هیدئاکی ایتسونو (Hideaki Itsuno)، کارگVدان و طرح بازی در کپکام، در مصاحبه با VG247 در جریان نشست رسانه‌ای عنوان Devil May Cry 5، اعلام کرد که این احتمال وجود داشت که او به جای این بازی، برای ساخت عنوان Dragon’s Dogma 2 انتخاب شود. وی همچنین اظهار داشت که Dragon’s Dogma، بزرگترین موفقیت او باقی مانده است، در حالی که Devil May Cry 5 سخت‌ترین عنوانی بوده که تا به حال بر روی آن کار کرده است. در ادامه با وینفون همراه باشید تا صحبت‌های او را در این خصوص بخوانید.

خوب، وقتی صحبت از Devil May Cry 5 پیش آمد، من نزد کنزو تسوجیموتو (Kenzo Tsujimoto)، موسس کپکام رفتم و گفتم… “ببین، من می‌خواهم برای عنوان بعدیم، یا روی Devil May Cry 5 کار کنم یا Dragon’s Dogma 2”. او گفت بسیار خوب، هر کاری که می‌خواهی انجام بده؛ هر عنوانی که دوست داری بساز. بنابراین من با خودم فکر کردم “میدونی چیه… بیا Devil May Cry 5 رو توسعه بدیم” ؛ و این کاری بود که انجام دادیم.

حال ما به پایان ساخت Devil May Cry 5 رسیده‌ایم اما من هم‌زمان ایده‌هایی برای Dragon’s Dogma 2 نیز در سر داشتم. حال ما سرانجام به پایان این پروژه رسیده‌ایم.

من همیشه اینطور هستم که حدودا چهار عنوان را در ذهن دارم؛ شاید حدودا چهار ایده‌ای که دوست دارم توسعه بدهم را در ذهن دارم. با این وجود بین عنوانی که دوست دارم بسازم و عنوانی که فکر می‌کنم باید پروژه بعدیم باشد، تفاوت وجود دارد. اما حال به اینجا رسیده‌ایم، ما اینجا هستیم و من واقعا برای انجام پروژه بعدیم آماده هستم. هنوز نمی‌توانیم بگوییم این پروژه چیست، اما به دنبال این هستیم که کار بر روی آن را شروع کنیم.

هر وقت من عنوانی را توسعه می‌دهم، آن را دقیقا به همان شکلی می‌سازم که دوست دارم تجربه کنم؛ عنوانی که همیشه دوست داشتم آن را تجربه کنم. Dragon’s Dogma یکی از بازی‌هایی بود که از زمانی که یک بچه بودم، از آن دسته تجربه‌هایی بود که از یک بازی می‌خواستم. من به این موضوعات فکر می‌کنم و سپس برای خلق چنین تجربه‌ای، کار می‌کنم.

پروژه‌ای که به عنوان بزرگترین موفقیتم در ذهن دارم، پروژه‌ای که بیشترین افتخار را برایم دارد احتمالا عنوان Dragon’s Dogma است. پروژه‌ای که بیشترین سختی و بیشترین تلاش را برایم در پی داشته، عنوان Devil May Cry 5 بوده است.

عنوان Dragon’s Dogma Online هرگز نتوانست به بازارهای غربی راه پیدا کند و در حالی که ما همگی منتظر نسخه بعدی Dragon’s Dogma هستیم، کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند این شاهکار اکشن نقش‌آفرینی را در تاریخ سه‌شنبه 3 اردیبهشت ماه 1398 مصادف با 23 آوریل 2019 تجربه کنند.

عنوان Devil May Cry V نیز در تاریخ جمعه 17 اسفندماه 1397 مصادف با 8 مارس 2019 میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

منبع :

WCCFTECH

234 پست
هادی اسماعیل‌زاده
دانشجوی ارشد تبدیل انرژی که علاقه زیادی به بازی‌های رایانه‌ای خصوصا عناوین نقش‌آفرینی داره. اوقات فراغت خودشو با فیلم و کتاب پر میکنه و در حال حاضر در بخش گیمینگ وینفون مشغول به فعالیت است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,