windows-10-start-no-tiles

همانطور که در خبر قبلی مشاهده می کنید ساعاتی پیش مایکروسافت بیلد ۱۴۳۶۶ را برای کاربران ایسایدر ویندوز ۱۰ عرضه کرد و هم اکنون کاربرانی که در حلقه فست قرار دارند می توانند این بیلد را دریافت کنند، در خبر اعلام کردیم که این بیلد تنها برای رفع مشکلات و باگ ها عرضه شده است اما به نظر می رسد ۲ ویژگی نیز به همراه آورده است که در این مطلب خدمت شما اعلام می کنیم. 

 • آفیس آنلاین برای مایکروسافت اج: از این پس می توانید از Word ،Excel ،PowerPoint، OneNote و Sway بدون نیاز به نصب کردن، به صورت آنلاین استفاده کنید. آفیس آنلاین یک راه بسیار سریع برای مشاهده، ویرایش و ایجاد فایل های آفیس در مایکروسافت اج است. همچنین شما به لطف وان درایو می توانید به فایل های اخیر خود نیز دسترسی داشته باشید، برای اطلاع بیشتر از این ویژگی می توانید به این صفحه مراجعه کنید.
 • به روز رسانی استور: پس از این دریافت این بیلد استور ویندوز به نسخه ۱۱۶۰۶.۱۰۰۰.۴۳.۰ به روز رسانی شد که باعث بهبود عملکرد برای مانع شدن از کرش کردن استور در هنگام کار با آن شد، برای مشاهده این بهبود و تغییرات به صفحه نرم افزار یا بازی مورد نظر در استور مراجعه کنید.

در پست های بعدی مشکلات رفع شده و شناخته شده این بیلد را خدمت شما اعلام خواهیم کرد. نظر شما در رابطه با این بیلد چیست؟ آیا این بیلد را دریافت کرده اید؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
oaxaog
پاسخ دهید چهارشنبه 25 خرداد 1395

باسلام ویندوز ۱۰موبایل به بیلد ۱۴۳۶۴ در حال آپدیت شدن است ( حلقه فست)

  حمیدرضا عبدی
  پاسخ دهید چهارشنبه 25 خرداد 1395

  سلام بزرگوار
  بله مطلبش در حال نوشتن هست
  ممنون

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,