_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدیدی از Hitman 2: Haven Island منتشر شد

اخیرا تیم سازنده و توسعه دهنده عنوان Hitman 2 در استودیوی IO Interactive اعلام کرده‌اند که Haven Island که دومین بسته گسترش دهنده این بازی است، در تاریخ ۲۴ سپتامبر برابر با ۲ مهر به دست بازی‌بازان خواهد رسید. این بسته گسترش دهنده محیط سند باکس جدیدی به اسم Maldives در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد و اهداف جدیدی برای کشتن به آن‌ها معرفی می‌کند. اکنون اولین تریلر این بسته گسترش دهنده به انتشار رسیده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. با وینفون همراه باشید.

اساسا Haven Island به عنوان مکانی شناخته می‌شود که خلافکاران و تبهکاران ماهر و حرفه‌ای در آن مخفی می‌شوند تا با ساخت هویت جدیدی برای خود بار دیگر به جامعه قبلی که بودند، بازگردند و در واقع مکانی است هم برای استراحت و تفریح آن‌ها و هم برای مخفی کردنشان. این منطقه پر از سرویس‌های لوکس است اما با طوفانی که در راه است، شاید همه چیز از این رو به آن رو شود که این موضوع می‌تواند حتی برای مامور ۴۷ هم که آمده تا مردم و خلافکاران این منطقه را به قتل برساند، صدق کند، پس در اینجا جان هیچ کس در امان نیست. در کنار تعدادی آیتم جدید و همینطور یک لباس مخصوص برای آزادسازی، ۲۰ مرحله‌ی Location Mastery هم برای انجام دادن وجود خواهد داشت.

بیش از ۷۵ چالش جدید برای انجام دادن در اختیار بازی‌بازان قرار داده شده است و شما این قابلیت‌ را هم خواهید داشت تا تعداد زیادی Contract جدید به وجود بیاورید. لازم به توضیح است که بسته گسترش دهنده‌ی Haven Island نسخه Expansion Pass عنوان Hitman 2 را به اتمام خواهد رساند (آخرین بسته گسترش دهنده‌ی که برای این بازی پیش از این منتشر شده بود، در بانک شهر نویورک جریان داشت) اما احتمالا می‌توانیم انتظار پشتیبانی بیشتری در آینده از این بازی داشته باشیم. با توجه به این که پروسه ساخت و توسعه Hitman 3 هنوز آغاز نشده است و هنوز خبر هم از آن نیست، انتظار داریم که پشتیبانی بیشتری در آینده نزدیک از Hitman 2 انجام شود. در ادامه از شما دعوت می‌کنم تریلر جدید Haven Island را مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,