png

     امیرمحمد
     پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

     دمت گرم رفیق کارت عالیه!!لینک فیدبک رو بده بریم بش رأی بدیم!!اگه لینکشو داری

  حـ می ـد
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  اینجوری در دسترس تر هستند و فقط با فشردن دکمه های کنترل صدا، خیلی سریع از هر جایی که باشی به کنترلرهای موزیک دسترسی داری. به نظرم همینجوری جداگونه بهتر از اینه که با بقیه ی قسمت ها ادغام بشه، البته یه تنظیماتی برای مدیریتش اضافه بشه خوبه

hadi
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

من تازه گرفتمش بسیار عالیه درنگاه اول تغییرات حرف نداره باید کار کرد تا ببینی باگی داره یا نه
تنها باگ فعلا من تو دوربین دیدم که وقتی اجرا میکنی یه اخطار وسط دوربین میده و نمیشه استفاده کرد که تا درست شدن این موضوع با برنامه های دوربین دیکه عکاسی میکنم
گوشیم:لومیا ۵۴۰

s
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

من الان رو ۲۱۸ هستم چک که میزنم میگه اپدیته دستگاه اینسایدر فست هم هستم 😐

ali
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

من برنامه اینسایدر رو نصب کردم اما تا مراحل فعالسازیش رو طی میکنم دوباره از اول میاره، نمیدونم چرا اینطوری میشه راهنماییم کنید، مدل گوشیم نوکیا لومیا (۶۲۵) هست.

meisam
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

Only 3g or 4g برگشته و مشکل تایپ فارسی در اج برطرف شده
نرم افزار های گروه here حذف شده

AlirezaH
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

الان یه چیزی من فهمیدم اکانتهای که ساخته بودم تو اج ویندوز اینجا تو موبایلم دارم خیلی داره جالب میشه کم کم

ارش
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

داره میشه همونی ک باید باشه. تا دیروز باگروسافت بود از فردا مایکروسافته 🙁

ritardando
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

دارم آپدیت میکنم ولی بیلدی با اینهمه تغییرات باید باگهای زیادی هم داشته باشه
از تغییرات بیلد جدید خیلی خوشحالم کاش مشکل دلیورت جداگانه ی مسیج هم کل میکردن که واقعا ضایع ست و تو مخه
ولی بازم معتقدم اگه هیچ ویژگی جدیدی هم اضاف نشه ولی در عوض تموم باگهای ریز و درشت رو برطرف کنن و پایداری سیستم و اجرای برنامه ها به خوبی سیستم عاملهای رقیب بشه همه ی ما از ویندوزموبایل راضی خواهیم بود

  SJ
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  بر خلاف چیزی که فکر میکنی (تقریبا هممون همچین چیزی فکر میکنیم 😁 ) این بیلد یکی از بهترین بیلد ها از نظر کم بودن باگ هاست، حرف نداره

حسام
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

ساعت ۶صبحه و من یکی از راضی ترین مایکروسافت داران دنیا هستم… تا قبل از این اپدیت سایه رداستون رو میزدم… اما با این تغیرات راضی ام از رداستون… محشر سشده و باد کمترین باگ در این چند ماه اخیر کهدائم در حال اپدیت بودم
من ۵۳۵ دارم

  MehraN 8
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  داداش دو سیمکارتی؟ مشکل هنگ کردن با دیتا نداره؟

sattar.n
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

دوستان
باتری چطوره؟
لطفا” تمام باگ هاشو اعلام کنید

kian
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

واو
عجب آپدیتی!
#آینده_ی_روشن

  kian
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  الان نصبش تموم شد
  خیلی بیلدش خوبه

حسام
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سه تا باگ بزرگ مشاهده شد… اول دوربین جلو با نرم افزار کمرا ارورر میده… با نرم افزار های دیگه تست کردم درست بود
کرتانا قسمت صوتیش کار نمیکنه..یعنی نمیشه باهاش صحبت کرد..و فقط مینویسه یه اشکالی وجود نداره..اما چیو نمینویسه…
دکمه هایی که برای پلیر روی لاک اسکرین میاد برعکسه.. یعنی سمت چپ و راست که باید ترک قبل و بعد باشه ،ایکونش برعکسه

  Hassanove
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  مشکل اول رو ندارم . بقیه هم هنوز چک نکردم

Pedram Metalzadeh
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

پس چرا آپدیتی نیومده برای من؟ ۱۳۲۰ دارم
هم فست کردم هم ریستارت 🙁

amrollah
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام دوستان،،میشه کمکم کنید،،من درحال هاردریست بودم ک باتری گوشی ب فنا رفت،،،گوشی رو زدم ب شارژ حالا این صفحه رو نشون میده،،یه مسلمونی ب ما کمک کنه،،گوشیم۵۳۵و وین دهhttp://uplod.ir/bcapjwzf00md/IMG_20160415_085805.jpg.htm

me-majidi
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

آینده در دستان ما ویندوزی هاست

farhad delavar
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

آقای مرادی عزیز سلام صبح بخیر،
امکان داره از این بیلد ها و امکانات واسه ما گوشی هایی که ویندوز ۱۰قسمتشون نبوده بیاد،
و ما هم استفاده کنیم😇
با تشکر

eminent
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

واااااااای عالیه برا من داره آپ میشه
حلقه فست فوقالعادس

mohammad
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام به همگی من نمیتونم بیلدانتخاب کنم برچی نمیشه همش سرور ارور میگه

امین
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

اج هنوز هم موقع زوم بعضی صفحات صفحش میره سفید میشه اما مشکل افت کیفیت متن ها در زمان زوم رفع شده مشکل cellular و وای فای هم حل شده

iman.mjj
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

واقعا دم مایکی گرم.از لحاظ سرعت و نبودن کرش عالی شده،سریع دانلود شد سریع ام نصب شد،

Boyloti
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

روش xda چیه ؟ یکی بگه چجوریههههههههههههههههههه ؟
آپدیت واسه لومیا ۹۲۰. ۹۲۵ میاد یا نه ؟
اقای مدیر کجاییی. سر تیتر بزن اطلاع رسانی کن اگه دیگه آپدیت نمیاد واسه ۹۲۰

مصطفی
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

دوستانی که ۹۵۰ دارن، با اسکنر عنبیه مشکلی ندارن؟
مال من یه تغییر کرده که نمیدونم باگه یا تغییر؟
برای باز کردن گوشی بعد از زدن دکمه قفل گوشی، صفحه لاک اسکرین میاد و با دوباره زدن دکمه قفل صفحه سیاه میشه و اسکنر چشم فعال میشه.
بعد از قفل کردن گوشی هم تا چند ثانیه اسکنر فعال میشه.
کسی با چنین موردی روبرو نشده؟

Salehifar
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

دابل تپ برای خاموش شذن صفحه رو نذارم ؟!!!
ممنون میشم اگه عزیزی داشت ، اعلام کنه. در ضمن گوشی من ۹۳۰ هست

حسام
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

بالاخره در بخش پیام رسانی پایین هر پیام عبارت “delivered”نشون داده میشه و دلیوری مسیج دیگه نمیاد
این بهترین ویژگی اضافه شدست به نظرم.لومیا ۱۵۲۰
البته بهتره به شکل دوتا تیک نشون داده بشه

pouria
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

وااااو
مهجزه شده
پیام وقتی بفرستی دیگه ی پیام جدا برای دلیورید نمیاد
زیره پیام میزنه دلیورید…!!!!!!!
لومیا ۷۳۵ ، آخرین بیلد روش نصبه
دمشوووون گرم

arm
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

چرا ۶۳۵برای ۶۳۵نبومده تازه میخواستم اینسایدر بشم دیدم نیومده😩😩

pouria
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

بلاخره جوابه اینهمه صبرو حوصلرو گرفتم
مهمترین ویژگی ک برای من خیلی ارزش داشت دلیورید مسیج بود
بعدیش کنترل موزیک از روی لاک اسکرین ک خیلی کاربردی بود
بعدیش دوربین ک روی لاک اسکرین اومده بجای دکمه بازگشت ک اصلا کاربردی در لاک اسکرین نداشت
بعدیش قابلیت خوبیه ک وقتی گوشیو از صورتت دور میکنی هنگامه مکالمه ، خودکار خودش میره روی اسپیکر ک قابل شخصی سازی هم هست
بعدیش چیدمان اکشن سنتر بود ک خیلی خوب شده و قابل شخصی سازیه
بعدیش باطریشه ک خیلی عالی شده
بعدیش قرار دادنه ایکون برای هر بخشه ک واقعا ستینگه گوشیو خیلی قشنگ و متحول کرده
روونیه سیستم عاملم ک دیگه حرف نداره
خیلی بهتر شده
مایکروسافت اج هم خیلی خوب شده و باگش برطرف شده (وقتی فارسی تایپ میکردم کرش میکردو میپرید بیرون)
برنامه مووی اند تی وی هم کرشش برطرف شده و دیگه وقتی ویدِو رو تمام صفحه میکنی دیگه کرش نمیکنه وقتی بخوای صداشو کمو زیاد کنی ، قبلا وقتی تمام صفحه بود ویدِو و دکمه صدارو میزدی یا فیلمو عقب جلو میکردی یدفعه شروع میکرد گوشی چشمک بزنه ، ولی الان خوب شده و ی لودینگ جدید هم بهش اضافه شده ک قشنگه و وقتی میخواد ویدِو رو لوود کنه نشون داده میشه
کلا راضیم از ، عالیه عاقاااااااا
عااااااالی
دمشووووووووووون گرررررررم

pouria
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

ی قابلیت جدیده دیگه هم اومده و اون اینه ک در قسمت انتخاب نوع شبکه اینترنت ک قبلا اونلی ۳ جی اضافه شده بود ی گزینه دیگه ب اسم اونلی ۳ جی اند ۴ جی هم اضافه شده

HaMeD
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

عاغااااایون داداشام، مخصوصا جناب عرفان
تاریخ حدودیی از زمانه ریلیزه رسمی رد استون ۱ ندارید؟؟
اینکه بهار یا پاییزه نه ها، این که چه ماهی میاد؟؟!!

  erfan.226
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  رداستون ۱ توی تابستون میاد به صورت رسمی.

nigc
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

۶۴۰ XL بعد از اپدیت سیستم گوشی اس ام اس ارسال نشد که برنامه اس ام اس قیلتر آپدید شد مشکل رفع شد delive هم به صورت یه نوشته زیر اس ام اس میاد ، اس ام اس هر دو سیم داخل برنامه هر دوتا سم میاد

javadsaremi
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

مشکل دیتا گوشیم حل نشده
۶۴۰xl dual sim let
موقع روشن کردن دیتا هنگ میکنه،باید خاموش کنم سیم دو رو دربیارم و روشن کنم بعد باز خاموش کنم سیم دو رو بندازم

  mojtaba
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  منم همین مشکلو دارم ی سری برنامه ها هم باز نمیشه مثل هیر ۶تگ و…

Rojan
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

عاالیههههههه خسته نباشین
عرفان جان ؟ این بیلد برای گوشی هایی که نسخه ی رسمیه ۱۰ رو دارن کی میاد ؟
هفته بعد ؟

miladv
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

تغییرات بدک نیستن.
ایکاش بسته توسعه برای لاک اسکرین منتشر کنن تا لاک اسکرین های مختلفی ساخته بشن.
همچنین میتونن مالتی تسکینگ رو ارتقا بدن.
ولی هر چقدر هم تغییرات بدن الان دیگه دیره.
فک کنم بیش از نصف جمعیت ویندوزفونی نتونستن ۱۰ رو دریافت کنن.

رضا شیری
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

اینکه نصف نتونستن بگیرن مهم نیست مهم اینه که اون نصف دیگه چشمشون ترسیده و به سمت ویندوز برنمیگردن و از طرفی هرجا بشینن از مزایای ویژه ویندوز موبایل پیش دوست و رفیق و آشنا تعریف میکنن تا اونا هم مراقب باشن
این نصف باقی مونده هم داره با کم کاری های مایکروسافت خسته میشه چون قرار بود وقتی ویندوز ۱۰ معرفی میشه حداقل در حد رقبای حال حاظر باشه نه چند سر و گردن پایین تر یعنی کاربرای ویندوز موبایل تو سال سوم انتظار تکمیل این سیستم عامل هستند در صورتی که پروژه اندروید N کلید خورده مدتیه

micpet
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

هنوز خبری از فعال شدن led برای لومیا ۷۳۰ نیست :(((

حسین
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

خیلی باحاله از وقتی گوشیمو فروختم همه چی داره درست می شه. نوش جونتون تغییرات باحال باحال

  رضا شیری
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  اگر از گوشی هایی داشتی که به ۱۰ آپدیت نمیشده اصلا ناراحت نباش داداش چون هر نسخه ای هم که میاد برای اون سری دیگه آخرین بیلد همون ۱۶۴ چیز جدیدی پس درکار نیست
  اگرم که از گوشی هایی بوده که آپدیت رو میگیره بازم ناراحت نباش چون ۱ سال فرصت داری تا وقتی که ویندوز موبایل به بلوغ کامل رسید بری و دوباره بخری ی گوشی خوب ایشالا

   حسین
   پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

   ۵۳۵ بود ولی این مدت که وینفون داشتم متوجه شدم سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل برای آینده خیلی برنامه داره فعلا چیز غافل گیر کننده ای در مقابل رقبا نداره صبر و صبر ……

    مجتبی
    پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

    ناشکر بودی اخوی، ۵۳۵ رو چرا فروختی ، با گوشی سیصدی که قرار نبود آپولو هوا کنی
    منم ۵۳۵ دارم راضیم ازش، چون ب جز دوربین میبینم که از نظر کار کرد گوشی من با گوشی مثلا آیفون ۶ دوستم فرقی نداره، یعنی ما ایرانیا زیاد از ی گوشی استفاده ی تخصصی نمیکنیم، اون ۲.۵ داده گوشی، تنها تفاوتش با گوشی من دوربینشه، البته ب کاربر هم مونده، ته استفاده ی دوستم از آیفونش همین تلگرام و اپ های اجتماعیه و عکسه
    با گوشی سیصدی واقعا باید راضی باشیم، که ویندوز ۱۰ رو داریم، الان من رو لپ تاپ هم ویندوز ۱۰ دارم، واقعا شباهت های گوشی و لپ تاپم جذاب و جالبه اونم ی گوشی ارزون قیمت
    ویندوز ۱۰ رو ۵۳۵ کارکرد خوب و قابل قبولی داشته تا حالا و راضیم ازش، همچنین آمدن آپدیت های مکرر برای گوشی های مایکروسافتی ، حس زنده بودن سیستم عامل و گوشی رو ب آدم میده و همچنین واقعا هیجان انگیزه گرفتن بیلد های جدید
    در مورد بیلد جدید
    قسمت ستینگ خیلی قشنگ و زنده شده، آوردن کلید دوربین ب لاک اسکرین هم حرکت خوبی بوده
    گویا تو این بیلد اون مشکل کرش شدن ها رو نداشته باشیم، چون اپ ها تو بک گراند باقی میمونن و بسته نمیشن، اینو بگم بیلد قبلی هیچ اپ یا برنامه ای از جمله سیستمی و غیره تو بک باقی نمیموند و وقتی هم صفحه خاموش میشد اگه داخل بازی یا اپی بودی بسته میشد، بیلد ها با تلگرام سازگاری داشتن تا حالا، ب جز یکی دو مورد تو بیلد ۱۰۵۸۶.
    البته گوشیم تو شارژه هنو داخل بازیا امتحان نکردم ببینم چجوریه
    دوربین دچار مشکل شده و ارور میده و گویا بایس منتظر بیلد بعدی باشیم
    پیشرفتش راضی کننده بوده
    فقط ی چیزی اونم عجیبه و اینکه ، لاین از اولین اپ های اجتماعیه که برا ویندویز ۱۰، rebuilt شده و خیلی هم خوب شده بود، ولی ظاهرا با ویندوز ۱۰ incompatible شده!!! اپی که برا وین ۱۰ نوشته شده با وین ۱۰ مشکل داره یا بلعکس!
    با چند بار حذف و نصب هم نتونستم واردش بشم 😐
    فعلا همینا

     miladv
     پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

     “منم ۵۳۵ دارم راضیم ازش، چون ب جز دوربین میبینم که از نظر کار کرد گوشی من با گوشی مثلا آیفون ۶ دوستم فرقی نداره”
     اقا افق کدوم سمته؟

    میثم
    پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

    ۵۲۵ آپدیت رلیز چنروز پیشو گرفتم، دمش گرم! وجدانا ! خیلی خوب شد مخصوصا آپدیت دوم

LimLum
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام..این عکسی که روی لاک اسکرینش هست رو از کجا بیاریم؟؟
مدیر جان زحمتشو بکش بذار لینک عکسشو واسمون
یه مشکلی هم دارم..من وقتی نسخه نهایی ویندوز ۱۰ موبایل رو نصب کردم،تقویم جلالی روی صفحه لاک اسکرین بود،ولی وقتی یه بار تو تنظیمات لاک اسکرین رفتم دیگه تقویم جلالی روی لاک اسکرین جزئیاتش نشون داده نمیشه،کسی میدونه مشکل چیه؟مدل گوشیم ۹۳۰

  Behruz
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  جناب LimLum
  تقویم جلالی را حذف کن دوباره نصب کن حل میشه.
  اگه نتونستی از استور پیدا کنی برو اج و در گوگل بنویس Jalali calendar و از آدرس استور مایکروسافت که در نتایج جستجو میاره دانلود کن. البته باید اج در حالت mobile version باشه.

Behruz
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

بعد از دریافت نسخه رسمی از اینسایدر خارج شده بودم اما با تعریفهایی که دوستان از این بیلد داشتن دوباره اینسایدر شدم و دارم دانلود میکنم. Lumai 535

Amir72 hawk
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

کسایی که این بیلد رو گرفتن،تو قسمت ادیت اکشن سنتر هرگز چیزی رو on/off نکنید….من این کارو کردم، الآن تو اکشن سنترم فقط گزینه all setting رو دارم،بقیه دیگه نمیان!! سافت ریست هم کردم، درست نشد 🙁

ramin
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام، دوستان چرا نمیتونم با ۹۲۵ این آپدیت رو بگیرم؟ حلقه fast هم هستم

علی احمدی
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

]چنتا آپدیت اینجوری بده یهو پیشرفت خوبی میکنه. ب هر حال دوس داریم ویندوز ۱۰ موبایل تکامل پیدا کنه و داشته باشیمش دیگه.

roochi
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام دوستان یه سوال برا عبور از فیلتر تو وینفون وه چیکار باید کرد البته رایگان

  erfan.226
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  برنامه touchvpn رو بگیرید.

HaMeD
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

ولی خداییش دم مایکی گرم، تازه گفته امسال تمرکزش رو موبایل نیس، اینجوری اپدیت مبیده بیرون
وای به حال اینکه تمرکزش سال دیگه رو موبایل باشه ، میترکونه😍❤

mohsen_lumia 520
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

این led نوتیفیکیشن برای لومیا ۷۳۰/۷۳۵ کی بالاخره فعال میشه؟! منکه هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم …. قرار بود تو ویندوز ۸.۱ آپدیت دومش فعال بشه که نشد گفتن تو ویندوز ۱۰ فعال میشه بازم نشد! …

  امین
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  گابریل منو حلال کن. چقدر واسه بیلد قبلی که روی گوشیم نصب کردم و پر از باگ شد واسه خونوادت دعا کردم. خدا منو ببخشه

فرشید
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام. من شاخه اسلو هستم.برای گرفتن این بیلد باید تو برنامه اینسایدر فقط فست و بزنم کافیه یا باید از اینسایدر لیو بدم از اول عضو شم؟

parham
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام
بعد از نصب اپدیت مشکلی در ویندزو هلو به وجود اومده یعنی وقتی صفحه رو روشن میکنی باید با پین وارد بشی و ویندوز هلو اتوماتیک کار نمیکنه
اگه کسی میدونه کمک کنه
۹۵۰xl

  ALIREZA Vaziri
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  منم با ویندوز هلو مشکل دارم توی این بیلد جدید و اینکه هنوز هم otg توی ۹۵۰ کار نمیکنه

mh
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

تو این قسمت آپدیت تو تنظیمات یه گزینه ای هست که choose how updates are installed
مال من هیچ زیرگزینه ای توش نیست و نمی شه چیزی رو انتخاب کرد. تنظیمات ری استارت هم غیرفعاله و نمیشه انتخابی کرد. شماها هیچکدو همچی مشکلی ندارید؟

mh
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

تو قسمت نوتیفیکیشن هم فقط سه تا اپلیکیشن فون و اوتلوک میل و مسیجینگ هستند که می شه انتخاب کرد نوتیفیکیشنشون نشون داده بشه.

mohammad.h.s
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام

بچه ها من لومیا ۵۴۰ دارم بعد از آپدیت به این بیلد دوربینم کار نمیکنه….کمرا باز میشه ولی اررور camera wont start میده با کد ۰xA00F424A(0x80070032) کسای دیگه این مشکل و ندارن؟؟؟

حتی از استور اپدیت برنامه کمرا رو هم گرفتم ولی درست نشد…..

  امین
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  از منم همین ارور رو داد اما اوکی کردم دیگه نداد مشکلی هم ندارم با دوربین

Nadergh007
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

اینجا میتونید ویژگی های بیشتری در قالب یه کانسپت ببینید:
http://www.aparat.com/v/RyXiV

فرید
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

Lumia 640 XL LTE Dual Sim
زدم نصب شه، تقریبا وسطای نصبشه.
دستشون درد نکنه، به نظر بیلد خوبی میاد.

فقط انصافا من هنوزم تو کف یه Delivery Report درست حسابی واسه SMS ها موندم.

امینو
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام بیلد رو گرفتم ☺ صورتک ها خیلی ناز شدن
پخش موزیک با قفل شدن صفحه قطع نمیشه
اکشن سنترم رو میتونم ادیت کنم. وی پی ان رو اضافه کردم
ظاهرا هیچ مشکلی نیس
باطری کمی بهتر شده
درکل عالیه اگر همبن روال پیش بره👌❤
یک سوال:
برای شرکت تلگرام کجا فیدبک بدیم که ترتیب اثر بدن؟
فیدبک های استور رو که تلگرام نمیخونه. تاچ در تلگرام گاهی پایین بالا میزنه! و پخش صوتی کماکان در تلگرام با لاک شدن قطع میشه. چکار میشه کرد باهاش؟

رضا شیری
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

در جواب دوست خوبمون که گوشی ۵۰۰ تومنیه مایکرو رو با آیفون ۲.۷ تومنی مقایسه میکنه و میگه هردوتاشون مثل هم و یک جور کاربری داره!
دوست خوبم وقتی تفاووت قیمتی شدید میبینی چند دلیل داره همون آیفون ۶ رو برات مثال میزنم
محافظ صفحه نمایش ” حافظه داخلی ” حافظه رم” نوع پشتیبانی از ۴ جی ” کیفیت و قدرت دوربین ” جنس عالی بدنه ” پتنت های متعدد اختصاصی و ۱۰ ها چیز دیگه جدای از سیستم عامل… مثل گوشی نوت ۴ یا ۵ که مهشر هستند در نوع خودشون حالا جدای از سیستم عاملشون هر سه رو کنار هم بزاریم تا ببینیم کدوم موفق تر و آیا ی گوشی ۵۰۰ تومنی از همه لحاظ با ی گوشی ۱ تا ۳ ملیون تومانی برابر؟

javad
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

علت اینکه صفحه گوشی در بازیها به صورت نصفه نیمس و آیکونها نصفش زیر قرار میگیره چیه لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند؟مدل گوشی ۵۳۵

ناصر التیام
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام آقای مرادی
دو هفته قبل بیلد ۱۶۴ رو نصب کردم همه چی خوب بود فقط اتصال به کامپیوتر مشکل داشت
هفته گذشته بیلد ۱۴۲۹۵ رو نصب کردم مشکل قبلی حل شد ولی چند مشکل دیگه اضافه شد
مهمترینشون اینه سیم کارتم به اینترنت وصل نمیشه یعنی از طریق سیم کارت نمیتونم وصل شم
سبم کارتمو گذاشت روی یه گوشی اندرویدی و بع عنوان wifi ازش استفاده میکنم
ضمناً گوشیم ۱۵۲۰ هستش
البته تعدای از برنامه ها هم کرش دارن
هادر ریسیت هم کردم جواب نداد بعضی از گزینه ها هم انگلیسی هستند که با تعویض زبان گوشی به هر زبان دیگه ای تغییری ندارن
امروز بیلد ۱۴۳۲۲ رو نصب کردم دو تا مشکل خیلی مهم باقی مونده
هنوز سیم کارت به شبکه وصل نمیشه
منوهای انگلیسی بیشتر شدن . در تنطیمات کلیه منوها انگلیسی هستند.
بهتربن بیلد همون بیلد ۱۰۷ و ۱۲۲ بودن

  G.L.C
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  دوست عزیز ناصر جان حتما مشکل متصل نشدن سیم کارتت به شبکه از جای دیگه هست
  گوشی من ۱۵۲۰ هست و الا بیلد ۱۴۲۹۵ روی گوشیم نصبه و هیچ مشکلی از بابت شبکه ی سیم کارت ندارم و راحتی از شبکه ۳g استفاده میکنم
  یه بار دیگه تنظیمات شبکه اپراتورت رو روی گوشی نصب کن احتمالا مشکلت رفع شه

Reza Mahdavian
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

وینفون حتما اطلاع رسانی کن.
بالاخره بعد از سال ها با آپدیت دیشب مشکل دلیور sms حل شد. الان وقتی sms دلیور بشه دیگه یه پیام جداگانه نمیاد. دقیقا زیر همون پیامی که ارسال کردی مینویسه Delivered که عالیه. از این بهتر دیگه نمیشد.
در ضمن گزینه جدید Only 4G or 3G به قفل شبکه اضافه شده.

پویا آبسالان
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

اس ام اس دلیوری تغییر کرد و از الان پایین اس ام اس فرستاده شده مینویسه دلیورد

kas12a
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام
یک سوال
من بیلد رداستون رو که دریافت میکنمباعث میشه cellular data and sim گوشی از کار بیفته!!!!!!!!!
از اکشن سنتر کلا هنگ میکنه
از طریق تنظیمات گوشی هم برنامه باز نمیشه.
مشکل از کجاست؟
چیکار باید کنم؟
گوشیمم ۶۴۰ xl هست

امین
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

مهمترین خوبیه این بیلد به نظرم بهینه شدن مصرف باتریشه دیگه گوشی داغ نمیکنه من ۷۳۰ دارم نسخه رسمیش از نظر باتری افتضاح بود ناچاراً یا باید بر میگشتم ۱’۸ یا اینکه همین بیلدو نصب میکردم. اخرشم نفهمیدم رسمیش چرا اینجوری بود

amir45us
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام دوستان شما ها که دانلود کردین دوربین اصلی گوشی از کار افتاده یا نه مندوربین اصلی از کار افتاده ولی camera 360 دارم اون کار میکنه
گوشیمم ۵۳۵

yahya
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام ارور ۷۹۸ VPN یعنی چی ؟ وی پی ان کار نمیکنه .

ناصر التیام
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

آقای مرادی عزیز مشکلم در خصوص سیم کارت همراه اول حل نشد هم دائمی گذاشتم و هم اعتباری
البته به دونه رابتل داشم که با اون جواب داد
مشکل این عزیزمون kas12a هم مثل من هستش
اکثرمنو ها در تنظیمات و مایکروسافت اج فارسی نیست

محمد
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام دوستان من جدیدا ویندوزی شدم لومیا ۶۴۰xl
سوالی داشتم من نسخه رسمیو ویندوز ۱۰ و نصب کردم بعد اینسایدر حلقه فست شدم همین بیلدو نصب کردم حالا اگه بخوام از اینسایدر بودم خارج بشم آپدیتای رسمیو بگیرم چه کنم ممنون دقیق توضیح بفرمایین…

  hesamg59
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  سلام.. از همون برنامه ی ویندوز اینسایدر که وارد شدید.. گزینه ی آخری رو انتخاب کنین ( غیر از fast و slow )

امینو
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

سلام!!
سلام!!!
سلام !!!!
یه خبر خوووووب !!!
***
تو بیلد آخری اس ام اس ها (پیامک) دلیور شدنشون با پیامک نیس و زیرش می نویسه دلیور!!!
***
بخاطر این مژده بهم زیر لفظی بدین مدیران سایت وینفون 🙂
البته زیر لفظی رو قبل گفتن خبر میگیرن اما من به شما اعتماد دارم 😉

پویا
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

لویما ۵۴۰ دارم بیلد جدیدو دریافت کردم.بعد دریافت ریست فکتوری زدم .اولین مشکلی که برخوردم قسمت وارد کردن اکانت مایکروسافتم بود .ایمیل من ورود دو مرحله هست یعنی بعد ورد پسوردم باید یه کد میاد به صورت اس ام اس اونم وارد کنم که تو قسمت دوم برای ورد رمز اس ام اس داخل کادر هر چی تایپ میکردم عدد وارد نمیشد و بار اخری وارد شد وقسمت اخر ارور داد متاسفانه بعد از چند بار خاموش روشن کردن و در اوردن باطری همین مشکل پا بر جا بود مجبور شدم از داخل سیستم دسکتابم وارد ایمیلم بشم و ورود دو مرحله ای ر غیر فعال کنم. با این کار مشکلم حل شد. مشکل دومم تا الان قسمت دوربین هست که بعد اپدیت به نرم افزار کمرا دوربین کار نمیکنه . تصویر نشون میده ولی روه صفحه یه اروری نوشته که میگه باید گوشیو راه اندازی مجدد گنید. به غیر این دوتا مشکل در کل بیلد بسیار خوبیه و تغییرات زیادی توش به چشم میخوره که واقعا از مایکروسافت انتظار نمیرفت با این روالی که پیش میره به این زودیا این تغییراتو اعمال کنه. نظر شخصی خود من اینکه حداکثر تا ۴-۵ ماه اینده ویندوز موبایل به اون جایی که باید برسه میرسه . تکمیل شدن نواقص بهینه شدن سرعت و مصرف باطری و رفع باگها و همچنین تا ان زمان انتنشار برنامه های یونیورسال فراوان برا دسکتاب و موبایل وهماهنگیه فوق العاده میان پلتفرم های مختلف . و جذهب شدن برنامه نویس ها به سوی ویندوز!!!

Maj75
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

خدایی دمش گرم داره روح میبخشه به ویندوز.
ولی وجدانن قول هالو ویندوز رو میدونید که داده بودن؟؟؟هنوز اماده نشده.این چه وضعشه. باتری ها یکم قوی بشن . کیفیت دوربین ها دوباره برگردن. چرا اینارو رسیدگی نمیکنن. ایموجی ها مهم نیستن که.
قابلیت کار با یه دست هم خیلی مشکل داره خیلی.
کرتانا رو سه بار صدا میزنم یبار میشنوه کر شده قبلا اینطوری نبود.رسیدگی کنن خوب نمیشه؟

امین
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

Touch vpn من جدیدا وصل نمیشه از شمام همینطوره؟

  hesamg59
  پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

  برای منم مدتیه از کار افتاده

Behruz
پاسخ دهید جمعه 26 فروردین 1395

من این بیلد رو دریافت کردم.
دوربین کار نمیکنه. نمیدونم چه برنامه ای بجاش نصب کنم؟
سرعت و روانیش از نسخه نهایی ویندوز ۱۰ کمتره.
دکمه دوربین در صفحه قفل هم چون دوربین کار نمیکنه بدرد نمیخوره.
اینترنت سیمکارت کار میکنه.
مزیت مهمش همون پیام Delivered هست.

  امینو
  پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

  بهروز جان شما به جان خودم، هارد ریست لازمی.
  این ایرادات در این بیلد نیس باور کن

   Behruz
   پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

   هارد ریست هم کردم درست نشد. دوربین کار نمیکنه. سرعتش کمه و روان نیست. اما همونطور که گفتم Delivered دیگه نمیاد و این خیلی خوبه. ولی مجبورم بخاطر دوربین و سرعت کمش دانگرید کنم.

محمد
پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

واسه من نمیومده….چرا …۶۴۰ دارم چکار منم

محمد
پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

دوستان برای این که بتونم نسخه رسمی ویندوز ۱۰ دوباره نصب کنم و اینسایدر نباشم باید دوباره برگردم ویندوز ۸.۱؟

  Behruz
  پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

  بله دوست عزیز.
  فکر کنم منم باید اینکار رو بکنم. چون این نسخه آزمایش دوربین رو از کار انداخت.

امین
پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

اقا من این بیلد اخری رو گرفتم مشکلی نداشتم تا امروز که هیچ شبکه وای فای بیدا نمیکنه cellular هم که کار نمیکنه هنگ میکنه میخوام بازش کنم بعداس ام اس هام هم نمیرن از کسی هم واسم نمیاد کسی اینجوری شده؟ الان با کامبیوتر اومدم

iman.mjj
پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

وینفونی های عزیز دقت کردین تو بیلد جدید۳۲۲دلیوری زیر اس ام اس میاد، دیگ پیام دلیوری نمیده

علی رضاپور
پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

من لومیا ۶۴۰ ایکس ال دارم . این نسخه رو نصب کردم و مشکلی ندارم. چند وقت به چند وقت بیلد جدید میاد؟

فردین
پاسخ دهید شنبه 27 فروردین 1395

سلام
من این بیلد رو نصب کردم و پر از مشکل هستش
۱. شبکه وای فای بعد یه مدت استفاده دیگه پیدا نمیکنه
۲. مصرف باتری خیلی زیاد شده
۳.دوربین کار نمیکنه
۴.وقتی وارد یه سری برنامه ها میشم میاد بیرون بدون ارور ( ۴-۵ تا برنامه رو اینجوری میکنه )

به نظرم اگه تا الان نگرفتید دانلود نکنید

amin003
پاسخ دهید یکشنبه 28 فروردین 1395

برسی کردم رو گوشی من این بیلد مششکلی نداره و عالی و روون باتری خوبه مشکل وایفام برا همون آبدیت نرمافزار بود و بهش بر نخوردم .
باتریم بهش دقت زیاد نکردم ام مشکل کحسوس یا داغ شدگی گوشی نداشت .
کرتانام ویزگی فرستادن نوتیفیکیشن به دیگر دستگاه پیدا کرده به نظرم به زودی ارسال اس ام اس از تریق پی سی با هین ویژیگی افزوده میشه.
فقظ نباید نرمافزارا سیستمیتونو آپدیت کنین ( گلنس و نتورک و موشنو …) به اضافه هیر مپ و هیر درایو ( روی نرم افزا سلفی تاثیر داره 😐 حالا چرا دیگه تعجب داره ربطش )
که داخل لیست نرمافزارا قبلا نصب شده میرید هم نوشته چه نرمفزاری با سیستم شما نا همگون است.
گوشیم ۶۴۰XL

  amin003
  پاسخ دهید یکشنبه 28 فروردین 1395

  ببخشید اون بالا آپدیت نکنین بود .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,