hillel-cooperman

Hillel Cooperman از کارکنان قبلی مایکروسافت که در سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۶ بر روی محصولات مختلف این شرکت کار می کرد، به مایکروسافت برگشته است تا به این شرکت کمک نماید. با وینفون همراه باشید.

هیلل کوپرمن از کهنه کاران طراحی تجربه کاربری است که از کارکنان سابق مایکروسافت به حساب می آید و آخرین حضور او در سال ۲۰۰۶ بود و در حالی از این شرکت کوچ کرد که بر روی اینترنت اکسپلورر برای مک و MSN Explorer و رابط کاربری ویندوز کار کرده بود. او بعد از مایکروسافت استارت آپ  Jackson Fish Market را به راه انداخت تا به همراه Jenny Lam( که او نیز کارمند مایکروسافت بود) حدود ۱۰ سال کار خود را پیش ببرند و اکنون هر دو به دنبال شروع فصل بعدی زندگی شان هستند تا در ده سال آینده با چالش های جدیدی روبه رو شوند و البته در مسیری جدا از هم، چرا که جنی به آمازون پیوسته و هیل به خانه ی خود بازگشته است.

کوپرمن اکنون مدیریت بخش طراحی تیم پلتفرم داده ی مایکروسافت را در دست گرفته است و به پیشرفت آژور و نوآوری های بیشتر آن کمک خواهد کرد. او درباره خانه ی جدید خود گفته است:

” مایکروسافت به نسبت ده سال قبل بسیار کامل شده است و اکنون باید چشمان خود را باز کنم و آن را دوباره ببینم. مایکروسافت همیشه یک مرکز ثقل برای مردم بسیار باهوش بوده است. به مایکروسافت برگشتم تا یاد بگیرم و هرکسی که اینجاست می تواند با راهنمایی ها و تجارب خود به من کمک کند.”

منبع :

GEEKWIRE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,